Tomáš OUHRABKA
  • 43 42:55
    SPV Pardubice

Finance Novák FBK Jičín - Klub SPV Slovan Pardubice 4:1
branky: 6. Tomáš Valkoun, 9. Tomáš Houška, 16. Tomáš Houška, 31. František Novák - 42. Vojtěch Kubant; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 4:6; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Petr Líbal 23 - Evžen Vokál 30; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:1
45:00 Komentář domácích Ouhrabka Pavel (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání. Měli jsme důslednou obranu a brankář nás podržel, soupeře jsme nepustili do větších akcí a to rozhodlo utkání.
45:00 Komentář hostů Talacko Michal (Vedoucí): Tahali jsme za kratší konec ve všech parametrech. Začali jsme hrát až třetí třetinu, bohužel to vedlo jenom ke korekci výsledku. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme jim štastnou cestu domů.
45:00 Střely ve 3. části: 8:9
44:59 Poslední zákrok brankáře Jičína a zasložená výhra.
44:09 SPV jde do hry bez brankáře.
42:55 Timeout Klub SPV Slovan Pardubice
42:55 Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
42:55 Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
42:55 Radek Filipi vyběhl na střed a dostal dvě sekery od hráčů Jičína s čísly 8 a 7.
41:45 Máme tu faul Cabrocha, který chtěl zastavit hráče Jičína bohužel nedovoleně.
41:40 Vyloučen hráč #3 Tomáš Cabrnoch družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
41:32 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #80 Martin Pova (4:1)
41:32 Máme tu první branku SPV náhrávka z rohu před branku a tam Wróbel nemilostrdně zakončil.
40:51 SPV oslabení opět ubránilo.
38:51 Vyloučen hráč #11 Martin Wróbel družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
38:22 Sekera Wróbela bude vést opět k přesilovce Jičína. Zatím Jičín má výhodu, kterou sehrál dobrou minutu. Rozhodčí museli bolet ruce.
36:18 Hra je plynulá. Hraje se nahoru dolů.
35:14 Samostatný únik hráče Jičína s číslem 35 a výborný zákrok Evžena a ihned protiútok SPV. Branář chytá opět maskou.
34:17 Zavoral se ihned zapojil s trestné do útoku a vybojoval volný úder v dobré pozici. Krátké náhravka a střela Povy. Brankář Jičína excelentní zákrok.
33:00 Filipi výborně vytáhl hru na půlku soupeře a dokonce po krátké kombinaci s Kubantem zakončil. Břánkář Jičína chýtá maskou.
32:08 Vyloučen hráč #23 Miloslav Zavoral družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
32:08 První přesilovka třetí třetiny, Zavoral ze zadu seknul hráče Jičína do florbalky.
31:00 Dobrý blok Zavorala zabráníl finální nahrávce do prázdné branky.
30:30 SPV zatím na balonku, ale Jičín je k velké akci nepustí.
30:29 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #35 Ondřej Kabelka (4:0)
30:29 Dobrá náhravka a následná teč hráčů Jičína.
30:00 Střely ve 2. části: 11:9
29:59 Máme konec 2. třetiny kde se hra docela vyrovnala. Oba brankáři předvádí skvělé zákroky, proto jsme také viděli jenom jednu branku.
29:15 Dobrý průnik hráče Jičína s číslem 35.
28:00 Fair play gesto od hráčů SPV.
27:25 Dobrá kombinace řeznička a Talacka, ale nevede to ke gólu.
26:30 SPV začalo presovat, ale Jičín hraje s chladnou hlavou a v klidu kombinuje.
26:00 Hra je teď vyrovnaná.
25:12 Dobrý zákrok brankáře Jičína.
24:22 Dobrý zákrok brankáře Jičína.
23:20 Vyloučen hráč #91 Štěpán Sochor družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
21:00 SPV zaplo pomslnou forsáž a tlačí soupeře, který ale dobře blokuje a, když střela projde na brankáře, tak ten je bezchybný.
20:23 Evžen Vokál drží svůj tým dobrými zákroky.
18:39 Vyloučen hráč #33 Dominik Řezníček družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:27 Radek Filipi byl sám před branářem Jičína, ale branku netrefil.
16:54 Radek Filipi utekl obráncům  Jičína. Hráč Jičína mu vystavil stopku a sekl ho do florbalky za což si vykoledoval 2 minutové vyloučení.
15:47 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #27 Vojtěch Haken (3:0)
15:47 Opět krásná kombinace Jičína a gól do prázdné branky.
15:00 Střely v 1. části: 15:6
14:59 Zatím vidíme na hřišti převahu Jičína. Uvidíme jestli tým SPV zápas ještě zdramatizuje.
10:20 Střela Romana Kabeleho, ale brankář Jičínapředvedl dobrý zákrok.
09:00 Jičín rychle kombinuje a SPV nestíhá. Evžen z branky motivuje svůj tým k lepším výkonům.
08:42 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #12 Jan Klamrt (2:0)
08:42 Krásná kombinace Jičína a krásný gól.
07:44 Dobrá střela SPV a ještě lepší zákrok brankáře Jičína.
07:08 SPV v přesilovce soupeře tlačí, ale střílí jenom do připravených pozic Jičína
06:18 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za zvedání florbalky
06:18 Máme tu druhou přesikovou hru  tentokrát pro SPV. Hráč Jičína 96 před svojí brankou nadzvedl florbalku soupeře.
05:34 Jičín zatím soupeře tlačí a jen díky Evženovi Vokálovi to je jenom 1:0 pro Jičín.
05:12 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #23 Denis Lenfeld (1:0)
03:38 Dobrý zákrok Evžena Vokála.
00:00 Dobrý den vážení diváci, vítáme vás u dalšího utkání Regionální ligy mužu skupina 4 regionu HK a Pa. V zápase se potká SPV Slovan Pardubice a Jičín.