4:1
    Jakub RAJNŠTAJN
    (Kubelka)

Finance Novák FBK Jičín - FBC LETOHRAD Orel Orlice B 4:1
branky: 8. Denis Lenfeld, 23. Petr Dlouhý, 26. Jan Štál, 41. Tomáš Ouhrabka - 44. Jakub Rajnštajn; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Líbal 27 - Daniel Jiruška 15; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:1
45:00 Komentář hostů Appl Štěpán (Trenér): Většina našich střeleckých pokusů končila na skvěle chytajícím golmanovi. Děkujeme soupeři za utkání
45:00 Střely ve 3. části: 9:10
43:45 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 4:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #89 Jakub Rajnštajn, asistoval #29 Maxim Kubelka (4:1)
40:46 Vyloučen hráč #16 Jan Štál družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
40:23 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #12 Jan Klamrt (4:0)
30:00 Střely ve 2. části: 5:11
25:24 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #31 Vojtěch Plecháč (3:0)
22:31 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #12 Jan Klamrt (2:0)
21:26 Max Kubelka opět trefuje tyč
21:13 Dan Jiruška právě vychytal neskutečným přesunem gól
15:00 Střely v 1. části: 5:7
14:45 Max Kubelka trefil tyč
08:35 Jakub "Brambor" Kalous v posledním zápase sezóny zlomil obě své hokejky
07:44 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #23 Denis Lenfeld, asistoval #99 Adam Florian (1:0)