44
  • 44 43:47
    Shooters Beta

SHOOTERS BETA - Hornets Brno ZŠ Horní B 7:1
branky: 10. Dominik Rous, 13. Tomáš Černý, 17. Petr Rous, 21. Petr Rous, 26. Petr Rous, 38. Tomáš Vaculík, 38. Tomáš Černý - 28. Radek Havlát; rozhodčí: Bruno Weber - Michal Rada; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Germ ? - Tomáš Limberg ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 2:0
43:47 Timeout SHOOTERS BETA
42:59 Hosté tak moc chtěli otočit utkání, až se z toho místo gólů vylučuje za sekání.
42:58 Vyloučen hráč #99 Lukáš Chudíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za sekání
41:35 Zbývaji 4 minuty hry a hosté hrají bez brankáře. Zajímavý tah, uvidíme zda přinese ovoce.,
41:26 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní B
39:10 Trenér domácích se na své svěrence vzteká, ale nenechte se zmást, chce z nich vymáčknout to nejlepší.
37:28 GÓL SHOOTERS BETA! 7:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #69 Tomáš Černý, asistoval #24 Jan Lehký (7:1)
37:20 Florbalová kombinace končí gólem do sítě hostů. Máme tu další gól, tak o tom napíšu jindy.
37:12 GÓL SHOOTERS BETA! 6:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #27 Tomáš Vaculík, asistoval #20 Matěj Pittermann (6:1)
35:20 Hosté utkání nevzdávají a to samozřejmě oceňují všichni 4 diváci, kteří zavítali v neděli do haly v Jedovnicích.
32:48 Hosté mají méně a méně šancí k možnému otočení skóre.
30:59 Máme tu neuznanou branku Petra Rouse. Petr je dnes při chuti a já zdravím jeho věrnou fanynku Agi!
28:20 Teď mohl vstřelit Petr Rous gól do prázdné brány po nahrávce Matěje Pittermanna, ale místo toho trefil okna ve vyšších patrech haly.
27:01 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 5:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #5 Radek Havlát bez asistence (5:1)
27:01 Hráč Hornets vychytal nahrávku v obraně a zavěsil Germimu pod ruku.
25:18 GÓL SHOOTERS BETA! 5:0
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #88 Petr Rous, asistoval #20 Matěj Pittermann (5:0)
25:18 Házejte klobouky na hrací plochu! Máme tu čistý hattrick v podání Petra Rouse.
20:15 Rousům se dnes obzvlášť daří. Hra se začíná přitvrzovat, ale domácí mají mnohem více šancí.
20:05 GÓL SHOOTERS BETA! 4:0
16:40 GÓL SHOOTERS BETA! 3:0
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #88 Petr Rous, asistoval #14 Dominik Rous (3:0)
12:47 GÓL SHOOTERS BETA! 2:0
09:38 GÓL SHOOTERS BETA! 1:0
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #14 Dominik Rous, asistoval #20 Matěj Pittermann (1:0)