• 44 43:12
    2
    Patrik KORČÁK

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 6:0
branky: 2. Ondřej Strmiska, 2. Kryštof Koštuřík, 20. Filip Ryška, 21. Martin Koláček, 27. Antonín Nový, 36. Lukáš Bílek; rozhodčí: Šimon Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Petr Luňák ? - Kryštof Koumal ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 1:0
43:12 Vyloučen hráč #22 Patrik Korčák družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání
42:00 Tadeáš Slovák poslal k zemi Tomáše Tenka
41:35 Krásná střela Tadeáše Slováka
39:10 Mikuláš Jón si z hráčů dělá slalom.
35:50 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 6:0
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #72 Lukáš Bílek bez asistence (6:0)
34:00 Krasná kombinace Očova
32:24 Vyloučen hráč #65 Antonín Adolf Jebavý družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání
29:00 Po střetnutí Koláčka s Hřebíčkem. Koláček vytlačil Hřebíčka na očovskou střídačku.
26:49 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 5:0
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #54 Antonín Nový, asistoval #64 Filip Ryška (5:0)
26:49 Po rozehrávce Filipa Ryšky na Antonína Nového. Nový střílí gól a zvyšuje na 5:0
20:54 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 4:0
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #9 Martin Koláček, asistoval #70 Mikuláš Jón (4:0)
19:10 Hujňák po skvělé nahrávce na Filipa Ryšku a Ryška střílí gól na 3:0
19:09 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 3:0
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #64 Filip Ryška, asistoval #51 Matyáš Hujňák (3:0)
01:43 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 2:0
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #37 Petr Fučík (2:0)
01:32 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:0
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #78 Ondřej Strmiska, asistoval #51 Matyáš Hujňák (1:0)