0

0

0.

SK Snipers Slavičín - SFK Kozel Počenice C 5:6pn
branky: 3. Pavel Šuráň, 19. Pavel Šuráň, 20. Ondřej Vaculík, 38. Jindřich Saňák, 45. Jan Zielina - 4. Ondřej Dofek, 9. Ondřej Dofek, 14. Tomáš Kozlíček, 19. Ondřej Dofek, 44. Radek Olšina, N Radek Olšina; rozhodčí: Anh Vu Pham - Petr Stoklásek; vyloučení: 2:5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Michal Petrůj ? - Petr Řezníček ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 2:1, 0:0
6 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice C hráč #11 Radek Olšina a vstřelil rozhodující gól (5:6).
6 Nájezd na branku provedl z družstva SK Snipers Slavičín hráč #4 Jindřich Saňák , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice C hráč #88 Ondřej Dofek , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva SK Snipers Slavičín hráč #21 Jan Zielina , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice C hráč #88 Ondřej Dofek a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Snipers Slavičín hráč #4 Jindřich Saňák a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice C hráč #33 Tomáš Kozlíček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Snipers Slavičín hráč #5 Pavel Šuráň , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice C hráč #11 Radek Olšina , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Snipers Slavičín hráč #9 Ondřej Častulík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Snipers Slavičín hráč #21 Jan Zielina a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
44:44 GÓL SK Snipers Slavičín! 5:5
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil #21 Jan Zielina, asistoval #5 Pavel Šuráň (5:5)
43:30 GÓL SFK Kozel Počenice C! 4:5
Branku družstva SFK Kozel Počenice C vstřelil #11 Radek Olšina, asistoval #91 Jiří Podlena (4:5)
39:16 Vyloučen hráč #5 Pavel Šuráň družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za sekání
38:23 Vyloučen hráč #66 David Lovas družstva SFK Kozel Počenice C na 2 minuty za držení
37:19 GÓL SK Snipers Slavičín! 4:4
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil #4 Jindřich Saňák, asistoval #44 Ondřej Vaculík (4:4)
35:51 Vyloučen hráč #9 Jakub Křivánek družstva SFK Kozel Počenice C na 2 minuty za sekání
25:16 Vyloučen hráč #44 Ondřej Vaculík družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za držení
19:13 GÓL SK Snipers Slavičín! 3:4
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil #44 Ondřej Vaculík bez asistence (3:4)
18:44 GÓL SFK Kozel Počenice C! 2:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice C vstřelil #88 Ondřej Dofek, asistoval #89 Jan Petráš (2:4)
18:34 GÓL SK Snipers Slavičín! 2:3
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil #5 Pavel Šuráň, asistoval #4 Jindřich Saňák (2:3)
17:57 Vyloučen hráč #89 Jan Petráš družstva SFK Kozel Počenice C na 2 minuty za sekání
13:10 GÓL SFK Kozel Počenice C! 1:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice C vstřelil #33 Tomáš Kozlíček, asistoval #88 Ondřej Dofek (1:3)
10:50 Vyloučen hráč #91 Jiří Podlena družstva SFK Kozel Počenice C na 2 minuty za blokování florbalky
08:03 GÓL SFK Kozel Počenice C! 1:2
Branku družstva SFK Kozel Počenice C vstřelil #88 Ondřej Dofek, asistoval #66 David Lovas (1:2)
03:57 GÓL SFK Kozel Počenice C! 1:1
02:28 GÓL SK Snipers Slavičín! 1:0
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil #5 Pavel Šuráň, asistoval #44 Ondřej Vaculík (1:0)
02:09 Vyloučen hráč #91 Jiří Podlena družstva SFK Kozel Počenice C na 2 minuty za nedovolené vrážení