0

0

0.

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín - Zlín Lions U15 8:7pn
branky: 2. Samuel Svoboda, 16. Samuel Svoboda, 19. Rostislav Bolom, 26. Samuel Svoboda, 33. Rostislav Bolom, 34. Samuel Svoboda, 36. Marek Šimko, N Pavel Labaj - 4. Ondřej Štěpaník, 9. Martin Macharáček, 15. Dominik Kalík, 19. Antonín Riedl, 20. Lukáš Večeřa, 31. Antonín Riedl, 34. Ondřej Štěpaník; rozhodčí: Jakub Valášek - Lukáš Krejčiřík; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Andrej Voda ?, Miroslav Chlápek ? - David Váňa ?; po třetinách: 1:2, 2:3, 4:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #24 Pavel Labaj a vstřelil rozhodující gól (8:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions U15 hráč #9 Jakub Pavel , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #49 Rostislav Bolom a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions U15 hráč #88 Ondřej Martinek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #61 Vojtěch Čejka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions U15 hráč #3 Martin Macharáček a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení prodloužení
36:00 Zahájení prodloužení
35:12 Timeout Zlín Lions U15
35:12 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 7:7
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #84 Marek Šimko, asistoval #18 Josef Hojsák (7:7)
33:51 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 6:7
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #90 Samuel Svoboda, asistoval #49 Rostislav Bolom (6:7)
33:12 Timeout ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
33:12 GÓL Zlín Lions U15! 5:7
Branku družstva Zlín Lions U15 vstřelil #8 Ondřej Štěpaník bez asistence (5:7)
32:05 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 5:6
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #49 Rostislav Bolom, asistoval #84 Marek Šimko (5:6)
30:54 Vyloučen hráč #9 Jakub Pavel družstva Zlín Lions U15 na 2 minuty za hra bez florbalky
30:05 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Miroslav Chlápek družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
30:04 GÓL Zlín Lions U15! 4:6
Branku družstva Zlín Lions U15 vstřelil #69 Antonín Riedl, asistoval #23 Lukáš Večeřa (4:6)
25:24 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 4:5
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #90 Samuel Svoboda, asistoval #84 Marek Šimko (4:5)
24:17 Vyloučen hráč #3 Martin Macharáček družstva Zlín Lions U15 na 2 minuty za bránění ve hře
19:06 GÓL Zlín Lions U15! 3:5
Branku družstva Zlín Lions U15 vstřelil #23 Lukáš Večeřa, asistoval #22 Antonín Tvrdoň (3:5)
18:34 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 3:4
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #49 Rostislav Bolom bez asistence (3:4)
18:24 GÓL Zlín Lions U15! 2:4
Branku družstva Zlín Lions U15 vstřelil #69 Antonín Riedl, asistoval #22 Antonín Tvrdoň (2:4)
15:50 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 2:3
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #90 Samuel Svoboda, asistoval #61 Vojtěch Čejka (2:3)
14:47 GÓL Zlín Lions U15! 1:3
Branku družstva Zlín Lions U15 vstřelil #2 Dominik Kalík, asistoval #3 Martin Macharáček (1:3)
08:08 GÓL Zlín Lions U15! 1:2
Branku družstva Zlín Lions U15 vstřelil #3 Martin Macharáček, asistoval #23 Lukáš Večeřa (1:2)
03:41 GÓL Zlín Lions U15! 1:1
Branku družstva Zlín Lions U15 vstřelil #8 Ondřej Štěpaník, asistoval #88 Ondřej Martinek (1:1)
01:39 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:0