9:3
    Patrik VÍCH
    (Horňák)

FBC Dragons - TJ Sokol Lanžhot 9:3
branky: 11. Pavel Horňák, 21. Michael Hunkař, 23. Zdenek Jirásek, 25. Michael Hunkař, 28. Zdenek Jirásek, 32. Filip Plaček, 33. Radovan Zelinka, 39. Zdenek Jirásek, 42. Patrik Vích - 13. Přemysl Kořínek, 14. Duy Vu Truong Quang, 20. Aleš Škrobáček; rozhodčí: Radim Jílek - Tomáš Olbert; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Marek Švábík ? - Petr Lesko ?; po třetinách: 1:2, 4:1, 4:0
41:00 GÓL FBC Dragons! 9:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #11 Patrik Vích, asistoval #21 Pavel Horňák (9:3)
38:50 GÓL FBC Dragons! 8:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #21 Pavel Horňák (8:3)
35:43 Lanžhot 20 minut vzdoroval, hrál obětavě, byl nebezpečný, ale na hru Kyjova to nestačilo a díky tomu je skóré jaké je. Zázraky se dějí, ale je duležité jestli jdeš štěstí naproti, v případě bývalého divizního týmu z Lanžhota se tak nekoná.
32:35 Goliáš opět od modré dělovka, kde se nejlépe zorientoval Zelinka. Zdá se, že je po zápase.
32:34 GÓL FBC Dragons! 7:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #88 Radovan Zelinka, asistoval #87 Jan Goliáš (7:3)
31:31 GÓL FBC Dragons! 6:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #98 Filip Plaček, asistoval #9 Michael Hunkař (6:3)
30:25 Nooo tak Gál nám předvedl kromě tvrdé hry i krásnou štrikovačku ve svém obranném rohu, kde povodil dva soupeře a uplauje si to na bránu Švábíka.
27:47 GÓL FBC Dragons! 5:3
24:37 A nevydržela...
24:36 GÓL FBC Dragons! 4:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #9 Michael Hunkař, asistoval #5 Kryštof Lažek (4:3)
24:10 Jirásek nám předvádí svá kouzla, vskutku rychlé ruce a klamání pohybu je předností tohoto playmakera, vydrží to obrana Lanžhota?
22:28 Obě přesilovkové lajny Dragons mají splněno, zápas začíná od nuly.
22:27 GÓL FBC Dragons! 3:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #7 Filip Švábík (3:3)
21:49 Vyloučen hráč #13 Přemysl Kořínek družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:52 Lanžhot jako opařený, Dragoni chtějí navýššit své skóré.
20:21 Dragons se nenechali umlčet a mají odpověď.
20:00 GÓL FBC Dragons! 2:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #9 Michael Hunkař, asistoval #20 Jan Gistr (2:3)
19:39 Trénink dělá mistry, střílená nahrávka před bránu nalezla zakončovatele.
19:38 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #8 Aleš Škrobáček, asistoval #13 Přemysl Kořínek (1:3)
18:33 Uvidíme přesilovku Lanžhota, uvidíme co si tento tým secvičil na tréninku, který podle zpráv neměli 3 měsíce.
18:32 Vyloučen hráč #5 Kryštof Lažek družstva FBC Dragons na 2 minuty za hra bez florbalky
16:19 Petr Gál disponuje velmi tvrdou hrou, mít o 10 let méně, dostal by jistě laso do vyšší soutěže.
15:01 Zápas na Camp Nou Křenovice sleduje neskutečných 39 diváků, převážná část obecenstva se skládá z FANCLUB Dragons.
14:40 Lanžhot po vstřelené brance při chuti. Tento zápas má náboj.
13:40 BIG HIT v podání Petra Gála.
13:10 Duy Vu Truong Quang a jeho padající list ze 30ti metrů končí brankou, vskutku nevídaná branka!
13:09 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #33 Duy Vu Truong Quang, asistoval #8 Aleš Škrobáček (1:2)
12:12 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #13 Přemysl Kořínek, asistoval #7 Martin Drobík (1:1)
10:55 Autorem branky je bývalý hráč, jak Aligators, tak i hokejového SHKM Hodonín - Pavel Horňááák!!!
10:54 Druhá přesilovková lajna Dragons nebezpečnější a máme tu první branku zápasu.
10:43 GÓL FBC Dragons! 1:0
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #21 Pavel Horňák, asistoval #12 Matyáš Judas (1:0)
09:40 Hoja ve střelecké, ale přes ruku, je to levák.
09:16 Vidíme první přesilovku zápasu. Dragons budou chtít zlomit střelckou smůlu.
09:15 Vyloučen hráč #33 Duy Vu Truong Quang družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za hrubost
09:15 Lesko další skvělý zákrok.
09:05 Lanžhot se drží a vzdoruje, uvidíme s postupem zápasu nervozitu na holích Kyjova?
07:13 Honza Šlégr Goliáš bombou od modré netrefil bránu.
04:10 Hoja krásné zpracování na prsa ala Ibrahimovič a rozjíží akci. Tento hráč skutečně i svojí muskulaturou připomíná tohoto legendárního hráče Švédska, Malmö, Ajaxu, Juventusu, Interu, Barcelony, PSG a Milána.
03:21 Šavlovaný tanec před bránou Lanžhota. Lanžhot bojuje jako o život, bojují co jim síly stačí a rozhodně chtějí setrvat v soutěži.
02:05 Jirásek len sa trela, tyč! Dragons chtějí zápas rozhodnout hned na začátku.