43
  • 43 42:33
    2

TJ SOKOL LETOVICE - FBC Dragons 7:11
branky: 5. Dominik Meca, 20. Dominik Meca, 21. Tadeáš Dvořák, 21. Ondřej Kryštof, 30. Tadeáš Dvořák, 33. Marek Řeháček, 40. Dominik Meca - 5. Radovan Zelinka, 10. Kryštof Lažek, 13. Michael Hunkař, 14. Filip Švábík, 17. Filip Plaček, 20. Zdenek Jirásek, 26. Filip Švábík, 30. Filip Švábík, 38. Matyáš Judas, 40. Matyáš Judas, 42. Pavel Horňák; rozhodčí: Martin Pivoda - Pavel Rýznar; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Michal Prudil ? - Marek Švábík ?; po třetinách: 1:4, 4:4, 2:3
45:00 Pořadatelé děkuji všem fanouškům na hale i u Onlajnu, dnes bylo však štěstí na straně hostů
42:33 Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za vysoká florbalka
42:33 Letovice ve 4, Táda po tenisovém úderu do míčku míří na trestnou lavici
42:05 Letovice v 6 bez golmana, na hřiště naskocila nejsilnější formace
41:50 Timeout TJ SOKOL LETOVICE
41:50 GÓL FBC Dragons! 7:11
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #21 Pavel Horňák, asistoval #88 Radovan Zelinka (7:11)
41:50 Horňáka příjmení vystihuje a od půlky trefuje pod břevínko
39:31 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 7:10
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #88 Dominik Meca, asistoval #83 Ondřej Kryštof (7:10)
39:31 Hala šílí, Dominik "Domčis" Meca si připisuje hattrick!
39:20 GÓL FBC Dragons! 6:10
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #12 Matyáš Judas bez asistence (6:10)
37:29 Vyloučen hráč #98 Filip Plaček družstva FBC Dragons na 2 minuty za sekání
37:29 Letovice nastupují do přesilovky, Gabarík je zmaten...
37:08 GÓL FBC Dragons! 6:9
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #12 Matyáš Judas bez asistence (6:9)
37:08 Špatná rozehra Letovic končí gólem Dragons
33:25 Mičl má dobře postavenou bránu a míček se odráží směrem do hřiště
32:01 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 6:8
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #11 Marek Řeháček, asistoval #83 Ondřej Kryštof (6:8)
32:01 Žalud se s lehkostí baletky dostal za tři hráče soupeřů a svou přesnou nahrávkou našel Prezidenta, který se již nemýlil!
31:25 Tentokrát se Dominiku Mecovi klička na střed nepovedla
30:01 Buly vyhráli Letovičtí
30:00 Stav po 2. části 5:8
29:15 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 5:8
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #76 Tadeáš Dvořák, asistoval #10 Ondřej Kocúr (5:8)
29:15 Sniper z Boskovic od půlky zavěšuje pod víko a Letovice snižují
29:09 GÓL FBC Dragons! 4:8
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #7 Filip Švábík, asistoval #13 Zdenek Jirásek (4:8)
26:27 Mičl je dnes ve své životní formě
25:54 GÓL FBC Dragons! 4:7
20:33 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 4:6
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #83 Ondřej Kryštof, asistoval #71 Petr Šterc (4:6)
20:33 Letovice se rozjíždějíííííí
20:06 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 3:6
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #76 Tadeáš Dvořák, asistoval #21 Marek Jílek (3:6)
19:47 GÓL FBC Dragons! 2:6
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #5 Kryštof Lažek (2:6)
19:47 Dragons střílí gól hned po buly
19:41 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 2:5
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #88 Dominik Meca, asistoval #76 Tadeáš Dvořák (2:5)
19:41 Dominik Meca dává 2. branku Letovic
16:00 GÓL FBC Dragons! 1:5
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #98 Filip Plaček bez asistence (1:5)
15:00 Po 1. části je stav utkání 1:4
13:45 GÓL FBC Dragons! 1:4
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #7 Filip Švábík bez asistence (1:4)
12:54 GÓL FBC Dragons! 1:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #9 Michael Hunkař, asistoval #5 Kryštof Lažek (1:3)
12:54 Draci využívají přesilovku. stav 1:3
11:27 Vyloučen hráč #2 Petr Pravec družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za sekání
11:27 Petr "Pedro" Pravec si jde sednout za sekyrku
09:46 GÓL FBC Dragons! 1:2
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #5 Kryštof Lažek, asistoval #12 Matyáš Judas (1:2)
09:46 Letovice se snaží mít míček pod svoji kontrolou,to se jim však nedaří a inkasují gól
04:52 GÓL FBC Dragons! 1:1
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #88 Radovan Zelinka bez asistence (1:1)
04:52 88 z družstva Dragons si to nenechává líbit a po půl minutě srovnává, náhoda? stav utkání 1:1
04:21 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 1:0
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #88 Dominik Meca, asistoval #71 Petr Šterc (1:0)
04:20 Dominik Meca běží do dvou hráčů, ale ti ho nedokažou zastavit od toho aby vstřelil 1. brnku utkání.stav 1:0
00:01 Zahajovací lajna domacích: Marek Jílek,Jan Gabarík,Tadeáš  Dvořák v útoku a Petr Pravec s Ondřejem Kocúrem v obraně, utkání odchytá Michal Prudil.
00:00 Vítáme čtenáře u 22. kola Jihomoravské ligy mužů.V 1. zápase se spolu utkají FBC Dragons a domácí TJ SOKOL LETOVICE