45
  • 45 44:04
    Dvůr Králové

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - FbC Hradec Králové B 3:4
branky: 15. Petr Janíček, 26. Petr Janíček, 30. Petr Janíček - 21. Ondřej Šimerda, 21. Jan Schejbal, 31. Patrik Strejcius, 37. Jakub Vít; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Neumann; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Josef Němec 15, Lukáš Rejl 0 - Filip Školník 17; po třetinách: 1:0, 2:2, 0:2
45:00 Komentář domácích: děkujeme soupeři za utkání.Naše neproduktivita a nedůraz nás dnes stála body. výborný golman Němec nás držel nad vodou. bohužel to ale nestačilo.
45:00 Komentář hostů Kremeník Roman (Trenér): Od začátku zapásu velmi dobrý výkon. Celý tým zasloží pochvalu. Možná dnes jeden z nejlepších zápasů sezóny.
45:00 Střely ve 3. části: 8:5
44:57 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Lukáš Rejl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B
44:30 Domácí ke vší smůle trefují pouze tyč
44:04 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
43:13 Domácí se snaží vyvinout závěrečný tlak
40:57 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
36:41 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 Jakub Vít bez asistence (3:4)
36:41 Hosté po vystihnuté přihrávce proměňují samostatný únik
30:52 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #71 David Štaier (3:3)
30:52 Hosté po rychlé krosové přihrávce srovnávají stav utkání
30:00 Střely ve 2. části: 6:8
29:57 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B neproměnil #77 Michael Havran.
29:15 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #15 Stanislav Karban (3:2)
29:15 Janíček dovršuje hattrick
25:24 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (2:2)
25:24 Janíček se skvěle prosadil střelou z nulového úhlu
21:18 V osobních soubojích se nám přiostřuje
20:57 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #86 Patrik Strejcius (1:2)
20:57 Hosté dvěma brankami v rychlém sledu otáčejí stav utkání
20:40 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #5 Ondřej Šimerda, asistoval #4 Daniel Elicer (1:1)
16:13 Domácí brankář se opět zaskvěl
15:00 Střely v 1. části: 6:6
14:43 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:0
14:43 Kanonýr Janíček otevírá přízemní střelou skóre dnešního utkání
11:05 Krásná souhra domácího dua Suk-Janíček golem neskončila
07:45 Vyloučen hráč #98 Matouš Vágner družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
06:23 Domácí golman si hned ze začátku připsal několik výborných zákroků
05:50 Hra je velmi vyrovnaná
01:04 Začátek zápasu se nese ve velmi vysokém nasazení z obou stran