1

0

3.

TROOPERS MAH Košér C - F.A.T.R. 3:2pn
branky: 28. Patrik Adámek, 42. Patrik Adámek, N Tomáš Knotek - 32. Patrik Jedlička, 45. František Navrátil; rozhodčí: Pavel Vích - Tomáš Húska; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Vojtěch Ott ? - Robert Semela -2; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. hráč #3 Patrik Jedlička , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS MAH Košér C hráč #32 Tomáš Knotek a vstřelil rozhodující gól (3:2).
2 Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. hráč #19 František Navrátil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS MAH Košér C hráč #61 Václav Tesař , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. hráč #14 Zdeněk Zemský , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:47 GÓL F.A.T.R.! 2:2
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #19 František Navrátil, asistoval #11 Marek Bábíček (2:2)
44:08 Vyloučen hráč #61 Václav Tesař družstva TROOPERS MAH Košér C na 2 minuty za sekání
41:14 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 2:1
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #97 Patrik Adámek, asistoval #26 Martin Valihrach (2:1)
40:26 Timeout F.A.T.R.
35:02 Vyloučen hráč #60 Tibor Taibl družstva F.A.T.R. na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:19 GÓL F.A.T.R.! 1:1
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #3 Patrik Jedlička, asistoval #60 Tibor Taibl (1:1)
28:29 Trestné střílení družstva F.A.T.R. neproměnil #19 František Navrátil.
27:24 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 1:0
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #97 Patrik Adámek, asistoval #32 Tomáš Knotek (1:0)