• 33 32:40
    3:6
    (Kuba)

FBC Mohelnice - SAMIGAS FBS Olomouc 3:6
branky: 23. Jan Kuchler, 25. Kryštof Kuba, 33. Kryštof Kuba - 7. Samuel Strašil, 18. Samuel Strašil, 19. Jan Borik, 20. Samuel Strašil, 29. Marek Opluštil, 31. Jakub Tomášek; rozhodčí: Jan Hrubča - Vojtěch Uhlíř; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Němeček 19 - Samuele Pedriali 4, Šimon Vrána 12; po třetinách: 0:1, 1:3, 2:2
36:00 Střely ve 3. části: 11:9
35:58 Ještě přichází poslední střela Mohelnického celku.
35:40 Olomouc si už drží balońek na svvých čepelích.
34:19 Mohelnice má momentálně převahu.
32:40 GÓL FBC Mohelnice! 3:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #28 Kryštof Kuba, asistoval #19 David Kuba (3:6)
30:48 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 2:6
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #20 Jakub Tomášek, asistoval #18 Jan Borik (2:6)
30:48 Tomášek výborně zamířil přímo bod břevno domácí branky.
30:28 Střelu Macha opět výborně zachraňuje Něměček.
28:53 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #47 Jakub Balner (2:5)
28:53 Opluštil dokázal vstřelit Něměčkovi basy.
28:14 Výborný blok od Olomouckého Tondy!
27:03 Mohelnice Olomouc tlačí a má spoustu střel.
26:04 Mohelnický hráč jenom těsně přestřelil branku svým backhandem.
25:08 Machova střela končí v bloku.
24:48 GÓL FBC Mohelnice! 2:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #28 Kryštof Kuba, asistoval #48 Martin Fusek (2:4)
24:30 Vyloučen hráč #8 Tadeáš Mikulička družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:00 Střely ve 2. části: 5:9
22:23 GÓL FBC Mohelnice! 1:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #23 Jan Kuchler, asistoval #9 Natálie Mitrengová (1:4)
22:23 Kuchler výborně zamíříl od mantinelu přímo do pravého horního rohu Olomoucké branky.
19:44 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 0:4
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #12 Samuel Strašil bez asistence (0:4)
19:44 Strašil výborně zakončil k tyči! A dokončil svůj hattrick v dnešním zápase.
18:27 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #18 Jan Borik, asistoval #20 Jakub Tomášek (0:3)
18:18 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Šimon Vrána družstva SAMIGAS FBS Olomouc
17:18 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 0:2
16:02 Mohelnické dva na nula končí zákrokem Pedrialiho.
14:42 Něměček předvádí další výborný zákrok, opět po střele Slavíka.
13:29 Mach nahazuje přes střed na volného Bečicu přímo před brankou. Bečica netrefil.
12:37 Slavíkova střela končí výborným zákrokem Němečka.
12:01 Úvodní buly této třetiny vyhrává Mohelnice.
12:00 Střely v 1. části: 3:7
10:45 Olomouc se také dostává do šancí, které také neproměňuje.
09:10 Mohelnice míjí další gólovou šanci.
08:14 Mohelnické jedna na nula končí pouze střelou za mantinel.
06:03 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #12 Samuel Strašil, asistoval #8 Jan Slavík (0:1)
06:03 Slavík výborně od mantinelu přehrál na střed, kde už čekal připravený Strašil.
05:06 Opluštilova střela končí zákrokem gólmana z Mohelnice.
03:09 Bečica se nám snaží ukázat postupný útok a zklidňuje hru.
01:12 Mach míček ztrací a je to rychlý protiútok na Olomouckou kasu!
01:10 Mach se snaží míček vyvést sám z obranné poloviny.
00:43 Mohelnice hned ze začátku prověřuje připravenost Pedrialiho. Střela pro něho není žádný problém.