• 34 33:48
    4
    Václav NUHLÍČEK

FBC Playmakers Prostějov - Florbal Holešov 2:0
branky: 9. Jaroslav Skopal, 33. Michal Vašut; rozhodčí: Daniel Galanský - Zdeněk Dolíhal; vyloučení: 1:1 + Václav Nuhlíček 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Tomášek ? - Bohdan Bártek ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:0
33:48 Vyloučen hráč #10 Václav Nuhlíček družstva Florbal Holešov na 2+2 minuty za hrubost
32:13 Timeout FBC Playmakers Prostějov
32:13 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 2:0
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #11 Michal Vašut, asistoval #77 Jakub Krnáč (2:0)
32:08 Vyloučen hráč #19 Petr Tkadlčík družstva Florbal Holešov na 2 minuty za hra na zemi
30:17 Prostějov přečkal vlastní oslabení a stále má mírnou výhodu ve skóre.
28:09 Vyloučen hráč #19 Miroslav Sedláček družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za špatné střídání
23:40 Prostějov měl ve druhé třetině více šancí, skóre ale zatím zůstává na nejtěsnějším rozdílu 1:0.
16:14 Holešov sbírá míček na vlastní polovině a zkouší rozjet vlastní akci od gólmana.
14:17 Nahození pro Krnáče nakonec neznamenalo, že by měly vzniknout komplikace Holešovu.
13:40 Prostějov zahajuje druhé dějství aktivně, střelecký pokus Vašuta z dálky ale minul branku.
08:48 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 1:0
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #15 Jaroslav Skopal, asistoval #25 Jiří Zakopal (1:0)