Vsetín
  • 36 35:39
    2

Florbal Vsetín - Florbal Hodonín 8:4
branky: 1. David Procinger, 6. David Procinger, 12. Matyáš Fusek, 16. Matyáš Fusek, 18. David Procinger, 24. Vojtěch Bajza, 34. Radim Hnaníček, 34. Matyáš Fusek - 3. Teodor Žďárský, 10. Viktor Běloch, 16. Lukáš Kolínek, 23. Šimon Brovják; rozhodčí: Jan Karafiát - Šimon Grega; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Mikeš ? - Alexander Koštial ?; po třetinách: 3:2, 3:2, 2:0
35:59 V tomto zápase se s přesilovkama roztrhl pytel, celkem 7 přesilovek to je téměř celá třetina v početních výhodách, či nevýhodách
35:39 Vyloučen hráč #7 Teodor Žďárský družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za špatné střídání
35:38 Timeout Florbal Vsetín
35:38 Oba týmy využili timeoutu, uvidíme co si Vsetín nachystá na posledních 20 vteřin
35:10 Hosté zkouší v 6
34:57 Timeout Florbal Hodonín
34:57 Vyloučen hráč #10 Matyáš Fusek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
33:53 GÓL Florbal Vsetín! 8:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Matyáš Fusek, asistoval #40 Kryštof Čech (8:4)
33:52 Vsetínská rozborka a je to 8:4
33:15 GÓL Florbal Vsetín! 7:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #33 Radim Hnaníček, asistoval #11 Vojtěch Bajza (7:4)
33:15 Vsetín v plném počtu a hned využívá přesilovky
31:52 Vyloučen hráč #16 Maximilián Buraj družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:52 Buraj hrál za hranou pravidel, hra se tak přesouvá do vyrovnaného počtu hráčů na ploše
31:11 3. třetina je zatím nudná, nic se tu neděje, hra nahoru, dolů
23:50 Bajza dotlačil míček do branky snad i očima, Vseín vede opět o 2
23:48 GÓL Florbal Vsetín! 6:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #11 Vojtěch Bajza, asistoval #10 Matyáš Fusek (6:4)
22:18 GÓL Florbal Hodonín! 5:4
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #35 Šimon Brovják, asistoval #11 Viktor Běloch (5:4)
22:18 Hodonín snižuje
19:19 Vyloučen hráč #29 Šimon Horák družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
18:25 Nedáš, dostaneš. Vsetín odskakuje do 2 brankového vedení
17:40 Tragicky zahraná standartka před kasou Mikeše
17:18 GÓL Florbal Vsetín! 5:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 David Procinger, asistoval #10 Matyáš Fusek (5:3)
16:32 Grof stříli pouze do pupku Mikeše
15:14 GÓL Florbal Vsetín! 4:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Matyáš Fusek, asistoval #29 Šimon Horák (4:3)
15:06 GÓL Florbal Hodonín! 3:3
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #6 Tomáš Grof (3:3)
15:06 OPRAVA, Hodonín srovnává
15:05 Rychlá odpověď v podobě gólu Fuska
14:30 První dvě a půl minuty nic nenabídly. Šance na obou stranách, góly žádné.
11:02 GÓL Florbal Vsetín! 3:2
09:55 GÓL Florbal Hodonín! 2:2
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #11 Viktor Běloch, asistoval #6 Tomáš Grof (2:2)
08:10 Běloch zkusil beckhendový blafák, golman Vsetínu se ale vykoupat nenechal
07:56 Trestné střílení družstva Florbal Hodonín neproměnil #11 Viktor Běloch.
07:20 Hosté v plném počtu
05:20 Krásný vingl nám ukázal David Procinger, vsetín využil první přesilovky, uvidíme co ta druhá
05:15 GÓL Florbal Vsetín! 2:1
04:54 Vyloučen hráč #15 Lukáš Kolínek družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za sekání
04:54 Trochu mi to splývá, Vsetín i rozhodčí jsou v červené barvě
04:16 Vyloučen hráč #7 Teodor Žďárský družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za sekání
04:15 Uvidíme první početní výhodu
02:49 GÓL Florbal Hodonín! 1:1
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #7 Teodor Žďárský bez asistence (1:1)
02:43 První střela, první gól, je srovnáno
02:30 Zatím je aktivnější rozhodně Vsetín, hosty k balónku moc nepouští a když už ano, tak je hned presuje
00:48 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 David Procinger, asistoval #33 Radim Hnaníček (1:0)
00:48 To bylo rychlé, Vsetín otevíra skóre zápasu po 4á vteřinách
00:01 Úvodní buly pro Vsetín