0

2

2.

T.J. Sokol Břeclav - TROOPERS Black 5:6pn
branky: 1. Borek Pihar, 6. Michal Šálek, 21. Michal Říha, 35. Michal Šálek, 42. Šimon Havel - 1. Vojtěch Mičulka, 2. Ondřej Slívko, 24. Dominik Štafa, 24. Daniel Tretera, 28. David Kašpárek, N Daniel Tretera; rozhodčí: Martin Kozáček - Vojtěch Lesák; vyloučení: 2 + Jakub Valášek 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Julínek -5 - Jiří Šťastný -5; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #22 Vojtěch Mičulka a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #21 Lukáš Krejčiřík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #30 Daniel Tretera a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #4 Filip Konečný , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:43 Timeout TROOPERS Black
41:11 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 5:5
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #13 Šimon Havel, asistoval #4 Filip Konečný (5:5)
34:42 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 4:5
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek, asistoval #30 Šimon Miklík (4:5)
28:38 Vyloučen hráč #13 Šimon Havel družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání
27:55 GÓL TROOPERS Black! 3:5
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #85 David Kašpárek, asistoval #30 Daniel Tretera (3:5)
23:53 Vyloučen hráč #23 Rudolf Stroblík družstva TROOPERS Black na 2 minuty za hrubost
23:32 GÓL TROOPERS Black! 3:4
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #30 Daniel Tretera bez asistence (3:4)
23:00 GÓL TROOPERS Black! 3:3
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #22 Vojtěch Mičulka (3:3)
22:16 Vyloučen hráč #35 Damián Cypris družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání
20:08 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #66 Michal Říha, asistoval #12 Borek Pihar (3:2)
14:28 Vyloučen hráč #50 Jakub Valášek družstva T.J. Sokol Břeclav na 2+2 minuty za vysoká florbalka
05:04 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 2:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek bez asistence (2:2)
01:50 GÓL TROOPERS Black! 1:2
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #14 Ondřej Slívko bez asistence (1:2)
00:37 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 1:1
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #12 Borek Pihar, asistoval #66 Michal Říha (1:1)
00:25 GÓL TROOPERS Black! 0:1
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #22 Vojtěch Mičulka, asistoval #88 Dominik Štafa (0:1)