• 34 33:11
    4:1
    ()

SHOOTERS BETA - TJ Znojmo LAUFEN CZ B 4:1
branky: 7. Karolína Krčmová, 13. Radka Fritzová, 24. Noemi Knapová, 34. Karolína Krčmová - 33. Eliška Nesnídalová; rozhodčí: Patrik Navrátil - Vojtěch Novák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Petra Kaiserová ? - Kristýna Podobová ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:1
39:00 Střely ve 3. části: 7:4
39:00 Ukončení 3. části
39:54 Černovská ze Shooters zkouší střelu ze zátahu. Míří těsně nad.
37:50 Krčmová ne Shooters nachází samotnou Hnátkovou před bránou. A ne - dneska nemá střelecký den. Věříme, že to brzy zlomí.
35:55 Kalivodová opět zkouší pozornost Podobové ze Znojma. Ta jistým zákrokem pokus kryje.
35:35 Mikešová ze Znojma skóruje! Avšak po odpískání faulu. Své emoce dáva najevo hrací podlaze. Nechtěli bychom být hrací podlaha.
34:15 Souboj střelkyně Filákové ze Znojma a domácí Kaiserové začíná vyznívat jednoznačně pro domácí golmanku. Stav 0:5!
33:11 GÓL SHOOTERS BETA! 4:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #20 Karolína Krčmová bez asistence (4:1)
33:11 Výbroně využitý time-out domácích trenérů! Krčmová z uklidnění situace těží kanadské body pro svou osobu.
33:09 Nesnídalová ze Znojma koriguje dorážkou stav utkání.
32:09 Timeout SHOOTERS BETA
32:09 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ B! 3:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #51 Eliška Nesnídalová, asistoval #16 Marie Kacetlová (3:1)
31:58 Shooters ubránily oslabení!
29:58 Vyloučen hráč #17 Lucie Pryclová družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za sekání
29:58 Pryclová předvedla likvidační faul! Soud v Haagu je na ni málo. Shooters si vyzkouší oslabení.
28:30 Filáková vs. Kaiserová 0:4! Golmanka Shooters zažívá famózní den!
27:30 Filáková vs. Kaiserová - 0:3. Tento souboj nabýva osobní roviny.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Střely ve 2. části: 8:3
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Tuto třetinu ovládly na hřišti hráčky Shooters. Avšak skóre navýšily jen o jeden gól. Věříme, že nás gólové hody teprve čekají.
25:44 I když má Shooters tuto třetinu převahu Machalová ze Znojma se pokusila korigovat z protiútoku. Avšak neúspěšně.
23:15 Filáková ze Znojma se pokusila o stejnou akci. Nicméně v zakončení mijí.
23:09 GÓL SHOOTERS BETA! 3:0
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #46 Noemi Knapová, asistoval #29 Karolína Černovská (3:0)
23:09 Knapová ze Shooters si vystřihla krásnou individuální akci. Tzv. na Pittermana. Jen ona to dokázala proměnit.
21:27 Kalivodová ze Shooters dává o sobě vedět. Bohužel míří nad.
20:48 Filáková ze Znojma trefuje břevno! Znojmo rozhodně nesložilo zbraně.
18:20 Hostující Znojmo zahrozilo z protiútoku. Kaiserová se nenechala rozhodit a kryje domácí bránu.
16:30 Krčmová ze Shooters zakončuje famózní tlak nádhernou střelou ze střední vzdálenosti. Ke smůle domácích končí na horní tyči.
15:59 Máme tu první riziko infarktu. Domácího trenéra Spáčila musí křísit po další neproměněné tutovce Hnátkové.
15:15 Mikešová ze Znojma předvedla gesto fair-play. Domácí rozehrávají.
14:25 Fritzová zkusila schovat druhou střelu na bližší. Hostující golmanka je tentokrát pozorná.
13:30 Domácí Hnátková trestuhidně neproměnuje střelu z bezprostřední vzdálenosti. Snad to domácí nebude mrzet.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 9:5
13:00 Ukončení 1. části
12:59 Oba celky předvedly vyrovnaný výkon. Shooters však byly přesnější. Za zmínky stojí i dva vynikající domácí Kaiserové která pečlive střáží domácí svatyni.
12:04 GÓL SHOOTERS BETA! 2:0
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #8 Radka Fritzová, asistoval #6 Kateřina Kalivodová (2:0)
12:04 Fritzová z protiútoku přesnou ranou nablížší tyč využívá chvilkové zaváhání obrany Znojma. Tak se nám to líbí!
11:40 Celek Shooters se nejspíš gólem uchlácholil a poslední dvouminutovku tahá za kratší konec.
09:30 Švestková stupňuje tlak Znojma a tentokrát gólovou střelu Kaiserová famózně vyráží!
07:35 Machalová ze Znojma zkouší pozornost domácí Kaiserové. Ta zkouškou prochází na jedničku.
06:48 GÓL SHOOTERS BETA! 1:0
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #20 Karolína Krčmová, asistoval #46 Noemi Knapová (1:0)
06:48 Na druhý pokus se Krčmová již nemýlí! Shooters se ujímají vedení!
06:08 Krčmová vypíchla útok soupeřek a v kombinaci Knapová a Hnátková nabídnutou střeleckou pozici odmítla využít.
04:55 V Jedovnicích jsou aktuálně 3 stupně celsia a zataženo. Nemáte zač.
03:02 Palátová se Znojma nevyužívá první šanci a míjí branku téměř o metr. Oba týmy v tuto chvíli seřizují mířidla.
00:01 Krásné dobré dopoledne milí diváci. Vítáme Vás u on-line přenosu domácího celku Shooters Beta a TJ Znojmo. Pohodlně se usaďte a užíjte si tento jistě napínavý zápas.