• 44 43:39
    12:2
    (Charouz)

FBC Trutnov (DTJ) A - FBC TJ Draci Lanškroun 12:2
branky: 14. Jan Charouz, 17. Jan Charouz, 18. Petr Bartoš, 23. Matěj Strnad, 26. Martin Mečíř, 29. Matyáš Ioanidis, 29. Filip Srna, 39. Matyáš Ioanidis, 41. Matěj Strnad, 41. Petr Bartoš, 44. Martin Mečíř, 44. Martin Mečíř - 3. Petr Kolář, 19. Lukáš Bureš; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jakub Strnad 8 - Vojtěch Knápek 40; po třetinách: 1:1, 6:1, 5:0
45:00 Komentář domácích Meduna Tomáš (Trenér): V první třetině jsme se trápili v rozehře, zlepšená druhá třetina nám vyhrála zápas, soupeři děkujeme za utkání a divákům za podporu. Osss
45:00 Komentář hostů Knápek Vojtěch (Trenér): Zápas jsme si užili. Děkujeme soupěři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 20:3
43:50 Martin Mečíř dal další gól. Snad mu chuť bonbonu vydrží do konce zápasu. Možná by ho potřebovali i hráči Lanškrounu.
43:39 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 12:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #40 Jan Charouz (12:2)
43:24 Martin Mečíř našel chuť kečupu s bonbonem a dává další gól.
43:11 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 11:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #78 Matyáš Ioanidis (11:2)
40:55 Trutnovu stačí 40 sekund na další gól.
40:53 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 10:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #76 Martin Mečíř (10:2)
40:20 Matěj Strnad střelil gól! Po několika pokusech se mu to onečně povedlo.
40:13 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 9:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #23 Pavel Bartoš (9:2)
38:30 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 8:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #7 Petr Bartoš (8:2)
37:40 Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) A neproměnil #40 Jan Charouz.
37:40 Charouz si jede pro další gól z nájezdu. Neproměnil...
35:18 Trutnov ubránil přesilovku Lanškrounu. Jde opět do pěti.
33:45 Maty Rolenec tvrdě poslal hráče Lanškrounu za mantinely. Nelíbilo se mu seknutí do Trutnovského golmana.
32:58 Vyloučen hráč #71 Matyáš Rolenec družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:15 Trutnov okamžitě napadá. Lanškroun si s ním neví rady.
30:00 Střely ve 2. části: 19:3
29:30 Lanškroun se dostal na chvíli na půlku Trutnova.
28:49 Trutnov si nenechává líbit hru Lanškrounu a dává další gól.
28:41 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 7:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #27 Ondřej Vojta (7:2)
28:23 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 6:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #76 Martin Mečíř (6:2)
28:20 Lanškroun hrubě vráží do hráčů Trutnova u mantineů.
27:19 Vyloučen hráč #88 Jakub Dzurik družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:50 Trutnov i v oslabení zvládá dát gól.
25:45 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 5:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #7 Petr Bartoš (5:2)
25:17 Vyloučen hráč #88 Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání
24:59 Matěj Strnad promarnil svou střelu. Trefil brankvou konstrukci.
22:02 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 4:2
20:05 Trutnov stále tvrdě útočí na bránu Lanškrounu. Golman Lanškrounu drží svůj tým.
19:10 Lanškroun po boji před bránou dává gól. Z hráču se na chvíli stali dřevorubci.
18:41 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 3:2
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #67 Lukáš Bureš bez asistence (3:2)
18:30 Martin Mečír po lahodném bonbonu s kečupem před zápasem, legendárně proběhl celé hříště a asistoval na gól.
17:22 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 3:1
16:32 Nájézd! Charouz si udělal golmana Lanškrounu a končí to gólem!
16:30 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 2:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #40 Jan Charouz z trestného střílení (2:1)
15:00 Střely v 1. části: 13:4
13:09 Charouz ukazuje, že má skills i mimo bránu. Dává gól.
13:08 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #40 Jan Charouz, asistoval #76 Martin Mečíř (1:1)
12:30 Legenda Pavel Bartoš si obehrává hráče Lanškrounu. Bohužel jeho nahrávka nebyla gólová.
09:20 Trutnov tvrdě útočí na branku Lanškrounu. Filip Vymlátil neproměmil svou šanci.
08:50 Matěj Strnad si ještě zvyká na jinou florbalu. Po minulém zápasu, kde starou zlomil...
05:50 Útoky na pořadatelský stolek se stupňují.
05:01 Maty Rolenec neproměnil scou šanci. Trutnov potřebuje dorovnat skóre.
03:27 Hráč Trutnova Jan Charouz vyměnil svou pozici, oproti minulému zápasu v bráně je teď v obraně.
02:34 Trutnov musí ještě zabrat.
02:22 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 0:1
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #13 Petr Kolář, asistoval #3 Kristián Bříza (0:1)