(Jirák)
  • 45 44:26
    2

FBC Dobruška - Finance Novák FBK Jičín 6:8
branky: 2. Václav Oubrecht, 5. Jan Jirák, 16. Jan Flegl, 38. Jan Flegl, 43. Marek Matějů, 45. Aleš Moravec - 9. Tomáš Matys, 19. Tomáš Ouhrabka, 21. Tomáš Valkoun, 22. Tomáš Valkoun, 24. František Novák, 29. Jan Štál, 41. František Novák, 43. Tomáš Valkoun; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 4:5 + Marek Hubaček 4; využití: 2:2; diváků: 70; zásahy brankářů: Robert König 9, Vladislav Jiroud 6 - Petr Líbal 23; po třetinách: 2:1, 1:5, 3:2
45:00 Komentář domácích Černý Jan (Asistent trenéra): Od nás dobře odmakaný zápas, všechny zaslouží pochvalu za nasazení až do konce. Bohužel nás srazily laciné góly. Makáme ale dál, příště budeme lepší. Díky za zápas.
45:00 Komentář hostů Ouhrabka Pavel (Trenér): Děkujeme soupeři, zápas byl vyrovnaný až do konce.
45:00 Střely ve 3. části: 17:7
44:55 Jiroud vytáhl skvělý zákrok.
44:35 Hra je na konci poměrně vyhrocená.
44:26 Vyloučen hráč #97 Matěj Grulich družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
44:04 GÓL FBC Dobruška! 6:8
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #89 Jan Jirák (6:8)
43:55 Dobrá šance Dobruška, ale dorážka nedošla za brankářova záda.
43:19 Závěr zápasu si hosté zahrají ve 4.
43:06 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za sekání
42:56 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:8
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #16 Jan Štál (5:8)
42:56 Dobruška to opět zkoušíela v 6.
42:21 Domácí si vzali timeout a budou snažit zvrátit nepřiznivý vývoj utkání.
42:04 Timeout FBC Dobruška
42:04 GÓL FBC Dobruška! 5:7
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Marek Matějů, asistoval #69 Richard Benjamín Chaloupka (5:7)
42:04 Matějů se trefuje v přesilovce po nahrávce Chaloupky.
41:06 Dobruška to zkouší v 6 proti 4.
40:42 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák bez asistence (4:7)
40:42 Fanoušci Dobrušky se konečně probrali. Bohužel domácí dostali další gól ve vlastní přesilovce.
40:21 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za zvedání florbalky
39:44 Hraje se nahoru dolů.
38:11 Konečně využitá přesilovka.
37:55 GÓL FBC Dobruška! 4:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #89 Jan Jirák (4:6)
37:34 Jičín aktivně brání, nedává Dobrušce nic zadarmo.
36:47 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
36:43 Zápas nicméně pokračuje, viděli jsme další hezkou šanci domácích, brankář hostí však vytáhl další hezký zákrok.
35:25 Bohužel přišlo první zranění, domácí Adam Kováč odskákal z hřiště po jedné.
34:00 Domácí ostřelují branku, ale nemíří přesně. A hosté už vplném počtu.
32:10 Dobruška si může napravit reputaci v další početní výhodě.
32:00 Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
31:20 Hezká střela Moravce.
30:55 Je tu poslední třetina, jsme zvědaví, co naši chlapci a chlapi udělají se skóre zápasu.
30:00 Střely ve 2. části: 6:9
28:11 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál bez asistence (3:6)
28:11 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Vladislav Jiroud družstva FBC Dobruška
28:11 I v druhé přesilovce obržela Dobruška gól.
27:50 Pár střel jsme viděli, bohužel ne do brány.
26:58 Tak uvidíme, jestli si domácí zlepší statistiky a využíjí druhou přesilovku.
26:48 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
26:05 Dobruška se už zase probrala a vytvořila si pár šancí, nicméně zatím bez gólu.
24:20 Dobruška ve vyložené šanci, ale gólman v hostí i se štěstím chytá.
23:06 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #16 Jan Štál (3:5)
23:06 Přesilovka se pro domácí nevyvinula dle očekávání a místo vstřelení branku obdrželi.
22:37 Domácí mají šanci vyrovnat v početní výhodě.
22:11 Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
22:11 Přesilovka i pro domácí.
21:26 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #65 Tomáš Matys (3:4)
21:26 Téměř identickým gólem se hosté ujímají vedení.
20:09 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:3
20:09 Hosté hned využívají, zápas pokačuje klasickou přesilovkou 5 na 4.
19:48 Vyloučen hráč #97 Matěj Grulich družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
19:48 Vyloučen hráč #4 Václav Oubrecht družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
19:48 Dobruška jde do 3, to jsme tu dnes ještě neměli.
19:33 Trestné střílení snižuje rozdíl skóre na jedinou branku.
18:56 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka z trestného střílení (3:2)
18:56 Kombinují hosté, míček skákal před bránou a z nepřehledné situace je nájezd pro hosty.
17:20 Jičín hrozí z rychlého protiútoku, z nadějné šance, ale gól nedává.
16:10 Snad domácím produktivita vydrží i nadále.
15:45 GÓL FBC Dobruška! 3:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #87 Adam Kováč (3:1)
15:45 Flegl přízemní střelou přidává další branku.
15:01 První buly druhé třetiny pro domácí.
15:00 Střely v 1. části: 6:6
14:30 Domácí v plném počtu, hosté přesilovku nevyužili.
13:45 Pěkný zákrok brankáře domácích proti střele z půlky.
13:00 Hosté střílí nad.
12:10 Vyloučen hráč #17 Jakub Holeček družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
12:10 Ani v tomto zápase se to neobejde bez vyloučení.
11:15 S míčkem hrají převážně domácí v posledních minutách ale bez větší šance.
10:38 Tempo zápasu je oproti předchozímu minimálně dvojnásobné.
08:33 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #31 Vojtěch Plecháč (2:1)
08:33 Jičín střelou z půlky snižuje náskok Dobrušky po pomocné teči domácích.
07:23 Hosté v šanci po standardce z předbrankového prostoru, König v brance domácích ale chytá.
06:20 Jičín má zatím více obranných než útočných akcí.
04:20 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #89 Jan Jirák, asistoval #11 Aleš Moravec (2:0)
04:20 Jirák z půlky prostřeluje gólmana hostí.
03:41 Po rozehrávce byli hosté v šanci, ale naštěstí gólman domácích pozorný.
03:22 Hosté mají rozehrávku z rohu.
02:55 Moravec napomínán rozhodčím za hrubší chování.
02:41 Další šance domácích Flegl dorážel střelu Moravce, ale brankář chytil.
02:00 Míčku se nyní zmocnil Jičín a snaží se vyrovnat.
01:09 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #21 Jan Černý (1:0)
01:09 Oubrecht krásnou střelou trefuje horní roh branky.
00:44 Domácí začali aktivně a už byli šanci.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává Dobruška.