0

1

3.

Snipers Třebíč modří - PANTHERS OTROKOVICE 9:10pn
branky: 4. Vítek Chodur, 5. Linda Beňovská, 6. Štěpán Skála, 8. Ivo Čermák, 9. Štěpán Skála, 12. Dominik Lučný, 26. Tomáš Svoboda, 32. Ondřej Svoboda, 32. Erik Yousif - 2. Lukáš Zelík, 6. Tadeáš Fojtík, 16. Jiří Pompa, 26. Jáchym Bořuta, 31. Jáchym Bořuta, 32. Tadeáš Fojtík, 32. Jáchym Bořuta, 33. Jakub Horák, 36. Dominik Tomeček; rozhodčí: Jan Pacal - Michal Pazderník; vyloučení: 0 + Erik Yousif 4:1; využití: 1:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Šimon Nesnídal ? - Patrik Silný ?; po třetinách: 6:2, 0:1, 3:6
3 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč modří hráč #30 Vítek Chodur , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #44 Patrik Matoušek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč modří hráč #68 Samuel Procházka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #22 Lukáš Zelík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč modří hráč #23 Štěpán Skála , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:34 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 9:9
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #2 Dominik Tomeček, asistoval #44 Patrik Matoušek (9:9)
35:29 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
35:28 Vyloučen hráč #72 Erik Yousif družstva Snipers Třebíč modří na 2+2 minuty za hrubost
32:03 Timeout Snipers Třebíč modří
32:03 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 9:8
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #21 Jakub Horák, asistoval #2 Dominik Tomeček (9:8)
31:49 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 9:7
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #26 Jáchym Bořuta bez asistence (9:7)
31:44 GÓL Snipers Třebíč modří! 9:6
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #72 Erik Yousif bez asistence (9:6)
31:37 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 8:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Tadeáš Fojtík, asistoval #44 Patrik Matoušek (8:6)
31:04 GÓL Snipers Třebíč modří! 8:5
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #39 Ondřej Svoboda, asistoval #6 Eliška Hotová (8:5)
30:54 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 7:5
25:31 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 7:4
25:12 GÓL Snipers Třebíč modří! 7:3
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #80 Tomáš Svoboda, asistoval #39 Ondřej Svoboda (7:3)
24:08 Vyloučen hráč #24 Tadeáš Fojtík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:25 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 6:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 Jiří Pompa, asistoval #19 Vojtěch Čambala (6:3)
11:23 GÓL Snipers Třebíč modří! 6:2
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #91 Dominik Lučný, asistoval #72 Erik Yousif (6:2)
08:20 GÓL Snipers Třebíč modří! 5:2
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #23 Štěpán Skála, asistoval #91 Dominik Lučný (5:2)
07:05 GÓL Snipers Třebíč modří! 4:2
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #95 Ivo Čermák, asistoval #13 Vladimír Poláček (4:2)
05:57 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Tadeáš Fojtík, asistoval #56 Jakub Ťopek (3:2)
05:45 GÓL Snipers Třebíč modří! 3:1
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #23 Štěpán Skála, asistoval #30 Vítek Chodur (3:1)
04:04 GÓL Snipers Třebíč modří! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #78 Linda Beňovská, asistoval #97 Martin Železný (2:1)
03:08 GÓL Snipers Třebíč modří! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #30 Vítek Chodur, asistoval #91 Dominik Lučný (1:1)
01:05 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Lukáš Zelík bez asistence (0:1)