2:7
    Petr ROUS
    (Porwisz)

VSK VUT Skurut Hai Brno - SHOOTERS BETA 2:7
branky: 27. Richard Duchoň, 31. Radek Novák - 2. Vojtěch Koudelka, 22. Jan Lehký, 22. Vojtěch Koudelka, 23. Jan Lehký, 36. Dominik Rous, 37. Samuel Zeman, 44. Petr Rous; rozhodčí: Tomáš Kašík - Michal Rada; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bohumír Fajt ? - Ondřej Porwisz ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:3
45:00 Utkání je u konce a Shooters si odváží z víkendu zasloužené dvě výhry a 6 bodů! :)
44:00 Minuta do konce utkání, Honza Lehký též mohl zkompletovat hattrick, ale také se mu nedaří nedaří trefit bránu.
43:21 GÓL SHOOTERS BETA! 2:7
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #88 Petr Rous, asistoval #1 Ondřej Porwisz (2:7)
42:50 Skuruti si zatím jen nahrávají kolem bránící pětky a branku Porwisze neohrožují
41:19 Skuruti po oddechovém čase pokračují hrou v šesti bez brankáře a budou se snažit stáhnout čtyřbrankový rozdíl
41:18 Timeout VSK VUT Skurut Hai Brno
39:57 Koudelka mohl zkompletovat hattrick, míček mu však z hokejky sjel.
37:40 Dobrá šance Oriniaka aka klokana tahem, Skuruty drží golman!
36:00 GÓL SHOOTERS BETA! 2:6
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #3 Samuel Zeman, asistoval #24 Jan Lehký (2:6)
35:49 GÓL SHOOTERS BETA! 2:5
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #14 Dominik Rous, asistoval #81 Jakub Oriniak (2:5)
35:49 V čase 5:49 doráží za záda Fajta míček Dominik Rous a následně se v čase 6:00 trefuje Sam Zeman. Dle slov Jana Veselého Sam zakončil akci takzvaným trikem se špičatým kloboukem, tedy gólem mezi nohy.
35:00 trochu nezajímavou část bez šancí na obou stranách, dvakrát přerušil pád mantinelů a následně dva po sobě rychle jdoucí góly
30:56 GÓL VSK VUT Skurut Hai Brno! 2:4
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #5 Radek Novák, asistoval #90 Denis Ligas (2:4)
30:56 jako třeba právě teď, kdy skóre snižuje Radek Novák po standardní situace na malém brankovišti.
30:01 Třetí třetina je rozehrána a uvidíme co nám přinese. 3 góly nejsou ve florbale moc a tak by hráči Shooters neměli polevit, aby si vítězství udrželi. Tým Skurut Hai je nebezpečný a šance si stále tvoří.
30:00 Pokud online zápis sledují zástupkyně ženského týmu Shooters Beta tak je srdečně zdravím!
29:30 Další střelecké šance Petra Rouse, který trefuje pouze konstukci.
28:30 Dobrý zákrok Porwiho, který likviduje střelu kapitána Skurutů Ligase.
26:55 GÓL VSK VUT Skurut Hai Brno! 1:4
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #23 Richard Duchoň, asistoval #94 Michal Repko (1:4)
25:20 Nutno pochválit útočné akce lajny Light- Palki- Sam!
22:57 GÓL SHOOTERS BETA! 0:4
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #24 Jan Lehký bez asistence (0:4)
22:57 Palkiho střela vyražena golmanem Fajtem, na malém brankovišti se nejlépe zorientoval Honza Lehký a navyšuje skóre na 4:0.
21:22 GÓL SHOOTERS BETA! 0:3
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #4 Vojtěch Koudelka, asistoval #19 David Vaníček (0:3)
21:22 Duo Vaníček - Koudelka dnes funguje. Váňova nahrávka měla oči a Koudy nekompromisně trefuje vzdálenější tyč!
21:02 GÓL SHOOTERS BETA! 0:2
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #24 Jan Lehký, asistoval #47 Martin Hlaváč (0:2)
21:02 Po delší době tu máme s změnu skóre. Lahvi se prosmýkl středem hřiště jako lasička, jeho střelecký pokus byl však vyražen golmanem. Míček získal za bránou a nahrál sbíhajícímu Honzovi Lehkému, který se nemýlí a Shooters vedou 2:0.
18:50 Hra je vyrovnaná, šance na obou stranách dávají vyniknout golmanům obou týmů. Zároveň se hra trošku přitvrzuje.
16:00 Začátek druhé třetiny ve znamení tlaku Skurutů, střely však lítají hodně kolem brány a golman Porwisz nemá zatím moc práce.
14:50 Dalekonosná střela Skurutů z rozehrávky. Dobrá obranná práce Studeného na brankovišti před golmanem Porwiszem a nic dalšího se v této třetině už nestane.
13:07 Dobrá obranná práce a pokrytí míčku Hánou, Shooters můžou jít do útoku.
09:30 Petr Rous se zpoza brány snažil překvapit golmana Fajta, ale ten si tyčky dobře kryje.
09:12 Pěkná kombinace útoku Palki - Honza - Sam, střela beka Rese však vykrytá golmanem.
06:10 Závar před bránou Skurut Hai, kdy se Lahvi snažil míček dorazit do brány. Místo míčku však v bráně skončil sám, ale i on přečkává tuto kolizi a pokračuje v utkání.
05:10 Skuruti chtějí evidentně co nejrychleji vyrovnat a napadají rozehrávku Shooters, zatím bezúspěšně.
04:50 Zatím se nic moc zajímavého neděje, tak zmíníme aspoň srážku dvou hráčů Shooters, kdy Vaníček nedbal pokynů Lahviho "mám, mám, mám" a u míčku se lehce srazili. Oba jsou však v pořádku a utkání pokračuje vesele dál.
01:58 GÓL SHOOTERS BETA! 0:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #4 Vojtěch Koudelka, asistoval #20 Matěj Pittermann (0:1)
01:58 Skóre dnešního zápasu otevírá Vojta Koudelka, asistuje hráč s číslem 20 Matěj Pitterann. Shooters vedou 1:0.
01:30 Standardka třetí útočn lajny z rohu. Signál, následná výměna hráčů, zmatení soupeře, výslednou střelu však golman chytá.
00:01 Úvodní buly vyhrává Petr Rous ze Shooters, kteří se postupnou rozehrávkou snaží dost na útočnou polovinu.
00:00 Hráči obou týmů se za zvuku Timmyho Trumpeta rozcvičují. Teď už je tam Armin van Buuren, pisk rozhodčího, poslední taktické pokyny a můžeme začít :)
00:00 Krásné odpoledne fanouškům týmu Shooters Beta. Pomalu ale jistě se blíží start dnešního druhého utkání. Soupeřem SB bude tým VSK VUT Skurut Hai Brno. Čeká nás jistě zajímavá podívaná, protože kluci ze Shooters mají Skurutům co vracet, v minulém utkání totiž podlehli 4:8.