2

0

3.

Bulldogs Brno B - SHOOTERS BETA STARS B 3:2pn
branky: 19. Michal Bžoněk, 27. Michael Weiser, N Jan Hušek - 19. Michal Vajda, 25. Michal Vajda; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Marek Loskot; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Kotrla ? - Filip Balla ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #33 Michal Bžoněk a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA STARS B hráč #23 Michal Vajda , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #8 Michaela Žáková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA STARS B hráč #46 Tomáš Heger , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #6 Jan Hušek a vstřelil rozhodující gól (3:2).
39:00 Zahájena trestná střílení
39:00 Ukončení 3. části
38:14 Timeout SHOOTERS BETA STARS B
38:14 Vyloučen hráč #26 Martin Doležal družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za hra rukou
26:22 GÓL Bulldogs Brno B! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #9 Michael Weiser, asistoval #55 Jan Frydrych (2:2)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:26 GÓL SHOOTERS BETA STARS B! 1:2
Branku družstva SHOOTERS BETA STARS B vstřelil #23 Michal Vajda bez asistence (1:2)
18:53 GÓL Bulldogs Brno B! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #33 Michal Bžoněk, asistoval #6 Jan Hušek (1:1)
18:18 GÓL SHOOTERS BETA STARS B! 0:1
Branku družstva SHOOTERS BETA STARS B vstřelil #23 Michal Vajda z trestného střílení (0:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části