• 38 37:21
    8:4
    (Skopal)

K1 Florbal Židenice B - TJ Sokol Brno - Husovice 8:4
branky: 4. Ondřej Lokos, 9. Simon Nobilis, 17. Jiří Dorazil, 20. Jakub Skopal, 26. Jan Adam Tuček, 28. Filip Zelníček, 38. Jiří Dorazil, 38. Filip Zelníček - 6. Daniel Hell, 24. Václav Šťastný, 31. Václav Šťastný, 35. Kryštof Roubal; rozhodčí: Tomáš Kašík - David Lovas; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Dostál -4 - Matyáš Rujbr ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:2
39:00 Ukončení 3. části
37:21 GÓL K1 Florbal Židenice B! 8:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #17 Jakub Skopal (8:4)
37:21 Škoda pro Husovice,kdyby přijeli ve dvou pětkách tak věříme,že by mohli Židenice pokořit.
37:00 GÓL K1 Florbal Židenice B! 7:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #45 Jiří Dorazil, asistoval #35 Jan Adam Tuček (7:4)
35:02 Husovice na závěř mají vice ze hry,už to chce jen gól.
34:38 GÓL TJ Sokol Brno - Husovice! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #97 Kryštof Roubal bez asistence (6:4)
34:38 Tohle bylo přesně podle mého gusta a Roubal sólovou akcí dal 4.gól husovic a ten gól byl dámi a pánové.
31:45 Židenice měli dvě šance,bohužel obě šli nad.Kluci si chtěli asi vyzkoušet basetball.
30:36 GÓL TJ Sokol Brno - Husovice! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #17 Václav Šťastný, asistoval #14 Adam Bartušek (6:3)
30:36 Václav ukazuje svojí kvalitu a dává gól na 3:6. "Husovice do toho!!"Zní v celé hale
29:00 Hostující brankář drží svůj tým,ale bohužel pomoc od hráčů je málo vidět. Ale jak zní"kdo se vrací nevěří brankáři".
27:00 GÓL K1 Florbal Židenice B! 6:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #6 Ondřej Lokos (6:2)
26:45 Neuvěřitelný čarovný zákrok nám ted´ka ukázal gólman Matáš Rujbr,který vytáhl zákrok na brankové čáře .Jako odměnu mu zatleskala celá hala
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:40 GÓL K1 Florbal Židenice B! 5:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #35 Jan Adam Tuček, asistoval #18 Jan Krahula (5:2)
23:51 GÓL TJ Sokol Brno - Husovice! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #17 Václav Šťastný, asistoval #70 Jakub Růžička (4:2)
23:51 Václav Št´astný předvedl krasnou sólvou akci a ze dvou hráču židenic "dobrý den" a upravuje skóre na 2:4,zvládnou Husovice vyrovnat?
19:41 GÓL K1 Florbal Židenice B! 4:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #17 Jakub Skopal, asistoval #99 Filip Juřica (4:1)
19:41 otěže zápasu už si vzali židenice,jak sázkové kanceláře napovídala.
16:36 Vyloučen hráč #6 Ondřej Lokos družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za držení
16:28 GÓL K1 Florbal Židenice B! 3:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #45 Jiří Dorazil, asistoval #14 Vojtěch Dřínovský (3:1)
13:34 Timeout TJ Sokol Brno - Husovice
13:34 Vyloučen hráč #18 Jan Krahula družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za sekání
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:00 Hell hledal lépe postaveného spoluhráče,ale bohužel náhravka neprošla.
08:08 GÓL K1 Florbal Židenice B! 2:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #27 Simon Nobilis, asistoval #14 Vojtěch Dřínovský (2:1)
08:08 Krasná nahrávka a hlavně ještě hezčí uvolnění Nobilise a skóre je zase příznivější pro Židenice
05:52 GÓL TJ Sokol Brno - Husovice! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #88 Daniel Hell, asistoval #14 Adam Bartušek (1:1)
05:52 Krásná souhra Husvic,ale ještě hezčí zakončeni Hella .Na tabuli nám svítí skóre 1:1
05:30 Matyáš Rujbr předvedl krásný zakrok a drží stav 1:0
05:00 Husovice si tvoří šance,ale bohužel chybí finalní přihrávka.
03:09 GÓL K1 Florbal Židenice B! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #6 Ondřej Lokos, asistoval #37 Filip Zelníček (1:0)
03:09 skóre otvírají Židenice,i když ze zápasu moc zatím netěží.
01:00 Husovice překvapivě začali zápas mnohem aktivněji než jejich soupeř.