• 43 42:46
    2
    Adam FALTA

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - FBC Trutnov (DTJ) A 4:7
branky: 14. Matouš Vágner, 15. Rudolf Suk, 21. Petr Janíček, 29. Rudolf Suk - 9. Sebastian Matyas Pacan, 11. Martin Mečíř, 12. Martin Mečíř, 17. Martin Mečíř, 17. Matyáš Ioanidis, 28. Martin Mečíř, 30. Martin Mečíř; rozhodčí: Aleš Jansa - Filip Neumann; vyloučení: 4:5; využití: 3:3; diváků: 88; zásahy brankářů: Josef Němec 13 - Jan Charouz 26; po třetinách: 2:3, 2:4, 0:0
45:00 Komentář hostů Meduna Tomáš (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Suk Rudolf (Vedoucí): Gratulujeme soupeři, dnes to byla zasloužená výhra. O výsledku rozhodla jejich produktivita a naše neschopnost vyvarovat se zbytečných faulů. Ve zbytku sezóny budeme mít ještě co dělat. Díky všem divákům za podporu.
45:00 Střely ve 3. části: 13:7
45:00 Hráči Trutnova se radují, po roce dokázali konečně porazit (zaslouženě) královédvorské béčko. Hezký výkon od obou týmů. Děkujeme všem za to, že jste nás dnes sledovali.
44:45 Dvůr to zkouší v šesti, ale stačit už to nebude.
43:50 Trutnov to teď hraje zkušeně a Dvoráci se ani při přesilovce nedokáží dostat na míček.
42:46 Vyloučen hráč #2 Adam Falta družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání
42:46 Trutnov jde do oslabení, následný gól Janíčka při odloženém vyloučení neplatí kvůli vysoké hokejce.
40:40 Tyč po Janíčkově střele. Čas se domácích hráčům krátí...
39:30 Matouš Vágner si teď spletl halu s tenisovým kurtem a pokusil se míček napálit takovým jednoručním backhandem, jako uměl snad jen Roger Federer.
38:40 Skvělým zákrokem drží brankář Němec svůj tým ve hře o bodový zisk z tohoto zápasu.
38:20 Snad první pasáž hry, kdy ani jeden z týmů nemá už nějaký čas gólové šance. Trutnovu to stačí, Dvůr potřebuje přidat.
36:42 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
36:26 Krásná individuální akce Suka, kterou se hostům podařilo na poslední chvíli zastavit čistým zákrokem.
34:18 Finální přihrávka. To je to, co domácí trápí v dnešním zápase spolu se zbytečnými vyloučeními nejvíce.
32:12 Dvoráci vlétli do poslední třetiny jako praví sokoli! Jedna šance střídá druhou!
30:00 Dnešní zápas sleduje 88 diváků.
30:00 Střely ve 2. části: 9:7
30:00 No, bude to ještě zajímavé. Hra je vyhecovaná, emoce tryskají na obou stranách. Máme se ještě na co těšit.
29:10 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 4:7
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #23 Pavel Bartoš (4:7)
29:10 Dokud se hráči Dvora nepoučí a i nadále budou páchat zbytečná vyloučení, nemůžou být v dnešním zápase úspěšní.
29:00 Vyloučen hráč #14 Vojtěch Marel družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
29:00 Další zbytečné vyloučení domácích. Na útočné polovině. Klasika.
28:31 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk z trestného střílení (4:6)
28:31 Trestné střílení domácích pojede Ruda Suk.
27:14 Hráč hostů č. 76 proměňuje tento zápas skoro ve svoji one man show.
27:08 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 3:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #7 Petr Bartoš (3:6)
25:10 Kdyby česká baseballová reprezentace potřebovala v Tokiu pomoct, Ruda Suk je k dispozici. Jeho krásnému úderu ze vzduchu chybělo ke gólu jen trochu.
23:30 Janíček sám mezi čtyřmi bránícími hráči? Pro hráče takového kalibru to není žádný problém.
20:59 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (3:5)
20:59 Děje se toho spoustu. Dvůr snižuje, fanoušek Trutnova vyveden z haly a atmosféra by se dala krájet.
20:29 Vyloučen hráč #7 Petr Bartoš družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za držení
20:29 Trutnovští fanoušci nezvládají vyloučení jejich hráčů.
20:03 Vyloučen hráč #10 Filip Srna družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za hrubost
18:12 Trutnov dál pokračuje ve svém tlaku. Je to jedna šance za druhou,
16:43 Domácí teď trochu vypadli z koncentrace. Dokáží se vrátit do zápasu?
16:42 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 2:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #24 Adam Bureš (2:5)
16:26 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 2:4
16:26 A máme tu hattrick. K nelibosti domácích fanoušků se čepice budou házet hráči hostů.
15:32 Odstavit hráče Vágnera od balónku je téměr nemožný úkol.
15:00 Střely v 1. části: 8:6
15:00 Oujé. Zdá se, že hráč Janíček něco řekl rozhodčímu po závěrečné siréně. Je z toho dvojka. Škoda.
14:59 Vyloučen hráč #7 Petr Janíček družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za nesportovní chování
14:25 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #31 Michal Krejcar (2:3)
14:25 ANO!!! Suk krásnou střelou pár centimetrů nad led snižuje ztrátu domácích na jeden gól.
14:00 Vyloučen hráč #78 Matyáš Ioanidis družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za blokování florbalky
14:00 Domácí mají druhou přesilovku v krátké době. Dočkáme se góla do šatny?
13:06 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #98 Matouš Vágner, asistoval #13 Rudolf Suk (1:3)
13:00 Domácí zamkli hosty před jejich brankou, ale je z toho pouze zakončení do házenkářské brány.
11:32 Vyloučen hráč #87 Martin Kisý družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání
11:08 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 0:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #71 Matyáš Rolenec (0:3)
11:08 Hosté bleskově využívají přesilovku.
11:02 Vyloučen hráč #24 Matyáš Baudisch družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za vysoká florbalka
10:30 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 0:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #12 Filip Vymlátil (0:2)
10:30 Hosté se podruhé v zápase prosazují dorážkou z předbrankového prostoru a odskakují do dvoubrankového vedení.
09:30 Hra má skutečně strhující náboj.
08:04 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 0:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #96 Sebastian Matyas Pacan, asistoval #7 Petr Bartoš (0:1)
07:30 Šimek zatím v obraně předvádí skvělý výkon.
05:30 Zatím sledujeme divácky velice atraktivní utkání.
04:36 Zajímavá standardní situace domácích první branku zápasu nepřinesla.
03:43 Domácí hrají v plném počtu.
02:37 Dvě prázdné branky. Trutnov však nedává ani jeden gól.
01:43 Vyloučen hráč #24 Matyáš Baudisch družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za zvedání florbalky
01:30 Druhá domácí formace si vytvořila první souvislejší tlak zápasu.
00:20 Neuplynulo ani půl minuty a oba týmy si již připsaly zajímavé střelecké pokusy.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u dnešního on-line přenosu. Čeká nás ostře sledované podkrkonošské derby.