• 36 35:37
    2:5
    (Kučera)

FBC SLOVÁCKO - PANTHERS OTROKOVICE 2:5
branky: 22. Tadeáš Němec, 36. Vojtěch Jámbor - 16. Jáchym Bořuta, 22. Dominik Tomeček, 22. Dominik Tomeček, 28. Dominik Tomeček, 32. Tadeáš Fojtík; rozhodčí: Jakub Lejček - Petr Pagáč; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Dedek ? - Patrik Silný ?; po třetinách: 0:0, 1:3, 1:2
35:37 GÓL FBC SLOVÁCKO ! 2:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #2 Vojtěch Jámbor, asistoval #13 Kryštof Kučera (2:5)
32:21 Vyloučen hráč #60 Jakub Brázda družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:37 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Tadeáš Fojtík, asistoval #44 Patrik Matoušek (1:5)
31:37 Tadeáš Fojtík střílí fantastický gól! Tímto pouze potvrzuje jeho kvality a zájem švédských klubů. Bude to snad Storvreta, Kalmarsund nebo někdo jiný? To se dozvíme, v jeho posledním zápase této sezóny. Tak držte palce!
30:39 Timeout FBC SLOVÁCKO
27:36 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #2 Dominik Tomeček, asistoval #26 Jáchym Bořuta (1:4)
21:52 GÓL FBC SLOVÁCKO ! 1:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #7 Tadeáš Němec bez asistence (1:3)
21:34 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #2 Dominik Tomeček bez asistence (0:3)
21:18 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #2 Dominik Tomeček, asistoval #66 Jan Ťopek (0:2)
15:30 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #26 Jáchym Bořuta, asistoval #19 Vojtěch Čambala (0:1)
11:42 Vyloučen hráč #2 Vojtěch Jámbor družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
10:47 Vyloučen hráč #32 Adam Martinek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení