1

3

3.

FBŠ Hattrick Brno Blue - T.J. Sokol Břeclav 5:6pn
branky: 1. Lukáš Slezák, 2. Michael Polák, 8. Jakub Kostka, 27. Lukáš Slezák, 27. Lukáš Slezák - 14. Michal Říha, 15. Tomáš Brhel, 19. Michal Šálek, 31. Michal Šálek, 32. Michal Šálek, N Pavel Gargulák; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Směja ? - Andrej Kováč ?; po třetinách: 3:0, 0:3, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #47 Pavel Gargulák a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno Blue hráč #63 Tomáš Hitra a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #97 Eda Hűbner a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno Blue hráč #60 Lukáš Slezák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #26 Tomáš Brhel a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
33:33 Timeout FBŠ Hattrick Brno Blue
32:19 Vyloučen hráč #26 Tomáš Brhel družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za špatné střídání
31:19 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 5:5
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek, asistoval #62 Roman Kilián (5:5)
26:53 GÓL FBŠ Hattrick Brno Blue! 5:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #60 Lukáš Slezák, asistoval #41 Šimon Jonáš (5:3)
26:43 Hráč #60  Hattricku zatím comeback odmítá
26:34 GÓL FBŠ Hattrick Brno Blue! 4:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #60 Lukáš Slezák z trestného střílení (4:3)
25:33 Zápas znovu nabírá tempo a bojuje se o každý míček
21:09 Comback is happening
18:58 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:3
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek bez asistence (3:3)
15:26 Comback is real?
14:59 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #26 Tomáš Brhel bez asistence (3:2)
13:40 Tentokrát zní břevno branky Hattricku
13:00 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:1
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #66 Michal Říha, asistoval #47 Pavel Gargulák (3:1)
07:28 Halou se nesl zvuk nastřelené tyče branky Hattricku
07:03 GÓL FBŠ Hattrick Brno Blue! 3:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #62 Jakub Kostka, asistoval #60 Lukáš Slezák (3:0)
03:57 Hráč Břeclavi nezakončil sólo gólem
01:46 GÓL FBŠ Hattrick Brno Blue! 2:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #51 Michael Polák, asistoval #60 Lukáš Slezák (2:0)
01:03 Zápas probíhá ve vysokém tempu
00:38 GÓL FBŠ Hattrick Brno Blue! 1:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #60 Lukáš Slezák, asistoval #74 Karel Weiss (1:0)