45
  • 45 44:07
    2

HAGA Pardubice - Klub SPV Slovan Pardubice 5:10
branky: 4. David Götz, 26. Filip Voženílek, 33. Filip Voženílek, 36. David Götz, 41. David Götz - 10. Tomáš Cabrnoch, 11. Radek Filipi, 13. Štěpán Sochor, 25. Vojtěch Kubant, 28. Radek Filipi, 31. Štěpán Sochor, 34. Vojtěch Kubant, 36. Martin Pova, 38. Vojtěch Kubant, 44. Martin Pova; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Filip Neumann; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Petr Šimon 14 - Evžen Vokál 20; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:5
45:00 Komentář hostů Talacko Michal (Vedoucí): Aktivní hrou jsme přinutili soupeře ke hře ve vlastním obranném pásmu. Následné chyby jsme dokázali proměnit v náš prospěch, zápas to nebyl jednoduchý a jsme rádi za tři body. děkujeme soupeří za zápas.
45:00 Komentář domácích Zajíček Miroslav (Vedoucí):  Začátek zápasu byl z naší strany hodně ospalý, pozdě jsme přistupovali k útočníkům soupeře a nemalou částí k tomu přispěl i fakt, že váhový průměr naší obrany je přibližně 102 kg, kdežto soupeřova obrana je o polovinu lehčí a tím i rychlejší. Gratulace soupeři.
45:00 Střely ve 3. části: 13:8
44:07 Vyloučen hráč #30 Radek Filipi družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
44:07 V závěru zápasu ještě uvidíme přesilovku Hagy, za sekání je vyloučen hráč hostí číslo 30
43:15 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 5:10
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #11 Martin Wróbel (5:10)
43:15 Střela téměř z poloviny hřiště zapadla za Šimonova záda a Martin Pova tak přispěje do klubové kasy za 10.vstřelený gól
42:14 Vidíme opět velký tlak domácích a spoustu střel, nicměné skóre se zatím nemění
40:40 GÓL HAGA Pardubice! 5:9
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #9 David Götz, asistoval #89 Jan Bílý (5:9)
40:40 Gól po standardní situaci vstřelil david Götz a kompetuje tak svůj hattrick, Haga x SPV 5:9
40:26 Oslabení Haga ustála a okamžitě přechází do tlaku před soupeřovou bránou
38:25 Vyloučen hráč #9 David Götz družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
37:14 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:9
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #12 Roman Kábele (4:9)
35:39 GÓL HAGA Pardubice! 4:8
35:39 Rychlá odpověď Hagy přichází po 17 sekundách, prosadil se David Götz
35:22 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:8
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova bez asistence (3:8)
35:22 První přesilovku SPV využívá Martin Pova a náskok hostí je už pětibrankový
33:39 Vyloučen hráč #16 Martin Jedlička družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
33:20 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:7
33:20 Desatá branka v tomto zápase na sebe nenechala dlouho čekat. SPV opět navyšuje vedení, a to na 7:3
32:10 GÓL HAGA Pardubice! 3:6
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #9 David Götz (3:6)
32:10 Filip Voženílek po krásné nahrávce od mantinelu vstřeluje svůj druhý gól v tomto utkání. David Götz je po asistenci již také dvoubodový. Haga se nevzdává a nadále bojuje
30:19 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:6
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #91 Štěpán Sochor, asistoval #80 Martin Pova (2:6)
30:19 Hned v úvodu jsme mohli vidět další branku. Gól si po přečíslení připisuje SPV  a vede v tomto zápase již 6:2
30:00 Střely ve 2. části: 8:10
29:55 Fantastický zákrok v samotném závěru třetiny předvedl gólman Petr Šimon a drží tak pro Hagu hratelné skóre
27:33 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #10 Vojtěch Kubant (2:5)
27:33 Klub SPV si bere zpět tříbrankové vedení a po dorážce v předbrankovém prostoru se raduje z dalšího gólu
25:22 GÓL HAGA Pardubice! 2:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #89 Jan Bílý (2:4)
25:22 Avšak další střela jiřž rozvlnila síť za jeho zády. Filip Voženílek vstřelil svů první gól v tomto střetnutí
25:18 Následovná akce Hagy na druhé straně končí na tyčce Vokálovy branky
25:00 Vidíme důslednou obranu domácích a následné protiútoky.
24:41 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:4
24:41 4.branku hostí vstřelil prřes obránce Hagy Vojtěch Kubant
22:14 SPV se přibližuje desetibrankové hranici a opět navyšuje své vedení
22:00 Hosté májí více balonek na čepelích.
18:08 Vyloučen hráč #80 Martin Pova družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
18:08 uvidíme první přesilovou hru zápasu, početní výhodu si zahraje Haga
16:45 Haga plní pokyny trenéra a úvod druhé třeti je z její strany podstatně aktivnější.
15:00 Střely v 1. části: 4:6
14:59 V závěru třetiny jsme ještě slyšeli cinkat tyčku branky domácích. Na skóre se však nic nemění a první třetina končí ve prospěch SPV 3:1
12:11 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #91 Štěpán Sochor, asistoval #11 Martin Wróbel (1:3)
12:11 Zmatek v obraně Hagy zapříčinil třetí gól SPV. Nahrávku zpoza brány zužitkoval svým prvním gólem Štěpán Sochor
10:33 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #33 Dominik Řezníček (1:2)
10:33 Nehldaný prostor upřostřed obranného pásma Hagy trestá druhým golem SPV
10:00 Vidíme útkání plné akcí.
09:34 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #3 Tomáš Cabrnoch, asistoval #23 Miloslav Zavoral (1:1)
09:34 Vyrovnávací gól skrz skrumáž hráčů před bránou vstřřelil hráč SPV Tomáš Cbrnoch
07:38 SPV se dostává do spousty šancí, nicméně jejich střely jsou nepřesné a v opačných případech funguje obrana Hagy
05:50 Hra se přelévá ze strany na stranu.
04:00 Domací jsou častěji na míčku, ale obrana hostů je bezchybná.
03:43 GÓL HAGA Pardubice! 1:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #9 David Götz, asistoval #84 Martin Peml (1:0)
03:35 Po několika akcích na obou stranách jsme se dočkali první branky, kterou vsřelil útočník domácích David Götz. Krásná střela z první našla své místo u levé tyčky.
00:56 Po prvtním oťukávíní jsme viděli první prověřovací střelu SPV. Golman Šimon však vez problémů likviduje.
00:00 Dobrý den, vitáme vás v tréninkovém cetru Sokoli Pardubice. Hned první zápas je Pardubické derby mezi SPV Slovan Pardubice a Haga Pardubice.