60
  • 60 59:10
    Pardubice

SOKOLI Pardubice - ACEMA Sparta Praha 5:6
branky: 11. Martin Zozuĺák, 35. David Žáček, 38. Lukáš Kučera, 48. Martin Zozuĺák, 58. Martin Zozuĺák - 13. Jiří Curney, 16. Robert Košir, 29. Jiří Curney, 37. Jakub Kolstrunk, 53. Josef Sedláček, 56. Robert Košir; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 1216; zásahy brankářů: Martin Haleš 12 - Viktor Hejna 14; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:59 Poslední střelu utkání měl Pakosta, bohužel do brankáře Sparty.
59:10 Timeout SOKOLI Pardubice
58:56 Střelu Prixe zblokoval Pruner, jinak by to byl zřejmě gól.
57:25 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #21 Ivo Teichman (5:6)
57:25 Čepice by mohly létat na hřiště, domáci Zozulák završuje hatrik.
57:08 Sokoli v 6.
55:39 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #10 Josef Juha (4:6)
55:39 Sparta využila situaci 2v1, a navyšuje vedení.
55:31 Míček se trochu překvapivě dostal až ke Kučerovi, ten pouze do tyčky.
53:46 Curney přečetl přihrávku Šmída a dostal se až do zakončení. Haleš lapil.
52:23 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #81 Matěj Čermák (4:5)
52:23 Čermák našel přihrávkou zpoza branky Sedláčka, který trefil pravý wingl domácího brankáře.
51:05 O "humornou" vložku se postaral jeden z rozhodčích, při couvání upadnul.
50:01 Sokoli momentálně hrají bez Pakosty, který se na lavičce snaží zastavit krvácení z nosu. Na centru první formace ho zatím nahradil Žáček.
47:59 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #47 Adam Šmíd (4:4)
47:59 "Mistr tesař se někdy utne", aneb Křenek namazal Šmídovi, který předložil finální přihrávku, kterou Zozulák uklidil do brány.
47:03 Důležitý blok Žáčka, který schytal ránu Zouzala z pozice na středu.
46:10 Vzdušná přihrávka Buriana nenašla Zozuláka, ale Pakosta se dostal do zakočení o otočky. Pouze do Hejny.
44:08 Kučera minul po přihrávce Teichmana.
43:22 1216 diváků sleduje toto utkání, kde právě Sparta přišla o míček. Domácí rozjíždí postupný útok.
41:43 Košir vyhnal Bartoše až k vlastní brance, na vině byla nekvalitní přihrávka.
40:30 Burian důrazně odstavil hráče Sparty, ale za cenu faulu za volný úder.
40:00 Poslední perioda je tady. Otočí domácí zápas?
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:32 Domácí nevyužili početní výhodu. Chybělo více střelby, té tam moc nebylo.
37:16 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #21 Ivo Teichman (3:4)
37:16 Vyloučen hráč #69 Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:16 Několik údalostní najednou. Gól Kučery po přihrávace Teichmana. A zároveň Kuchyňka postrčil radujícího se střelce gólu, a již sedí na trestné lavici.
36:45 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #40 Jiří Curney (2:4)
36:45 Sparta nakonec přešla na útočnou polovinu, kde Curney našel Kolstrunka přihrávkou přes celém obr. pásmo.
36:16 Velmi velmi postupný útok první řady Sparty.
34:46 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #21 Ivo Teichman (2:3)
34:46 Domácí Žáček napravil své minulé zaváhání, a únik po levé straně zakončil přesně do brány.
33:10 Ve velké šanci Žáček, zakončení ze středu nevyužil ke gólu.
28:13 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney z trestného střílení (1:3)
28:13 Šmíd fauloval Kolstrunka, který už se chystal na zakončení. Sudí proto nařidili tresné střílení, které Curney proměnil střelou nad levou ruku Haleše.
26:50 Hostující Košir se prohnal pro pravé straně až do zakončení v blízkosti brankaře, ten míček chytil.
25:45 Haleš chytá střelu Curneyho ze středu.
23:50 To se změnilo v poslední minutě, kdy první formace domácích zamkla Spartu. Zozulák se uvolnil na středu a orazítkoval tyč.
22:35 Začátek přináší spíše rozháranou hru, ani jeden tým si napřipravil dobrou šanci na zakončení.
20:00 Začíná druhá perioda. Bude k vidění aktivnější, a hlavně atraktivnější hra?
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:58 Sparta dohrála třetinu na míčku. Pro znalce florbalu: připomínalo to Superfinále 2022.
18:06 Hosté drží míček, evidentně chtějí dohrát periodu v klidu.
15:50 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #29 Radim Křenek (1:2)
15:50 Hosté využívají další přesilo. Přesní přihrávka Křenka, střela z první od Košira, a Sparta otáčí skóre.
15:03 Vyloučen hráč #15 Martin Zozuĺák družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
12:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #22 Robert Košir (1:1)
12:56 Sparta využíva přesilovku. Curney odskočil na střed, a po přihráce Košira se nemýlil.
12:43 Vyloučen hráč #55 Petr Křinka družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
10:06 Po přihrávace Šmída nejprve Zozulák vyprášil nohy brankáře Sparty, z následné dorážky už se ovšem domácí radují.
10:05 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
09:00 3. řada Pardubic rozvážně kombinovala na vlastní polovině. míček ovšem nakonec ztratila, a oba týmy prostřídali.
08:12 Kučera zblokoval nebezpečnou střelu hostujícího Prunera.
07:08 Ztráta míčku v podání Buriana ve středním pásmu, Sparta chybu nepotrestala.
05:24 Ve velké šanci Křinka, ale Hejna chytá.
03:11 Protiútok Sparty zastavil Pakosta na hranici velkého brankoviště.
01:43 Po střele Kučery upaloval dopředu Juha, domácí obrana ho zastavila ve středním pásmu.
00:22 Domácí začínají na míčku, rozehrávají postupný útok.
00:00 Dobré odpoledne z Enteria Arény, kde se dnes uskuteční eventové utkání mezi Sokoli a Spartou. Oba týmy už se připravují na hrací ploše, hlavní tribuna se pomalu zaplňuje.