• 45 44:28
    8:3
    (Loučka)

Florbal Hodonín - FBŠ Hattrick Brno B 8:3
branky: 5. Lukáš Kolínek, 5. Benjamin Buraj, 23. Maximilián Buraj, 25. Šimon Hanák, 26. Lukáš Kolínek, 27. Lukáš Kolínek, 34. Samuel Matula, 40. Pavel Vrbík - 17. Josef Loučka, 24. Daniel Hochman, 45. Daniel Hochman; rozhodčí: Jan Gistr - Jan Karafiát; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Vajla ? - Radek Směja ?; po třetinách: 2:0, 4:2, 2:1
44:52 Vyloučen hráč #99 Šimon Hanák družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za zdržování hry
44:28 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 8:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #16 Daniel Hochman, asistoval #81 Josef Loučka (8:3)
42:35 Vyloučen hráč #55 Pavel Vrbík družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za nesportovní chování
41:35 Vyloučen hráč #81 Josef Loučka družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za nesportovní chování
41:35 Vyloučen hráč #15 Lukáš Kolínek družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za nesportovní chování
39:16 GÓL Florbal Hodonín! 8:2
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #55 Pavel Vrbík bez asistence (8:2)
33:53 GÓL Florbal Hodonín! 7:2
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #12 Samuel Matula, asistoval #33 Adam Zavoral (7:2)
30:00 Tímto se se všemi svými diváky loučím. Online přenos po druhé třetině končí :(. Mara Červený Vám stále bude zajišťovat informace o gólech atd.
29:41 Pokorný prosóloval skoro celé hřiště, nepovedlo se mu ale zakončit.
29:10 Buraj leží na zemi. Faul se nepíská
28:15 Hattrick se na míčku snaží plnit pokyny svého trenéra.
27:42 Na chvíli přenos vypadl kvůli přetíženosti pořadatelů. Nic zásadního se však za tu dobu nestalo.
26:23 GÓL Florbal Hodonín! 6:2
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #98 Vojtěch Drobeček (6:2)
25:38 Timeout FBŠ Hattrick Brno B
25:38 GÓL Florbal Hodonín! 5:2
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek bez asistence (5:2)
25:38 Další gól Hodonína. Hattrick bere timeout.
24:58 Žďárský to zkusil backhandem. Spíš to ale připomínalo golf.
24:53 GÓL Florbal Hodonín! 4:2
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #99 Šimon Hanák, asistoval #16 Maximilián Buraj (4:2)
24:53 Hanák ovšem nekompromisně po chybě trestá.
24:36 Dobrou střelu Pernického vyráží Vajla.
23:34 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 3:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #16 Daniel Hochman, asistoval #17 Ondřej Pokorný (3:2)
23:34 Hochman snižuje na 2:3.
23:25 Matula svým silným hlasem překřičel i trenéra Hattricku. Naše předpoklady o vyhrocenosti tohoto utkání se začínají naplňovat.
23:16 Hodněkrát zmíněný trenér Hattricku se probral a zase vypadá na infarkt.
22:31 GÓL Florbal Hodonín! 3:1
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #16 Maximilián Buraj, asistoval #7 Teodor Žďárský (3:1)
22:31 Hodonín i přes zeď Směji zvyšuje na 3:1
21:12 Směja nadvakrát drží vedení Hodonína na pouze jeden gól dlouhé uzdě.
20:46 Trenér Hattricku užý rezignoval na dirigování svých svěřenců.
18:45 Backhandová střela Kolínkovi úplně nevyšla.
16:45 Matula jen o pár centimetrů minul bránu.
16:33 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 2:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #81 Josef Loučka z trestného střílení (2:1)
16:33 Loučka si vybojoval trestné střílení. Trenér po něm žádá gól a jeho svěřenec mu vynikajícím zorro trikem jeho přání plní!!!
16:22 Pernický si stěžuje na soupeřovo sekání. Bez úspěchu.
15:01 Buly pro Hattrick. Opět dopředu.
15:00 Mantinely opět padají. Pořadatelé dostávají málem osypky z neustálého srovnávání hrací plochy.
13:27 Další úspěšný zákrok Směji.
12:34 Směja zahasil šanci Hodonína až na samotné brankové čáře.
11:48 "Odskoč si! Odskoč Si!" Důrazně chce po svých svěřencích pěkný styl hry.
11:22 Škarohlíd promáchnul.
11:02 Střela Buraje končí na nohách Směji.
10:31 Přečíslení dva na jedna šikovně zahasil maličký obránce Hattricku.
09:40 Další nepěkná slova vychází z úst trenéra týmu v modrých dresech.
08:30 Trenér Hattricku důrazně diriguje své hráče na hřišti.
06:47 Dobrá střela Ždímala končí na hrudi brankáře z Hodonína.
05:46 Přečíslení dva na nikoho Hodonína likviduje skvěle se vracící obránce Hattricku.
05:05 Kolínek v dobré střelecké pozici trefuje pouze ochrannou síť.
04:40 Mantinely opět na zemi.
04:37 GÓL Florbal Hodonín! 2:0
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #8 Benjamin Buraj bez asistence (2:0)
04:15 GÓL Florbal Hodonín! 1:0
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #55 Pavel Vrbík (1:0)
04:15 Kolínek se trefuje přesně do víka!. Brankář Hattricku bez šance.
04:00 Hodonín na míčku .
03:58 Kapitán Hodonína spálil obrovskou šanci.
03:03 Matula zachytil rozehrávku Hattricku, jeho pokus však byl neúspěšný.
02:20 Halu prořízl zvuk do sebe narážejících florbalek a myslím, že si každý myslel, že to zlomil velmi brzo.
01:55 Trenér Hattricku není vůbec spokojený s výkonem svých hráčů. Dokonce použil i vulgární slova.
01:10 Kolínek spálil obrouvskou šanci.
00:03 Ždímal hned po buly pálí na bránu.
00:00 Vzhledem k účastníkům zápasu očekáváme vyhrocené utkání. Zůstaňte tedy u přenosu až do konce.
00:00 Hattrick se sešel kolem branky a provádí svůj pokřik, který jim jistě pomůže vyhrát.
00:00 Oba týmy se rozcvičují. Kapitán Hodonína se svojí duhovou páskou vypadá odhodlaný nechat na hřišti vše.