• 44 43:23
    7:0
    (Michálek)

TROOPERS MAH Košér C - TJ SOKOL LETOVICE 7:0
branky: 5. Kryštof Bartek, 20. Adam Zemánek, 28. Jan Julina, 28. Adam Zemánek, 31. Kryštof Bartek, 40. Lukáš Michálek, 44. Kryštof Bartek; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Vojtěch Quitt 23 - Radek Šafář 23; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:0
45:00 Střely ve 3. části: 11:10
43:23 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 7:0
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #20 Kryštof Bartek, asistoval #14 Lukáš Michálek (7:0)
43:23 BARTEK !! HATTRICK!! Stylově prohodil gólmana o tyč a dorazil . Tleskáme
41:04 Letovice po 6. gólu vypadají trochu odevzdaně. Košér prochází obranou jak nůž máslem
39:41 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 6:0
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #14 Lukáš Michálek, asistoval #4 Adam Zemánek (6:0)
39:41 Nejprve krásný únik Zemánka  a fantastický zákrok gólmana. Bohudík se míček odrazil přímo na čepel Michálka a ten pohodlně do prázdné
38:09 Letovice stále tlačí. Obrana Košér konečně ví jak se to má hrát
36:08 Košér Letovice k ničemu nepustí. Zatím jen střely z dálky
34:47 Hosté trefují břevno . Bohudík stále bez gólu
33:10 Pěkný zákrok gólmana hostí.
31:26 Letovice potřebují gól. Pálí ze všeho . Quitt jako zeď
30:41 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 5:0
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #20 Kryštof Bartek, asistoval #19 David Ruber (5:0)
30:41 Bartek druhý gól a je vidět všude . Ten kluk má budoucnost
30:00 Střely ve 2. části: 13:8
29:30 Košér neobvykle dobře brání velký tlak Letovic
28:26 Quitt fazóna. Neskutečně drží tým
27:35 Quitt v ležérním posedu vyráží helmou
27:20 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 4:0
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #4 Adam Zemánek, asistoval #14 Lukáš Michálek (4:0)
27:20 Údajně tzv. prdeláč ale gól si připisuje Zemánek a Knotek fantastickou asistenci. 4:0
27:10 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 3:0
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #8 Jan Julina, asistoval #32 Tomáš Knotek (3:0)
26:50 Tentokrát Julina našel díru mezi nohama soupeře a následně i menší dírku mezi tyčkou a golmanem. Stav 3:0.
26:20 Julina s přehledem prošel až do brány. Bohužel přeslechl píšťálku. Gól neuznán
25:46 Při pohledu na střídačky to vypadá, že letovičtí mladíci mají více sil. Snad se to neprojeví ve 3. třetině
23:29 Kóšér mají více gólových šancí ale nepřesnost trápí obě strany
22:50 Quitt jako Neuer. Poté faul Košér do oblasti hlavy a krku na letovického hráče
21:10 Vojta Quitt má dneska formu. Drží důležitou 0 vzadu
19:56 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 2:0
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #4 Adam Zemánek, asistoval #19 David Ruber (2:0)
19:56 Nejprve Bartek opět v golové šanci zklamal ale poté nádherný gol Zemánka.
04:56 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 1:0
04:56 Bartek napravuje včerejší chybu a srovnává své skóre na 1:1. Krásný gol pod sukni golmana hostí
04:51 Hraje se převážně na polovině Telnického celku. Moc se nepřerušuje až nyní , kdy vidíme faul Letovic
04:00 Druhá střela Letovic zatím bez golu
01:00 Košér již od začátku pod tlakem