• 45 44:59
    2
    Michael HAVRAN

FBC Trutnov (DTJ) A - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 2:4
branky: 15. Martin Mečíř, 21. Filip Srna - 12. Vojtěch Hulík, 25. Tomáš Zíbr, 33. Vojtěch Hulík, 39. Rudolf Suk; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Jan Charouz 15 - David Stibor 24; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:2
45:00 Komentář domácích Meduna Tomáš (Trenér): Zápas byl vyrovnaný, bohužel jsme se trápili v koncovce. Chyby jsme si po zápase vytkli a do druhého zápasu se je pokusíme zlepšit. Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): Na začátku zápasu jsme nedokázali hrát svojí hru. Postupem času jsme to zlepšili a v druhé půlce byli lepším týmem. Vyzdvihl bych bojovnost, kterou jsme soupeře rozhodně předčili. Je naše skvělá vizitka, že i s béčkem dokážeme porazit áčko našeho velkého rivala. Dík za zápas a mám fakt radost z vyhraného derby!
45:00 Střely ve 3. části: 5:5
44:59 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za nesportovní chování
44:54 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
44:54 Dvůr začíná padat za mantinely.
44:10 Trutnov hraje v šesti.
42:12 Hre je hodně vyhrocená.
39:50 Hra se přelévá ze strany na stranu.
38:41 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #89 Josef Šimek (2:4)
37:47 Timeout FBC Trutnov (DTJ) A
37:08 Fanouši začínají být slyšet.
34:20 Dvůr hraje tvrdě. Na hřišti lítají i části florbalek. Strnad musí vyměnit svou raketovou florbalku.
32:59 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #8 Vojtěch Hulík, asistoval #13 Rudolf Suk (2:3)
31:01 Výměna míčku.
30:00 Střely ve 2. části: 13:10
29:10 O pády není nouze.
27:00 Trutnov neproměňuje své šance. I mistr tesař se někdy utne.
25:00 Dvůr vyrovnává.
24:37 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #8 Vojtěch Hulík (2:2)
23:25 Velká šance Aki a Seba.
20:31 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 2:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #27 Ondřej Vojta (2:1)
18:09 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
17:40 Hra začíná být ostrá.
15:50 Dvůr už ze začátku silně napadá polovinu Trutnova.
15:00 Střely v 1. části: 8:4
14:55 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #11 Jakub Bydžovský (1:1)
14:55 Hráč Martin Mečíř dává gól a vyrovnává na 1:1
11:56 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #8 Vojtěch Hulík, asistoval #15 Stanislav Karban (0:1)
11:17 Trutnov silně napadá branku Dvora.
10:15 Velká šance Matyho Rolence nekončí gólem.
08:15 Počet diváků stále stoupá.
06:20 Trutnov tlačí Dvůr, ti se ale marně snaží dostat přes obranu Trutnova.
02:55 Hra se pohybuje v rychlém tempu.