0

2

3.

Aligators U16 - Bulldogs Brno Orange 3:4pn
branky: 16. Dominik Kejík, 23. Filip Sedláček, 29. Petr Kučera - 28. Jan Baláč, 41. Jan Baláč, 42. Marek Mattes, N Marek Mattes; rozhodčí: Martin Kozáček - Ondřej Braha; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zdeněk Korec ? - Jakub Heralecký -3; po třetinách: 0:0, 3:1, 0:2
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Orange hráč #41 Jan Baláč a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U16 hráč #10 Petr Kučera , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Orange hráč #55 Marek Mattes a vstřelil rozhodující gól (3:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U16 hráč #23 Šimon Grega , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Orange hráč #36 Dennis Boleloucký , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:59 Timeout Bulldogs Brno Orange
41:10 GÓL Bulldogs Brno Orange! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #41 Jan Baláč (3:3)
40:24 GÓL Bulldogs Brno Orange! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #41 Jan Baláč, asistoval #28 Jan Mrva (3:2)
39:50 Timeout Aligators U16
35:32 Vyloučen hráč #9 Adam Zouhar družstva Aligators U16 na 2 minuty za sekání
29:35 Vyloučen hráč #25 Karel Švábík družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:10 GÓL Aligators U16! 3:1
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #10 Petr Kučera bez asistence (3:1)
27:58 GÓL Bulldogs Brno Orange! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #41 Jan Baláč, asistoval #36 Dennis Boleloucký (2:1)
23:08 Vyloučen hráč #77 Štěpán Zhoř družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za sekání
22:20 GÓL Aligators U16! 2:0
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #95 Filip Sedláček bez asistence (2:0)
15:22 GÓL Aligators U16! 1:0
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #2 Dominik Kejík bez asistence (1:0)
13:22 Vyloučen hráč #28 Tomáš Soják družstva Aligators U16 na 2 minuty za nedovolené vrážení