• 45 44:49
    9:4
    (Hyánek)

SFK Kozel Počenice B - FBC Slušovice 9:4
branky: 10. Tomáš Bednařík, 22. Tomáš Bednařík, 22. Tomáš Bednařík, 26. Michal Krampla, 36. Vojtěch Hyánek, 38. Tomáš Bednařík, 42. Michal Krampla, 44. Miroslav Michajlovič, 45. Tomáš Bednařík - 1. Pavel Gerža, 17. Michal Ševčík, 19. Šimon Pekař, 44. Viktor Špendlík; rozhodčí: David Vlachopulos - Tomáš Olbert; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Viktor Chrást ? - Daniel Valerián ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 5:1
45:00 Komentář hostů Mikláš Marek (Vedoucí): Hlavní je přátelství a kamarádská nálada...a to je v Morkovické hale vždy
45:00 Komentář domácích Michajlovič Miroslav (Vedoucí): Chci, aby v mém komentáři byla slova ,, škodolibé' a ,,cynické', nějak to vymysli (splněno)
44:54 Dva fauly na Kramplu, stejně vystřelil
44:49 GÓL SFK Kozel Počenice B! 9:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #66 Tomáš Bednařík, asistoval #9 Vojtěch Hyánek (9:4)
44:49 Bednařík zaznamenává gól zpoza brány
43:54 Dočkala srazil soupeř drsně na zem, jeden tlustý pořadatel to okomentoval větou ,,karma je zdarma'
43:45 GÓL FBC Slušovice! 8:4
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #7 Viktor Špendlík bez asistence (8:4)
43:33 GÓL SFK Kozel Počenice B! 8:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #10 Miroslav Michajlovič, asistoval #66 Tomáš Bednařík (8:3)
43:33 Michajlovičova střela sotva doletěla na bránu. Gól však fanynka okomentovala slovy ,,já mu to přeji, on si to odstál na té útočné polovině '
43:17 Pátík změnil styl komunikace, už vydává jen citoslovce a skřeky
42:30 Michajlovič opět ukázal hale svůj slavný sprint jak z Flintstonů, následně se chytl za srdce a sotva zahekal ,, střídám '
41:26 Jak celý zápas ohodnotil vedoucí Slušovic ,,klid, jsme v nejnižší lize světa '
41:25 GÓL SFK Kozel Počenice B! 7:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #23 Michal Krampla, asistoval #66 Tomáš Bednařík (7:3)
40:41 Michajlovič hraje na pozici absolutního hroťáka, stojí na polovině soupeře, vůbec se nevrací a křičí jména každého spoluhráče, který má balónek
39:05 Timeout SFK Kozel Počenice B
39:00 Ryšavý se rozhodl využít svých úctyhodných centimetrů (myslíme výšku) a pro balón běžet nýbrž se jen natáhnout, ten ale kvůli této taktice nezískal
38:39 Pátík volá na Kramplu ,,Michale'. Jsme rádi, zná jméno svého spoluhráče, kterého kvůli absencích na trénincích vidí podruhé v životě
37:54 GÓL SFK Kozel Počenice B! 6:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #66 Tomáš Bednařík, asistoval #11 Jan Hajkr (6:3)
37:35 Ve třetí třetině se na hřišti objevuje i Šromota, který dříve nehrál kvůli bolístce. Přejeme pevné nervy a kolena
37:03 Pátík neuvěřitelně dlouho zpracovával balón, když ho uhájil, pokazil přihrávku
35:44 Ryšavý vystřelil, gól to nebyl ale musíme jít po krůčcích a být zatím rádi, že to aspoň doletělo na bránu
35:09 GÓL SFK Kozel Počenice B! 5:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #9 Vojtěch Hyánek, asistoval #77 Martin Pátík (5:3)
35:09 Hyánek už dokrouzil
35:05 ...a pořád krouží
35:01 Hyanek krouží kolem brány
34:50 Slušovice si během timeoutu domluvili taktiku ,,hoď to na brankáře Počenic a budeme bránit' a tak se i stalo
34:38 Timeout FBC Slušovice
32:01 Taktiku netrefovat prázdnou bránu přebral po Michajlovičovi i Hyánek
31:30 Trestné střílení družstva FBC Slušovice neproměnil #15 Milan Sousedík.
31:30 Ryšavý se rozhodl významně zasáhnout do dění v zápase a pak zahrál rukou a zapříčinil faul
30:01 Fanynka Radnotyová se celý zápas tváří naštvaně, když jsme však na toto téma zavedli řeč, řekla ,,nejsem naštvaná, já jsem jenom stará '
30:00 O přestávce jsme našli Zimka v šatně, jak se přezouvá boty a komentuje to slovy ,,nějak mi to neběhá, ale teď už bude'. Až tedy v poslední třetině uvidíte na hřišti neidentifikovatelný objekt pohybující se velkou rychlostí, je to Mates
29:28 Dočkal dostal míčkem do ucha, jak však řekla jedna z fanynek ,, naštěstí má ještě druhé '
27:59 Hyanek zazdil šanci jak vrata, při které se vysílá tak, že se už neobtezuje s návratem do obrany
27:09 Pořadatel, kterého nemůžeme kvůli nemocenské jmenovat, prohlásil, že už nám na další pořádání sere, protože si z něj celý tým dělá srandu, že vypadá jak panáček Michelin
26:24 Zimek zúročil svých 44 let zkušeností s florbalem
25:56 GÓL SFK Kozel Počenice B! 4:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #23 Michal Krampla bez asistence (4:3)
25:56 Ryšavý při gólů Kramply neudělal vůbec nic, což vlastně bylo to nejlepší rozhodnutí
25:45 Ryšavý na hřišti, uvidíme co udělá
25:25 Chybu Pátíka musí hasit Krampla...no jo, roky a zkušenosti nejsou vše
24:57 Pátík během přesilovky zatím víc mluví než hraje
23:20 Přetlak hvězd je v Kozlu tak velký, že se Hyánek nedostal na hřiště v přesilovce
23:09 Vyloučen hráč #87 Pavel Gerža družstva FBC Slušovice na 2 minuty za nesportovní chování
22:59 Hyánek běží, zapište to Morkovické kroniky
21:33 GÓL SFK Kozel Počenice B! 3:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #66 Tomáš Bednařík, asistoval #23 Michal Krampla (3:3)
21:33 Bednařík okomentoval gól slovy ,,já jsem se ho sotva dotkl'
21:23 GÓL SFK Kozel Počenice B! 2:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #66 Tomáš Bednařík bez asistence (2:3)
21:23 Míček, který 5 sekund skákal a nebyl nikým chtěn, nametl Bednařík ze vzduchu do brány
20:30 Fanynka Radnotyová zjistila, proč Pátíkovi nikdo nenahrává. Vždy když má míček, tak ho ztratí
19:50 Pořadatel, kterého nemůžeme kvůli vycházkám jmenovat se s celým pořadatelským týmem podělil o včerejší zážitek...měl tři řízky na oběd
18:58 GÓL FBC Slušovice! 1:3
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #55 Šimon Pekař, asistoval #15 Milan Sousedík (1:3)
18:56 Při gólů Ryšavý nebyl na hřišti, tedy není co komentovat, to je prostě vždy jasný gól
18:26 Vyloučen hráč #5 Jakub Dočkal družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:11 Druhá lajna má taktiku zmást soupeře, Hyánek křičí na Michajloviče, aby mu nahrál, Mira však fikaně nahrál na Pátíka vzduchem na 1 metr
17:33 Ryšavý nahrává do země nikoho, že které si za 10 sekund odvezl míček Krampla
16:28 Výraz Ryšavého při odchodu z trestné by šel popsat slovy ,, nechuť, zmar, opovržení, nelidskost'
16:20 GÓL FBC Slušovice! 1:2
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #33 Michal Ševčík, asistoval #2 Jaromír Kratina (1:2)
15:53 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Ryšavý družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za blokování florbalky
15:53 Ryšavý se bál, že si budeme utahovat z jeho hry, tak se rozhodl na dvě minuty schovat na trestnou
15:00 Přestavkovy program vyplnil pořadatel, kterého nemůžeme jmenovat, protože nemá ještě vycházky. Celé tři minuty sháněl polštář pod svůj tlustý zadek, nakonec sehnal dva
14:54 Michajlovič nepovoluje ve svém týmu polyamorii, křičí ,,každý jednoho'
14:48 Míček mají Slušovice
14:47 Ryšavý u balónku
14:01 Na hřiště si nic zajímavého neděle, tak vás alespoň musíme informovat i highlightu z minulého zápasu. Ondřej Dofek dokázal jedním hitem sejmout dva soupeře!
12:50 Hyanek zavolal na Ryšavého,,nevyser se na něj'. Z morálního i etického hlediska skvělý pokyn
12:20 Nevím, co se stalo, ale z hlediště se ozvalo ,,au, chudák Mates'
12:08 Michajlovič je tak přesvědčen, že jeho tým vyhraje, že se rozhodl neproměňovat góly do prázdné brány
10:29 Michajlovič rozkázal svému spoluhráči,,zůstaň s ním', těžko říct jestli to byl obranný pokyn nebo pobídka k tomu, aby nerozpouštěli svůj milostný vztah
09:20 Pátím míní, že ještě neskóroval, protože ho tým nemá rád a nenahrává mu
09:19 GÓL SFK Kozel Počenice B! 1:1
09:19 Spolupráce z Áčka funguje i na B
08:39 Bednařík zmrzačil prvního soupeře, celá hala čekalo omluvu, ale od Tomáše přišlo jen ,,já za nic nemohl'
07:51 Krampla při faulu odhodil florbalku na druhou stranu hřiště
05:54 Ryšavý diriguje hru slovy ,,já já' a následně ,, sorry, sorry'
04:21 Hyánek upadl, na palubovse se objevují stopy kráteru
01:33 Ryšavý stojí na hranici brankoviště, ukazuje na všechny soupeře prstem prave ruky a sám nikoho nemá
00:55 GÓL FBC Slušovice! 0:1
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #87 Pavel Gerža, asistoval #22 Miroslav Fendrych (0:1)
00:55 Než se stihli hráči Céčka dohadat v šatně po prohraném zápasu, béčko stihlo inkasovat...dnes je to zřejmě den Kozla jak se sluší a patří
00:00 Vítáme všechny čtenáře onlinu. Dnes jsme se rozhodli online tematicky zaměřit na hráče Počenic číslo 33 Jaroslava Ryšavého, který si často dělá legraci ze všech svých spoluhráčů. Proto pokud se vám bude zdát, že se o Ryšavého zajímáme víc, než o ostatní hráče, tak s vám to nezdá, to je prostě fakt...