• 45 44:44
    2:10
    (Lažek)

VSK VUT Skurut Hai Brno - FBC Dragons 3:10
branky: 12. Dávid Danaj, 18. Dávid Danaj, 45. Michal Repko - 3. Michael Hunkař, 3. Radovan Zelinka, 8. Filip Plaček, 17. Filip Plaček, 21. Zdenek Jirásek, 29. Radovan Zelinka, 33. Jan Gistr, 36. Zdenek Jirásek, 44. Filip Plaček, 45. Zdenek Jirásek; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Tomášek ? - Marek Šivel ?; po třetinách: 1:3, 1:3, 1:4
45:00 Střely ve 3. části: 10:10
44:59 JIRÁSEK kompletuje hattrick a je na 2. místě v tomto mini závodě a zaroveň se jedná o 10. gol Dragonů. Vzápětí ještě Dragoni dostali ale to již nemá vliv na celkový stav. Pěkný zápas
44:54 GÓL VSK VUT Skurut Hai Brno! 3:10
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #94 Michal Repko, asistoval #11 Štěpán Sláma (3:10)
44:44 GÓL FBC Dragons! 2:10
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #5 Kryštof Lažek (2:10)
44:04 Vích teď obětoval svůj kotník pro tým. Snad bude zase jako laňka
43:05 PLAČEK vítězí v souboji o 1. hattrick. Zaslouženě. Kyjov bude chtít přidat určitě 10. gól. Uvidíme co na to Skuruti
43:03 GÓL FBC Dragons! 2:9
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #98 Filip Plaček, asistoval #20 Jan Gistr (2:9)
41:50 Krásná individuální akce Jiráska ale nedovedl zakončit
40:48 Kdyby Honza Tomášek čapal takhle celý zápas tak by to bylo velmi zajímavé. Ten kluk to opravdu umí
39:27 5 minut do konce zápasu a náš malý závod o první hattrick stále nezná vítěze
39:00 Gólman domácích v posledních minutách opravdu trápí kyjovské střelce
37:51 Skuruti teď mačkají Kyjov, který ale opět z brejku zahrozil. Gólman byl však proti a podržel ještě svůj tým
37:25 Timeout FBC Dragons
37:22 Nejprve gol Skuruti, který neplatil kvůli postavení hráče v malém brankovišti. Kyjov poté špatně rozehrál a mohl dostat gól, který by již platil.
35:52 GÓL FBC Dragons! 2:8
35:52 Nejprve dalekonosný nához na bránu Kyjova , který smrděl golem po nasledné teči ale nakonec míček končí v bráně na druhé straně . Tím pádem se nám do mini souboje o hattrick přidává hráč č. 13 z Kyjova
35:18 Skuruti začali být více agresivní v soubojích
32:35 Gistr famózně do růžku. Krásný gol.
32:28 GÓL FBC Dragons! 2:7
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #20 Jan Gistr, asistoval #98 Filip Plaček (2:7)
31:51 Přesilovka nám nic zajímavého nepřinesla
30:00 Střely ve 2. části: 13:8
29:59 První přesilovka hostů. Kyjov si začátek 3. třetiny zpříjemní početní výhodou. Také uvidíme souboj o první hattrick zápasu mezi hráčem č. 39 (Skurut Hai) a hráči č. 88 a č. 98 (Kyjov)
29:51 Vyloučen hráč #26 Jakub Slavíček družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za bránění ve hře
28:29 GÓL FBC Dragons! 2:6
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #88 Radovan Zelinka, asistoval #20 Jan Gistr (2:6)
28:29 Naopak z brejku střela po přihrávce z malého brankoviště . Kyjov opět skóruje
28:23 Skuruti mírně tlačí ale branka nikde .
25:00 Skuruti se to snaží uhrát na zkušenosti ale zatím to proti Kyjovské obraně nevychází
24:18 Hra se nám trochu zrychlila . Pro oko diváka jen dobře
22:44 Opět Hunkař opět vedle. Zřejmě si chce vysloužit oběd od rodičů
22:23 Jirásek na Hunkaře a ten trestuhodně minul po krosu
20:03 GÓL FBC Dragons! 2:5
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #9 Michael Hunkař (2:5)
20:03 Kyjovský právník našel Jiráska a ten krásnou individuální akcí dopravil míček do brány. Pěkný gól
19:40 Zdá se , že Skuruti se vzpamatovali a  stále více hrozí u brány hostí
17:54 GÓL VSK VUT Skurut Hai Brno! 2:4
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #39 Dávid Danaj, asistoval #94 Michal Repko (2:4)
17:54 Naopak na druhé straně vše v pořádku a gol platí. 2:4 z pohledu domácích
17:26 A už opět si hru kontroluje Kyjov. Michael Hunkař má dneska formu za podpory celé rodiny a opět skóroval ale gol neplatí
16:33 GÓL FBC Dragons! 1:4
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #98 Filip Plaček, asistoval #13 Zdenek Jirásek (1:4)
16:33 Plaček šel s míčkem, vystřelil a skóroval.
15:32 Tentokrát se Skuruti nenechali zaskočit a jsou to oni , kdo diktuje hru v prvních vteřinách
15:00 Střely v 1. části: 12:5
14:40 Pohodové dohrání třetiny
11:24 GÓL VSK VUT Skurut Hai Brno! 1:3
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #39 Dávid Danaj, asistoval #93 Tadeáš Strnad (1:3)
11:24 Zrovna jsem chtěl chválit obranu Kyjova a v zápětí dostali smolný gol odrazem
09:18 První dobrý zákrok golmana hostí. Doteď byl téměř bez práce
07:27 GÓL FBC Dragons! 0:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #98 Filip Plaček, asistoval #88 Radovan Zelinka (0:3)
07:27 Plaček se Zelinkou si prohodili role a první jmenovaný nekompromisně vymetl pavouky. Vypadá to, že Kyjov si kontroluje zápas. Poměr střel na bránu 7:2
06:44 Hra se srovnala ale domácí mají problém s rychlými brejky Kyjova
05:14 První hrozba domácích. Nic vážného. Na druhé straně také vedle
04:50 Vích neměl kam nahrát tak to zkusil ....do 23. řady
03:38 Kyjov potvrzuje roli favorita. Kondice jim rozhodně neschází . Dnes se jedná o benjamínka turnaje, co se týče průměrného věku
02:27 GÓL FBC Dragons! 0:2
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #88 Radovan Zelinka, asistoval #98 Filip Plaček (0:2)
02:20 GÓL FBC Dragons! 0:1
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #9 Michael Hunkař, asistoval #5 Kryštof Lažek (0:1)
02:20 Nestíhám nic. Nejprve budoucí kyjovský právník MIchael Hunkař krásně ze středu a hned poté přídává druhý gól, který jsem ani neviděl Zelinka
00:15 Kyjov ihned zkouší golmana domácích