1

2

4.

Bulldogs Brno B - SHOOTERS BETA 2:3pn
branky: 20. Jana Boberová, 38. Tamara Pevná - 20. Paulína Kotlářová, 37. Eliška Židlická, N Radka Fritzová; rozhodčí: Jan Saňka - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martina Prátová ? - Petra Kaiserová ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #8 Radka Fritzová a vstřelil rozhodující gól (2:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #42 Anna Rinaglová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #12 Paulína Kotlářová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #42 Anna Rinaglová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #20 Karolína Krčmová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #9 Klára Vintrová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #8 Radka Fritzová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #73 Jana Boberová , ale gól nevstřelil.
39:00 Zahájena trestná střílení
39:00 Ukončení 3. části
37:56 GÓL Bulldogs Brno B! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #22 Tamara Pevná, asistoval #84 Julie Brandová (2:2)
36:59 Timeout SHOOTERS BETA
36:59 GÓL SHOOTERS BETA! 1:2
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #21 Eliška Židlická, asistoval #12 Paulína Kotlářová (1:2)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
19:33 GÓL SHOOTERS BETA! 1:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #12 Paulína Kotlářová, asistoval #21 Eliška Židlická (1:1)
19:10 GÓL Bulldogs Brno B! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #73 Jana Boberová, asistoval #45 Tereza Vernerová (1:0)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:54 Vyloučen hráč #73 Jana Boberová družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za sekání