• 44 43:50
    2:6
    ()

F.A.T.R. Dubňany - Florbal Hodonín 2:6
branky: 12. Jan Janáč, 13. Vilém Rybnikář - 27. Šimon Hanák, 36. Pavel Vrbík, 38. Šimon Hanák, 38. Teodor Žďárský, 43. Benjamin Buraj, 44. Benjamin Buraj; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Jana Kubalíková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Petr Květoň ? - Alexander Koštial ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 0:5
43:50 GÓL Florbal Hodonín! 2:6
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #8 Benjamin Buraj bez asistence (2:6)
42:07 GÓL Florbal Hodonín! 2:5
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #8 Benjamin Buraj, asistoval #99 Šimon Hanák (2:5)
42:07 Nevyužitá přesilovka stojí domácí výsledek, Buraj se v oslabení trefuje pod víko a rozhoduje tím o vítězi tohoto utkání.
40:37 Vyloučen hráč #16 Maximilián Buraj družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za špatné střídání
38:15 Timeout F.A.T.R. Dubňany
37:40 GÓL Florbal Hodonín! 2:4
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #7 Teodor Žďárský, asistoval #15 Lukáš Kolínek (2:4)
37:40 Na bránu domácích se snesla smršť nepokrytých střel, se kterými si ani brankář nedokázal poradit.
37:15 GÓL Florbal Hodonín! 2:3
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #99 Šimon Hanák, asistoval #33 Adam Zavoral (2:3)
35:06 GÓL Florbal Hodonín! 2:2
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #55 Pavel Vrbík, asistoval #15 Lukáš Kolínek (2:2)
35:06 F.A.T.R. potřebujíc vystřídat se nepodařilo vyhodit dostatečně balónek a unavení hráči si nestihli obsadit nahrávku z rohu, která po střele končí v Květoňově bráně.
33:10 Po menším promáchnutí přichází střela od Rybníkáře, která končí za bránou soupeře.
30:50 Střela Buraje opět míří do břevna, štěstí dnes přeje domácím.
29:26 Střela Hanáka z otočky míří mimo bránu, avšak dostává zpětnou nahrávku, kterou po střele Květoň s přehledem vykryl.
26:40 GÓL Florbal Hodonín! 2:1
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #99 Šimon Hanák, asistoval #12 Samuel Matula (2:1)
26:12 Branková konstrukce teď hráče domácí drží ve vedení.
26:05 Květoň svým výhozem našel volného Zlatníka, který se rozbíhá na branku soupeřů, avšak Alex Koštial s touhle střelou nemá problémy.
22:10 Další břevno hostí, v zápětí se Rybníkář vymotal mezi třemi obránci, ale bránu taktéž netrefuje.
21:54 Špatná rozehrávka Jakuba Kutálka končí na florbalce Lukáše Kolínka, ten ale bránu netrefuje.
18:40 Nebezpečná střela hostí, která skončila v břevně.
17:20 Florbal Hodonín vypouští střely ze středního pásma, avšak obránci domácích vše blokují.
15:00 Závěr první třetiny nám ještě nabízí slovní potyčku mezi Tomášem Lačňákem a Šimonem Hanákem, která skončila bez povšimnutí rozhodčí.
12:10 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 2:0
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #28 Vilém Rybnikář, asistoval #10 Michael Labuda (2:0)
12:10 Vilém Rybníkář dostává vzdušnou nahrávku z obrany, obloukem si nadhodil Hodonínského gólmana a posílá tím F.A.T.R. do dvoubrankového vedení.
11:12 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 1:0
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #7 Jan Janáč bez asistence (1:0)
11:12 Ztráty hostů na vlastní polovině využívá Jan Janáč, který si vybojoval balónek a zakončuje k zadní tyči brány.
08:00 Oba týmy si vytvářejí šance na střely, ale všechny končí zezadu brány.
00:29 Vyloučen hráč #28 Vilém Rybnikář družstva F.A.T.R. Dubňany na 2 minuty za sekání
00:29 Hráči týmu F.A.T.R. Dubňany nevstupují do utkání zrovna nejlépe.