• 45 44:57
    5:8
    (Buraj)

Bulldogs Brno Black - Florbal Hodonín 5:8
branky: 5. Ondřej Šefraný, 9. Marek Mattes, 17. Petr Ptáček, 22. Marek Mattes, 28. Denis Koutný - 3. Lukáš Kolínek, 7. Benjamin Buraj, 19. Šimon Hanák, 23. Maximilián Buraj, 39. Benjamin Buraj, 41. Benjamin Buraj, 44. Benjamin Buraj, 45. Lukáš Kolínek; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Matěj Plšek -8 - Alexander Koštial ?; po třetinách: 2:2, 3:2, 0:4
44:57 GÓL Florbal Hodonín! 5:8
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #16 Maximilián Buraj (5:8)
44:57 Nakonec utkání si ještě Kolínek připisuje jeden bod a tím je rozhodnuto o dnešním vítězi.
43:58 GÓL Florbal Hodonín! 5:7
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #8 Benjamin Buraj bez asistence (5:7)
43:58 Žvýkačkový král Buraj navyšuje svůj bodový zisk a zároveňi vedení svého týmu.
42:22 Vrbíkova střela zastavena Plškem.
40:24 GÓL Florbal Hodonín! 5:6
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #8 Benjamin Buraj, asistoval #15 Lukáš Kolínek (5:6)
40:24 Buraj žvýkajíc svůj zdroj energie přijímá nahrávku od Kolínka a svou střelu míří do středu prázné brány domácích.
38:09 GÓL Florbal Hodonín! 5:5
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #8 Benjamin Buraj, asistoval #55 Pavel Vrbík (5:5)
38:09 Mattes jel nájezd na branáře zastavený Koštialem, když neposunul míček na souběžně s ním běžícího spoluhráče a protiútok hostí vedený Burajem vyrovnává skóre utkání.
36:32 Vyloučen hráč #88 Tomáš Holánek družstva Bulldogs Brno Black na 2 minuty za sekání
36:32 Holánek dává šanci hostím na vyrovnání.
33:14 Hanák blokuje střelu Buraje, která mohla zkrátit trest domácích.
31:23 Vyloučen hráč #68 Václav Lukáš družstva Bulldogs Brno Black na 2 minuty za sekání
31:23 Krátký Lukáš se snažil vypíchnout soupeři míček, avšak po nápřahu strefil pouze jeho hůl a tím si zajistil návštěvu trestné lavice.
29:52 Zastavený nájezd Mattese obranou hostí a končí druhý třetina.
27:15 GÓL Bulldogs Brno Black! 5:4
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #16 Denis Koutný, asistoval #55 Marek Mattes (5:4)
27:15 Hanákovo sekání potrestáno Koutným v přesilovce.
26:30 Vyloučen hráč #99 Šimon Hanák družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za sekání
22:37 GÓL Florbal Hodonín! 4:4
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #16 Maximilián Buraj, asistoval #15 Lukáš Kolínek (4:4)
22:37 Rychlá odpověď a opětovné vyrovnání hostí.
21:47 GÓL Bulldogs Brno Black! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #16 Denis Koutný (4:3)
19:35 Buraj -> Hanák -> Běloch před prázdnou bránou, ale míček mu nadskočil před florbalkou, takže střela míří do vzduch.
18:37 GÓL Florbal Hodonín! 3:3
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #99 Šimon Hanák, asistoval #16 Maximilián Buraj (3:3)
18:37 Burajův přesný pass na Hanáka končí vyrovnáním hostí.
16:52 Horák zblokoval Hanákovu střelu na přesouvajícího se brankaře.
16:23 GÓL Bulldogs Brno Black! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #8 Petr Ptáček, asistoval #31 Matyáš Růžička (3:2)
15:32 Koutného dorážka po průchodu Mattese končí v brankáři a Koutný po šlápnutí na soupeřovu florbalku na zemi.
14:48 Konec třetiny nám ještě nabídl další pokus Kolínka, který porjel těsně vedle vzdálenější tyčky.
13:02 Plšek vykryl únik Kolínka, který s míček skončil moc u tyčky.
08:26 GÓL Bulldogs Brno Black! 2:2
08:26 Mattes sám nájez na Koštiala a jeho střela prošla pod teplměrem ztuhlého brankáře.
07:40 KLolínek opět zkouší střelu od mantinelu, ale Plšek je tentokrát připraven a jeho ruka vyrazila míček mimo předbrankový prostor.
06:02 GÓL Florbal Hodonín! 1:2
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #8 Benjamin Buraj bez asistence (1:2)
06:02 Burajova střela proplachila před gólmana, který míček neviděl a hostí opět přebírají vedení.
04:12 GÓL Bulldogs Brno Black! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #83 Ondřej Šefraný, asistoval #16 Denis Koutný (1:1)
04:12 Rychlá odpověď domácích střelou voleje z velkého brankoviště.
02:59 GÓL Florbal Hodonín! 0:1
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek bez asistence (0:1)
02:59 Kolínek projel obranou domácích a jeho střela ke vzdálenější tyčce končí v bráně.
02:07 Opatrnost na obou stranách zatím žádné šance nepřinesla.