2:5
    Tomasz SIKORA
    (Vývoda)

TJ Sokol Brno - Husovice - K1 Florbal Židenice B 2:5
branky: 16. Kryštof Roubal, 18. Jaroslav Partl - 2. Simon Nobilis, 13. Jakub Pietropaolo, 19. Filip Zelníček, 20. Simon Nobilis, 39. Tomasz Sikora; rozhodčí: Zdeněk Rada - Marek Loskot; vyloučení: 1 + Václav Šťastný 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Konkolský ? - David Janča -2; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:1
39:00 Ukončení 3. části
38:12 GÓL K1 Florbal Židenice B! 2:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #13 Tomasz Sikora, asistoval #23 Ondřej Vývoda (2:5)
37:56 Sikora pálí jednu šanci za druhou
35:57 Sikora spálil tu největší šanci, co mohl mít.
34:11 Vyloučen hráč #69 Václav Šťastný družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2+2 minuty za hrubost
34:11 Ouu tak to bylo hodně hnusné. Krahula dostal velký hit a padal hnusně na zeď, naštěstí je v pořádku.
32:37 Timeout TJ Sokol Brno - Husovice
32:37 Alda střílí, ale tak 5 metrů od brány.
29:54 Sikora trefuje ze středu břevno!
29:03 Pořadatelský stolek se shoduje, že by si pan Vidlák zasloužil gol.
27:41 Dokládal trefuje tyčku a slyšíme přes celou halu jeho "jeejjj".
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:55 Husovice teď měli velkou šanci, když rozehrávali před bránou židenic, střela byla pouze do dobře postaveného bloku.
22:44 Hra teď vypadá, jakoby Židenice měli přesilovku.
21:57 Dokládal si teď pomotal krásně dva hráče, to bylo skvělý.
21:11 Husovice nahazují míček dopředu, ale nikdo z jejich týmu tam není.
19:53 GÓL K1 Florbal Židenice B! 2:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #27 Simon Nobilis, asistoval #22 Jakub Pietropaolo (2:4)
19:53 Gol to byl pěkný, ale nepopíšu vám ho, protože už nevím, jak to vzniklo.
19:40 Hra je ted nudná.
18:05 GÓL K1 Florbal Židenice B! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #6 Ondřej Lokos (2:3)
17:52 GÓL TJ Sokol Brno - Husovice! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #68 Jaroslav Partl, asistoval #69 Václav Šťastný (2:2)
17:10 Dobrá střela Pýtýho, domácí golman vyráží.
16:20 Lokos právě předvedl ukázkovou kličku.
15:41 GÓL TJ Sokol Brno - Husovice! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #97 Kryštof Roubal, asistoval #68 Jaroslav Partl (1:2)
14:41 Nobilis opět do prvního hráče.
13:31 Dokládal teď dobře viděl Zelníčka, ten bohužel nahrávku promáchl.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:51 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #22 Jakub Pietropaolo bez asistence (0:2)
12:24 Krásná nahrávka Krahuly na střed, střela nejdřív byla zblokována, nasledně po asi pěti dorážkach tam míček protlačil Pýtý.
11:43 Vyloučen hráč #68 Jaroslav Partl družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za bránění ve hře
09:59 Kraus teď vybídl krásně Nobilise, ten svou šanci spálil.
08:22 Vývoda pálí z první, ale mimo.
07:01 Vidlák spálil svojí největší šanci dneška, měl by se radši učit střílet a nemluvit nám do pořádání.
05:45 Vidlák zase koriguje pořadatelský stolek.
04:46 Střela Sikory letěla dobře, domácí golman tuto střelu vyrazil.
02:22 Nobilisova střela backhandem byla zastavena na brankové čáře, nikdo to ale nedokázal dorazit do branky.
01:21 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #27 Simon Nobilis, asistoval #28 Tomáš Vidlák (0:1)
01:21 Omlouváme se, ale tento gol nikdo z pořadatelského stolu neviděl.
00:01 Židenice se prý probudili, tak uvidíme, jestli je to pravda.