2

3

3.

Hornets Brno ZŠ Horní C - FBK Atlas Blansko B 5:6pn
branky: 5. Ondřej Dobrovolný, 16. Lukáš Vašínek, 24. Lukáš Šmarda, 31. Jaroslav Maša, 38. Lukáš Vašínek - 7. Jiří Kroutil, 7. Dominik Žilka, 9. Marek Moučka, 11. Vojtěch Foret, 26. Martin Bládek, N Jiří Kroutil; rozhodčí: David Zástřešek - Tomáš Kašík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kamil Zelený ? - Jan Opletal ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 2:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní C hráč #14 Ondřej Dobrovolný , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní C hráč #87 Lukáš Šmarda a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní C hráč #12 Tomáš Macalík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko B hráč #44 Jiří Kroutil a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko B hráč #6 Jan Frýdek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko B hráč #27 Martin Tesař a vstřelil gól.
39:00 Zahájena trestná střílení
39:00 Ukončení 3. části
37:10 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 5:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #43 Lukáš Vašínek, asistoval #87 Lukáš Šmarda (5:5)
35:07 Vyloučen hráč #12 Tomáš Macalík družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za bránění ve hře
31:03 Vyloučen hráč #17 Jakub Kolmačka družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za sekání
30:02 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 4:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #38 Jaroslav Maša, asistoval #93 Michael Zelený (4:5)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:25 GÓL FBK Atlas Blansko B! 3:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #45 Martin Bládek, asistoval #44 Jiří Kroutil (3:5)
23:48 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 3:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #87 Lukáš Šmarda, asistoval #4 Jakub Vašek (3:4)
15:56 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 2:4
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:16 GÓL FBK Atlas Blansko B! 1:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #21 Vojtěch Foret, asistoval #6 Jan Frýdek (1:4)
09:05 Vyloučen hráč #16 Martin Kreslík družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:59 GÓL FBK Atlas Blansko B! 1:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #9 Marek Moučka, asistoval #27 Martin Tesař (1:3)
06:53 GÓL FBK Atlas Blansko B! 1:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #34 Dominik Žilka, asistoval #26 Marek Hrazdíra (1:2)
06:09 GÓL FBK Atlas Blansko B! 1:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #44 Jiří Kroutil, asistoval #6 Jan Frýdek (1:1)
04:34 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #14 Ondřej Dobrovolný, asistoval #86 Karel Vejmelka (1:0)