2
  • 41 40:46
    Holice

HAGA Pardubice - IBK Holice 9:7
branky: 12. Filip Dohnal, 13. Filip Dohnal, 14. Jan Bílý, 15. Jan Bílý, 20. Jan Bílý, 23. David Březina, 24. Ondřej Pátek, 24. David Březina, 28. Jan Bílý - 3. Jan Fišar, 18. Ondřej Kroutil, 25. Ondřej Kroutil, 26. Ondřej Kroutil, 27. Daniel Bořetický, 28. Ondřej Kroutil, 35. Jakub Tlučhoř; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Ondráček; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Vraný 15 - Michal Dušek 34; po třetinách: 4:1, 5:5, 0:1
45:00 Komentář domácích Zajíček Miroslav (Vedoucí): První půlka zápasu se nám povedla. Ke konci zápasu jsme důslednou obranou nedovolili soupeři zápas otočit. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Komentář hostů Dědič Lukáš (Trenér): Vstup do utkání se nám nepovedl. Zareagovali jsme důsledným napadáním a efektivními protiútoky. Bohužel to nestačilo soupeř ubojoval poslední třetinu. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 6:8
44:59 A máme tu konec utkání.
40:46 Timeout IBK Holice
40:46 Vyloučen hráč #17 Filip Dohnal družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
40:46 Sekera ze strany Hagy, budeme hrát chvíli znovu 4 na 4.
39:11 Vyloučen hráč #12 Ondřej Shejbal družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování
38:50 Haga aktuálně neskutečně produkuje tlak na soupeře.
36:28 Oba gólmani předvádí neskutečné výkony.
34:46 GÓL IBK Holice! 9:7
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #19 Adam Kovařík (9:7)
34:46 Holice snižují ve vlastním oslabení!
32:56 Vyloučen hráč #5 Daniel Bořetický družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:58 Holice se snaží využít přesilovou hru, ale přestřelují bránu.
30:00 Střely ve 2. části: 11:8
29:54 Na začátek druhé třetiny budou mít Holice možnost přesilové hry.
29:53 Vyloučen hráč #84 David Březina družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
29:26 Trestné střílení družstva IBK Holice neproměnil #19 Adam Kovařík.
29:25 A máme tady nájezd pro Holice za vysokou hru v brankovišti.
27:31 GÓL IBK Holice! 9:6
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #19 Adam Kovařík (9:6)
27:31 Souhra Kovařík -> Kroutil končí šibenicí soupeřovy branky.
27:12 GÓL HAGA Pardubice! 9:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý bez asistence (9:5)
27:12 A máme tu hru 4 na 4, utkání se nám znovu vyhrocuje a Haga hned vstřílí gól.
26:57 Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování
26:57 Vyloučen hráč #9 David Götz družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
26:32 Timeout HAGA Pardubice
26:32 GÓL IBK Holice! 8:5
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #80 David Tylšar (8:5)
25:46 GÓL IBK Holice! 8:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil bez asistence (8:4)
25:46 Ondřej Kroutil individuální akcí z rohu kompletuje hattrick.
25:00 Oba týmy se snaží kombinovat a hra se přelívá ze strany na stranu.
24:19 GÓL IBK Holice! 8:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #12 Ondřej Shejbal (8:3)
24:19 Holice snižují.
23:55 Haga spustila smršť gólů a vede už o 6 branek.
23:50 GÓL HAGA Pardubice! 8:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #84 David Březina, asistoval #89 Jan Bílý (8:2)
23:33 GÓL HAGA Pardubice! 7:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #13 Ondřej Pátek, asistoval #84 David Březina (7:2)
22:22 GÓL HAGA Pardubice! 6:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #84 David Březina, asistoval #4 Martin Drápalík (6:2)
19:22 GÓL HAGA Pardubice! 5:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý, asistoval #84 David Březina (5:2)
17:14 GÓL IBK Holice! 4:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil bez asistence (4:2)
15:38 Hra se nám z počátku druhé třetiny lehce uklidnila.
15:00 Střely v 1. části: 26:6
14:59 A máme tu konec první třetiny.
14:11 GÓL HAGA Pardubice! 4:1
13:34 GÓL HAGA Pardubice! 3:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý, asistoval #61 Jaroslav Wohlhőfner (3:1)
12:39 GÓL HAGA Pardubice! 2:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #15 Lukáš Samek (2:1)
12:39 A Haga nám otáčí skóre a ujímá se vedení 2:1.
11:15 Hráči Hagy motali soupeře dlouhou dobu v pásmu a přineslo to ovoce v podobě gólu.
11:12 GÓL HAGA Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #4 Martin Drápalík (1:1)
10:05 Oba týmy mají spoustu šancí, ale vždy selže koncovka.
08:45 Hra se nám začíná hrotit.
07:11 Hrači z Hagy se snaží kombinovat a střílet z první. Gólman ovšem vše chytá.
05:30 Vyloučen hráč #5 Daniel Bořetický družstva IBK Holice na 2 minuty za zvedání florbalky
05:30 A máme tu přesilovku pro tým Haga Pardubice!
03:10 Oba týmy doplnily svůj kádr o jednoho hráce. Haga si přivedla Bílého a Holice Tluchoře.
02:08 GÓL IBK Holice! 0:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #82 Jan Fišar, asistoval #11 David Sušil (0:1)
00:01 Vítáme Vás u poslední zápasu dnešního dne.