6:5
    Tomáš KRÁL
    (Špaček)

HAGA Pardubice - FTC Vysoké Mýto B 6:5
branky: 4. Jan Bílý, 4. Martin Jedlička, 10. Ondřej Pátek, 12. Jan Bílý, 19. David Götz, 23. Lukáš Samek - 14. Radim Jiráský, 21. David Špaček, 31. Tomáš Král, 33. Radim Jiráský, 39. Tomáš Král; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Michal Vraný 20 - Jiří Pokorný 24; po třetinách: 4:1, 2:1, 0:3
45:00 Komentář domácích Zajíček Miroslav (Vedoucí): Dobrý vstup do utkání nastoupili jsme v dobré tempu, které nám bohužel nevydželo. Naštěstí jsme nakonec vyhrály. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme jim Štastnou cestu domů.
45:00 Komentář hostů Král Tomáš (Vedoucí): V zápase jsme byli lepší, ale soupeř měl více štěstí, než rozumu. Díky za zápas
45:00 Střely ve 3. části: 9:8
39:00 Dobrý zákrok brankáře Vraného.
38:13 Vyloučen hráč #89 Jan Bílý družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:09 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #11 David Špaček (6:5)
38:09 Teď Mýto vystřelilo na branku Hagy míček před Vraným poskakoval a doskákal až do branky.
37:09 Vraný předvedl krásný zákrok.
36:33 Teď se spíše hraje uprostřed hřiště ani jeden tým nemá vyložené šance.
33:57 Další tyč po střele Hagy. Brankář Mýta si dneska branku dobře postavil.
32:39 Timeout HAGA Pardubice
32:39 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #10 David Talacko (6:4)
32:39 Jak se říká nedáš dostaneš. Teď se toto rčení ověřilo v praxi a po střelené tyči branky Mýta, vznikl protiútok a Mýto snižuje a vypadá to na drama do konce.
32:33 Jan Bíli si udělal s obrany Mýta dobrý den a pošel přes tři obrance. Bohužel s dobrého inviduálního výkonu byla jenom nastřelená tyčka.
31:07 Samek unikl do útočného pásma mýta, ale branku přestřeluje.
30:12 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #8 Radim Jiráský (6:3)
30:12 Rychlý útok a rýchlý gól Mýta. Vypadá to na drama.
30:00 Jde se na poslední třetinu posledního zápasu dnešního dne. Doufáme, že i třetí třetina bude dobře koukatelná jako ty předchozí.
30:00 Střely ve 2. části: 12:7
29:59 Máme za sebou 2. třetinu hra se vyrovnala. Uvidíme jestli oba týmy vydrží nastavené tempo hry.
25:11 Dobrý zákrok Vraného helmou a následný zákrok brankáře Mýta.
24:06 Chyba v rozehrávce Hagy, ale Mýto vytřelilo jenom mimo tři tyče.
22:35 GÓL HAGA Pardubice! 6:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek z trestného střílení (6:2)
22:35 Samek před brankou dostal stopku v podobě sekery a byl nařízen nájezd, který Lukáš Samek proměňuje.
22:12 Dobrá akce Mýta, ale Vraného zachranil Jedlička.
20:24 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #11 David Špaček, asistoval #77 Tomáš Král (5:2)
20:24 Špatné střídaní týmu Haga Mýto potrestalo.
18:26 GÓL HAGA Pardubice! 5:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #9 David Götz, asistoval #89 Jan Bílý (5:1)
18:26 Další branka Hagy Jan bíli nahrál Gotzovi a ten sřílel s první beckendem do vinglu.
18:20 Protiútok Mýta a akci zastavuje Vraný.
18:00 Dobrý presing Zeka a Samka vedl ke zisku míčku a dobré šanci, kterou však brankář Mýta chytá.
16:42 Pátek nahrával před branku, ale brankář Mýta nahrávku přečetl a lapil.
16:20 Dobrý unik Voženilka a nahravka na Jana Bíleho. Střelu Bíleho brankář Mýta chytá.
15:15 Haga do třetiny vlétla ve vysokém tempu a soupeře presuje, zatím to ale k ničemu nevedlo.
15:00 Máme tu začátek 2. třetiny uvidíme s čím oba týmy přijdou.
15:00 Střely v 1. části: 9:10
14:59 Máme za sebou první třetinu. Haga vstoupila do utkíní velmi dobře. Vysoké Mýto se ke konci utkání dostalo do tempa a hra se vyrovnala.
14:38 Dobrý zákrok Vraného.
13:34 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:1
13:12 První branka Vysokého Mýta nahození před branku a střela z první ze vzduchu. Hráči hagy ještě diskutovali s rozhodčími o případné hře vysokou holí.
11:05 GÓL HAGA Pardubice! 4:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý, asistoval #9 David Götz (4:0)
11:05 Krásná kombinace hráčů hagy a krásný gól.
10:30 Dobrý zákrok bránkáře Vysokého Mýta.
09:56 Hráč Vysokého Mýta s číslem 11 přečetl rozehrávku Hagy. Následovala akce 2 na 1, která skončila mimo 3 tyče.
09:05 GÓL HAGA Pardubice! 3:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #13 Ondřej Pátek bez asistence (3:0)
08:50 Dobrý zákrok Vraného.
07:40 Dobrá střela Pátka vymetla šibenii.
07:14 Dobrá kombinace Vysokého Mýta  skončila jenom mimo branku.
04:30 Michal Vraný přečetl akci soupeře a vyjel si proti soupeři, který ho napálil. Dorážku Mýta zablokoval Jan Bílí.
03:10 GÓL HAGA Pardubice! 2:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #16 Martin Jedlička, asistoval #15 Lukáš Samek (2:0)
03:10 Lukáš Samek náhrál zpět do obrany na Jedličku, který střelou příklepem vymetl šibenici.
03:03 GÓL HAGA Pardubice! 1:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý, asistoval #18 Miroslav Zajíček (1:0)
03:02 Vidíme první branku zápasu na straně Hagy. Mira Zajíček z rohu nahrávkou našel Jana Bíleho, který nekompromyslně zakončil.
02:30 Hra je vyrovnaná akce vidíme na obou stranách.
00:52 Na poslední zápas přijel posílit tým Haga Pardubice Lukáš Samek, který se vrátil s turnaje Juniorek ve Rtyni v Podkrkonoší, kde byl jako trenér a už zaznamenal 2 úniky a 2 střely na branku Mýta.
00:00 Dobrý den, vážení divácí s pořadatelského stolku vás zdravíme u dnešního posledního zápasu nastoupí Vysoké Mýto B a Haga Pardubice A v tréninkovém cetru Sokoli Pardubice.