43
  • 43 42:40
    2

SHOOTERS BETA - F.A.T.R. 4:3
branky: 12. Michal Hána, 21. Jakub Oriniak, 28. Jan Lehký, 31. Martin Hlaváč - 29. Jiří Horák, 36. Marek Bábíček, 41. Vladimír Jordán; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: David Germ ? - Lukáš Bábíček ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:2
42:40 Vyloučen hráč #7 Marek Bábíček družstva F.A.T.R. na 2 minuty za sekání
42:28 Hráčům Gullivers již na halu dorazily po vítězném derby odměny v podobě pizzy. Tímto je zdravíme!
40:19 GÓL F.A.T.R.! 4:3
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #15 Vladimír Jordán, asistoval #24 Lukáš Kulla (4:3)
40:19 Kulla vystřelil od půlky, Jordán dorazil pod Germem
39:19 Hosté v přesilovce pouze do spojnice
38:54 Vyloučen hráč #14 Dominik Rous družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za sekání
38:09 Oba trenéři burcují hbitě svá družstva
37:57 Oba týmy začaly méně faulovat a posledních 7 minut hry slibuje ještě zajímavou podívanou
36:58 Krásná sólo akce hráče č. 27 domácích skončila pouze nepřesnou zadovkou
36:14 Hosté pouze do břevna
35:12 GÓL F.A.T.R.! 4:2
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #7 Marek Bábíček, asistoval #24 Lukáš Kulla (4:2)
35:12 Hosté využili timeout nejlépe jak mohli. Snižují na 2:4
34:47 Timeout F.A.T.R.
30:56 Domácí odskakují již do tříbrankového náskoku
30:46 GÓL SHOOTERS BETA! 4:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #47 Martin Hlaváč, asistoval #14 Dominik Rous (4:1)
28:24 Konečně nám začaly padat i branky
28:15 GÓL F.A.T.R.! 3:1
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #4 Jiří Horák, asistoval #7 Marek Bábíček (3:1)
27:17 GÓL SHOOTERS BETA! 3:0
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #24 Jan Lehký, asistoval #56 Zdeněk Studený (3:0)
20:30 Hráč č. 88 z týmu domácích vyslal krásnou střelu z první, bohužel jen do tyče
20:00 GÓL SHOOTERS BETA! 2:0
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #81 Jakub Oriniak, asistoval #47 Martin Hlaváč (2:0)
15:28 Teplota v hale by mohla být vyšší
11:45 GÓL SHOOTERS BETA! 1:0
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #8 Michal Hána, asistoval #81 Jakub Oriniak (1:0)
11:00 I hosté se teď dostali díky dorážkám k výraznější šanci
09:56 Protiútok domácích skončil v rukách Bábíčka
09:20 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu jako voda ve vaně