• 45 44:09
    2
    Michael HAVRAN

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - Finance Novák FBK Jičín 1:7
branky: 40. Matouš Vágner - 1. Petr Dlouhý, 6. Tomáš Ouhrabka, 7. Patrik Sytný, 21. Petr Dlouhý, 34. Vojtěch Plecháč, 36. Jan Štál, 38. Petr Dlouhý; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Němec 24, Lukáš Rejl 4 - Petr Líbal 17; po třetinách: 0:3, 0:1, 1:3
45:00 Komentář hostů Ouhrabka Pavel (Trenér): děkujeme soupeři za utkání
45:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Totálně prokaučovaný začátek, kdy to vypadalo, že se vidíme poprvé. Mrzí mě to, protože jsem věřil, že v této sestavě můžeme vyhrát. Realita byla bohužel jiná a měli jsme k tomu fakt daleko...
45:00 Střely ve 3. části: 7:13
44:09 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za nesportovní chování
39:21 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #98 Matouš Vágner, asistoval #15 Stanislav Karban (1:7)
37:46 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #2 Tomáš Houška (0:7)
35:07 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #31 Vojtěch Plecháč (0:6)
33:41 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #29 Petr Líbal (0:5)
30:00 Střely ve 2. části: 5:11
20:27 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #27 Vojtěch Haken (0:4)
18:04 Havran ze Dvora trefil tyč
17:10 Petr Líbal vyrazil gólovku
15:27 Vyloučen hráč #12 Jakub Frýzl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 6:11
14:36 Hráči střílí nejvíce nad nohu, protože tam vidí nejvíce místa
11:19 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Lukáš Rejl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B
07:45 Tomáš Houška trefil tyčku
06:53 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
06:53 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #24 Patrik Sytný, asistoval #42 Marek Hubaček (0:3)
05:55 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #17 Petr Dlouhý (0:2)
05:55 Petr Dlouhý trefil golmana od kterého se to odrazilo a Tomáš Ouhrabka doklepnul míček do brány
01:40 Vyloučen hráč #99 Adam Florian družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání
00:31 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (0:1)