• 33 32:11
    2
    Lukáš MARTINEK

FBK Atlas Blansko B - FBC GEPARDI BRNO 3:5
branky: 10. Jiří Kroutil, 20. Šimon Borek, 25. Jan Charvát - 3. Lukáš Beránek, 7. Štěpán Dohnal, 14. Lukáš Beránek, 17. Štěpán Trunda, 29. Ondřej Dohnal; rozhodčí: Matěj Otáhal - Matěj Kroča; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Opletal ? - Jakub Vizina ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:1
32:11 Vyloučen hráč #13 Lukáš Martinek družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za blokování florbalky
28:03 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 3:5
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #18 Ondřej Dohnal, asistoval #5 Štěpán Trunda (3:5)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:09 GÓL FBK Atlas Blansko B! 3:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #66 Jan Charvát, asistoval #44 Jiří Kroutil (3:4)
24:09 blansko dokázalo využít přesilovku,stav 3:4
22:19 Vyloučen hráč #22 Václav Hájek družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:33 GÓL FBK Atlas Blansko B! 2:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #21 Vojtěch Foret (2:4)
19:33 přesně o tři minuty později blansko dává gól
16:33 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 1:4
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #5 Štěpán Trunda bez asistence (1:4)
16:33 3:33... tohle zajímavé číslo zajistilo gepardům další gól,stav 4:3 pro modro žlutou
13:19 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 1:3
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #99 Lukáš Beránek, asistoval #18 Ondřej Dohnal (1:3)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:10 GÓL FBK Atlas Blansko B! 1:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #44 Jiří Kroutil, asistoval #5 Šimon Borek (1:2)
09:10 blansko dává gól,stav 2:1
07:20 problémy s časomírou :(((((
06:23 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 0:2
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #91 Štěpán Dohnal, asistoval #99 Lukáš Beránek (0:2)
06:23 gepardi připisují 2. gól
02:10 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 0:1
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #99 Lukáš Beránek, asistoval #4 Matěj Vorba (0:1)
02:10 gepardi zaregistrovali podporu fanoušků a dávají 1. gól utkání
02:00 halou se rozlíhá "gepardi dotoho!!" je vidět že tu mají velkounfanouškovskou základnu