41
  • 41 40:38
    2

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - Klub SPV Slovan Pardubice 3:7
branky: 17. Jakub Rajnštajn, 30. Maxim Kubelka, 34. Štěpán Appl - 11. Dominik Řezníček, 12. Martin Pova, 17. Štěpán Sochor, 18. Štěpán Sochor, 23. Dominik Řezníček, 30. Radek Filipi, 35. Radek Filipi; rozhodčí: Daniel Ondráček - Daniel Jireček; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Ondřej Novotný 29 - Evžen Vokál 13; po třetinách: 0:2, 2:4, 1:1
45:00 Komentář hostů Talacko Michal (Vedoucí): Důležité 3 body. Dekujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích Appl Štěpán (Trenér): Výkon nebyll špatný, na body to opět nestačilo. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 4:6
40:38 Vyloučen hráč #23 Miloslav Zavoral družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:48 Letohrad neproměnil šanci 3 na 1, Tali výborně zabránil této situaci.
37:09 Vyloučen hráč #13 Jan Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
34:49 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:7
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi bez asistence (3:7)
33:53 První střela končí gólem.
33:28 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 3:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #88 Štěpán Appl, asistoval #96 Lukáš Majvald (3:6)
33:20 3 minuty za námi ve třetí třetině, a zatím žádná střela na brankáře.
30:00 Střely ve 2. části: 6:13
29:52 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:6
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #12 Roman Kábele (2:6)
29:02 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 2:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #28 Tomáš Chlumecký (2:5)
23:43 Vyloučen hráč #23 Miloslav Zavoral družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za vysoká florbalka
22:37 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #33 Dominik Řezníček, asistoval #12 Roman Kábele (1:5)
21:43 Trestné střílení družstva Klub SPV Slovan Pardubice neproměnil #91 Štěpán Sochor.
17:13 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:4
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #91 Štěpán Sochor, asistoval #33 Dominik Řezníček (1:4)
16:34 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #89 Jakub Rajnštajn, asistoval #96 Lukáš Majvald (1:3)
16:07 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #91 Štěpán Sochor, asistoval #12 Roman Kábele (0:3)
15:21 Vyloučen hráč #28 Tomáš Chlumecký družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 6:10
12:54 Pardubice přehrávají Letohrad ve vlastním oslabení,
11:21 Vyloučen hráč #12 Roman Kábele družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za hra na zemi
11:10 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #11 Martin Wróbel (0:2)
10:26 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #33 Dominik Řezníček, asistoval #80 Martin Pova (0:1)
09:38 Maxim střílí z výběhu, trefuje pouze rameno brankáře a balónek končí za mantinelem.
07:23 Filipi sám před bránou, ale šanci neproměnil.
04:42 Slovan nevyužil situaci 3 na 2, a letohrad se dostal do protiútoku.
03:16 Trestné střílení družstva Klub SPV Slovan Pardubice neproměnil #80 Martin Pova.
02:00 Pova střílí od půlky, Letohradský brankář to má ale pod kontrolou.
00:01 Vhazování výhrává Letohrad, který hned střílí na bránu.