0

0

0.

FBC SLAVKOV B - SK Florbal Grušáci Sivice 8:7pn
branky: 11. Štěpán Uhlíř, 12. Marek Šmerda, 13. Štěpán Uhlíř, 17. Ondřej Stehlík, 24. Milan Stehlík, 35. Lukáš Martínek, 39. Adam Wnetrzák, N Štěpán Uhlíř - 1. Karel Buchta, 5. Tomáš Nedorostek, 17. Daniel Sobotka, 22. Jan Smutný, 31. Daniel Sobotka, 33. Jan Smutný, 37. Petr Smutný; rozhodčí: Jan Saňka - Tomáš Húska; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Kříž ? - Vojtěch Šmajstrla ?; po třetinách: 3:2, 2:2, 2:3, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Grušáci Sivice hráč #10 Petr Smutný , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Grušáci Sivice hráč #12 Petr Titz , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Grušáci Sivice hráč #6 Ondřej Divácký , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV B hráč #84 Štěpán Uhlíř a vstřelil rozhodující gól (8:7).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV B hráč #10 Marcel Knesl , ale gól nevstřelil.
39:00 Zahájena trestná střílení
39:00 Ukončení prodloužení
39:00 Zahájení prodloužení
39:00 Ukončení 3. části
38:41 Timeout SK Florbal Grušáci Sivice
38:03 GÓL FBC SLAVKOV B! 7:7
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil #24 Adam Wnetrzák, asistoval #84 Štěpán Uhlíř (7:7)
37:12 Timeout FBC SLAVKOV B
36:13 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 6:7
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil #10 Petr Smutný, asistoval #2 Daniel Sobotka (6:7)
34:09 GÓL FBC SLAVKOV B! 6:6
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil #28 Lukáš Martínek, asistoval #84 Štěpán Uhlíř (6:6)
32:47 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 5:6
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil #24 Jan Smutný, asistoval #11 Karel Buchta (5:6)
30:19 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 5:5
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil #2 Daniel Sobotka, asistoval #12 Petr Titz (5:5)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:31 Vyloučen hráč #6 Ondřej Divácký družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za hrubost
23:03 GÓL FBC SLAVKOV B! 5:4
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil #25 Milan Stehlík, asistoval #47 Ondřej Stehlík (5:4)
22:36 Vyloučen hráč #8 Marek Koudelka družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:20 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 4:4
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil #24 Jan Smutný, asistoval #2 Daniel Sobotka (4:4)
16:46 GÓL FBC SLAVKOV B! 4:3
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil #47 Ondřej Stehlík, asistoval #25 Milan Stehlík (4:3)
16:26 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 3:3
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil #2 Daniel Sobotka, asistoval #10 Petr Smutný (3:3)
15:43 Vyloučen hráč #25 Tomáš Nedorostek družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:26 GÓL FBC SLAVKOV B! 3:2
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil #84 Štěpán Uhlíř, asistoval #28 Lukáš Martínek (3:2)
11:03 GÓL FBC SLAVKOV B! 2:2
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil #96 Marek Šmerda, asistoval #47 Ondřej Stehlík (2:2)
10:23 GÓL FBC SLAVKOV B! 1:2
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil #84 Štěpán Uhlíř, asistoval #37 Michal Kučera (1:2)
04:49 Vyloučen hráč #8 Marek Koudelka družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za bránění ve hře
04:21 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 0:2
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil #25 Tomáš Nedorostek, asistoval #24 Jan Smutný (0:2)
00:28 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 0:1
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil #11 Karel Buchta, asistoval #8 Marek Koudelka (0:1)