(Sládek)
  • 60 59:48
    Boleslav

Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Střešovice 3:4
branky: 14. Patrik Suchánek, 31. Jan Natov, 60. Adam Hemerka - 36. David Šimek, 48. Ondřej Němeček, 58. Tomáš Hanák, 58. Martin Šindelář; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 275; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 14 - Lukáš Kříž 17; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:3
60:00 Komentář domácích: VIDEO: Petr Novotný a Lukáš Bauer (Mladá Boleslav)
60:00 Komentář hostů: VIDEO: Milan Fridrich a Ondřej Němeček (Tatran Střešovice)
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:52 Suchánkova rána z dálky jako poslední pokus, ale brankář hostí i tuto šanci chytá.
59:48 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
59:48 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Adam Hemerka, asistoval #43 Michal Sládek (3:4)
59:46 Hemerkův pokus od mantinelu překonává Kříže.
58:53 Vyloučen hráč #22 Dominik Beneš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
58:53 Na závěr ještě přijde přesilovka pro hosty v čase, kdy vyprší trest Šindeláře.
58:45 Kříž ukázkově čape Suchánkovu gólovou ránu.
58:00 Bauer mimo branku, domácí zkouší dvojitou přesilovku.
57:49 Další šance pro Tatran.
57:28 GÓL Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář bez asistence (2:4)
57:28 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
57:28 Šindelář hned po buli trefuje dvoubrankové vedení pro svůj tým.
57:24 Vzhledem k neuznání výzvy trenéra následuje vyloučení pro mladoboleslavský celek.
57:23 GÓL Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #8 Jonáš Kreysa (2:3)
57:23 Vyloučen hráč #27 Petr Koláčný družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za zdržování hry
57:23 Branka po přezkoumání videem potvrzena, hosté tedy jdou necelé 3 minuty před koncem utkání do vedení.
57:23 Hanák se dostal až před Bauera a zakončil přesně, ale domácí lavička si ještě bere možnost přezkoumání situace.
56:51 Na závěr oslabení možnost ke vstřelení gólu do Křížovi branky, jenže Tomašík nahrávku přeběhl.
56:10 Středočeši zatím úspěšně brání toto oslabení a nedovolují soupeři dostat se do vedení.
55:03 Po seknutí do soupeřovi hokejky od Natova bude následovat početní převaha hostí.
54:53 Vyloučen hráč #88 Jan Natov družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
54:42 Natov po návratu na superligové palubovky prokazuje rychlost a znovu krouží na útočné polovině.
54:16 Havlas pohotově vypálil a chybělo jen málo.
53:55 Hemerka z téměř nulového úhlu vůbec netrefuje branku.
53:13 Natov si dovolil kličku mezi dvěma protihráči, pak ale míček vrací vlastnímu obránci.
52:45 Souboj u mantinelu dopadl rozehrávkou pro domácí, a tak i možnost dostat skóre na svou stranu.
52:02 Dominik Beneš zastavuje možnost Čermáka na vedení hostí.
51:22 Na druhé straně rána Natova sraženo mimo.
50:49 Souhra hráčů Tatranu po mantinelu zakončená pokusem Němečka z dálky.
50:00 Tlapák nedokázal včas zkrotit balónek a odpaluje pouze do protějšího rohu.
49:20 Tomašík zkusil nenápadnou přízemní střelu.
48:44 Další dvě akce Bolky dokázali zblokovat hosté.
48:20 Natov pouze do připraveného Kříže, stejně tak dorážka z čepele Bíny.
47:34 Na domácí střídačce vidíme sedícího Šebka, který nejspíš utrpěl zranění v tomto zápase.
47:01 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #37 Matěj Havlas (2:2)
47:01 Němeček překonává Bauera, čímž jako správný kapitán vyrovnává skóre utkání.
46:51 Hanák se dostal do vyložené šance, ale míček mu sjel.
46:14 Kříž opět úspěšný tentokrát proti pokusu Grubera.
45:44 Bauer si počkal na odražený míček od mantinelu a do akce tím pádem jde jeho tým.
45:09 Suchánek z bezprotřední blízkosti míří pouze do Kříže.
44:53 Dvě velké možnosti pro hosty k vyrorvnání nekončí gólem.
43:59 Zoufalý sám před Křížem netrefuje mezi tři tyče.
43:36 Martin Beneš mohl v oslabení vyrovnat, jenže přestřelil branku.
43:05 Přesilovka boleslavského týmu zatím bez pokusu o navýšení vedení.
42:01 Domácí zkouší další přesilovku po zákroku Čermáka na Seiberta.
41:41 Vyloučen hráč #32 Martin Čermák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
41:30 Šindelář z blízkosti bráněn Seibertem, což se hráči Tatranu vůbec nelíbilo.
40:41 Němeček dostal míček až na útočnou polovinu, ale tam o ně přichází a z následné šance označil masku Kříže Tokoš.
40:03 Do poslední hrací části vstupují vítěznou buli hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
38:58 Tatran stále pokračuje ve hře na míčku a snaží se vytvořit šanci na vyrovnání ještě před koncem druhé hrací části.
37:49 Hosté v kombinaci na útočné polovině, ale příliš prostoru teď mladoboleslavští neposkytují.
37:08 Hanákovu nahrávku na Beneše zastavil Hemerka.
36:42 Domácí se teď nepřesnými přihrávkami zahnali až za vlastní branku.
35:59 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #32 Martin Čermák (2:1)
35:59 Čermák na Šimka, který od mantinelu dokázal přesně trefit vzdálenější část branky Bauera.
35:31 Natovův pokus zamířil pouze do rohu .
35:04 Martin Beneš se vytáčel do střely, ale proti němu úspěšný blok Koláčného.
34:42 Punčochář znovu vytáhl míček po mantinelu až za branku Tatranu.
34:24 Havlas sportovně vrací míček domácím, kteří mohou rozehrát.
33:18 Suchánek zkušeně rozehrál na svého obranného parťáka Seiberta, jenže tomu poskočil míček a měl co dělat, aby situaci stihl zachránit.
32:38 Natov na Beneše, kterému sjel míček z čepele v rozhodující moment.
32:15 Punčochář se proháněl po mantinelu na útočné polovině, ale stopku této akci vystavil Havlas.
31:08 Kreysův výběh blokuje mladoboleslavský obránce.
30:33 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #17 Jakub Bína (2:0)
30:33 První pokus dokázal Kříž vytěsnit mimo, ale na ránu Natova už nestačil a domácí jdou do dvoubrankového náskoku.
30:18 Rozehrávka v podání Meliše, který vypálil z dálky mimo branku.
29:31 Míček na čepelích pražského týmu, ale po nepřesné kombinaci další zákrok pro Bauera.
28:49 Dva zákroky mladoboleslavského gólmana zajišťují i v tuto chvíli vedení domácích.
27:59 Sládečkův pokus trefil pouze prvního blokujícího hráče.
26:45 Šance na obou stranách, nejdřív štěstí pro domácí v brankovišti Bauera, následně znovu výborně Kříž.
26:04 Krebner ve správný čas vyběhl proti přihrávce hostí a získal míček pro svůj celek.
25:28 Tokošův backhand se odrazil za branku střešovického týmu.
24:52 Ukázkový zákrok Kříže proti šanci Suchánka.
24:19 Natov nejprve kličkou oklamal Šindeláře, pak střelu napálil vysoko nad branku.
23:30 Tentokrát Sládek tečoval míček před Křížem, který však nedovoluje soupeřům navýšit jejich vedení.
22:50 Sládek se snažil dostat na střed, jenže v tomto pohybu mu zabránil kapitán hostí.
22:24 Gruber ukázkově zkrotil skákavý míček, ale únik po mantinelu zastavil Piskáček.
22:00 Kreysa backhandem orazítkoval Bauerovu masku.
21:39 Suchánek od mantinelu nedokázal zamířit přesně mezi tři tyče.
21:08 Meliš vytlačen napadajícím Bínou až na vlastní polovinu.
20:49 Martin Beneš dostihl Punčocháře, který se hnal do vyložené šance.
20:02 Úvodní bule druhé třetiny pro Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 5:4
19:55 Rozehrávku na konci třetiny zkusí hosté v šesti hráčích do pole.
19:21 Šebek zkusil nahrát vzduchem, ale míček končí na čepelích pražského týmu.
18:40 Kreysa z výběhu napálil svou ránu do těla Suchánka.
18:09 A další šanci blokuje nohou Tokoš.
17:46 Čermák z otočky vyslal míček pouze do protějšího rohu.
17:41 Na druhé straně vytahuje další přesný zákrok Bauer.
17:20 Nepřesné nahrávky v přesilovce nedovolili domácím dostat se do větší šance.
16:26 Suchánek se dostal před Kříže, ale blok hostí zastavuje tento pokus.
15:42 Mladoboleslavští vybojovali míček, mohou tedy využít početní převahy.
15:19 Vyloučen hráč #23 David Šimek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
15:19 Šimek teď přistrčil domácího brankáře Bauera a míří tedy na trestnou lavici.
15:15 Další blok, tentokrát dvou bránících hráčů mladoboleslavského týmu.
14:45 Zoufalý si připisuje ukázkový blok proti pokusu Čermáka.
13:59 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #13 Jakub Seibert (1:0)
13:59 Z kombinace na druhé straně hřiště vyprodukovali domácí první gól zápasu po trefě Suchánka.
12:34 Tomašík nepřesnou nahrávkou zkomplikoval situaci své formaci a Tatran teď v tlaku na útočné polovině.
11:42 Piskáčel z dálky nestihl přesně seřídil mířidla.
10:56 Po prvním power breaku tohoto televizního utkání se k míčku dostávají hosté.
10:21 Možnost dorážky pro Bínu, ale toho zablokoval Sládek a stav stále 0:0.
09:50 Boleslavský Beneš přízemní ránou z dálky míří mimo.
09:10 Pokusu Vavrouška chybělo k první brance utkání jen hodně málo.
08:46 Secvičená rozehra pražského týmu. Míček ze vzduchu chytá bez problémů Bauer.
08:22 Hosté nyní drží balónek na vlastní polovině a čekají na chybu v napadání úřadujících mistrů.
07:30 Hráči Tatranu teď důraně proti Punčochářovi, rozhodčí třetí zákrok vyhodnocují nadovoleně, a dávají tak míček zpět domácímu týmu.
06:39 Šebkův pokus od mantinelu míří vysoko nad.
06:15 Tokoš ukázkovou nahrávkou na Grubera, který vypálil ze středu. Kříž tuto šanci vyráží mimo branku.
05:48 Kreysa zastaven nedovoleně, další rozehrávka z rohu pro hosty.
04:43 Seibert trefuje pouze blokujícího obránce.
04:15 Po delší době v kombinaci domácí, ale nahrávku stopuje Čermák.
03:51 Havlasův pokus zblokován Punčochářem.
03:09 Hanák probíhal za brankou, příhrávou našel Němečka a Bauer zapisuje první úspěšný zákrok.
02:28 Gruber v úniku, míček mu sjel a měl plné ruce práce, aby situaci včas zachránil.
01:54 Bínova otočka kolem brány nekončí ohrožením Kříže.
01:19 Natov vyzkoušel mířidla z dálky, ale střela nedoputovala na branku.
00:19 Po faulu v rohu na míčku Tatran.
00:02 Počáteční bule ve prospěch domácích, Hemerka ihned stihán Havlasem.
00:01 Na straně Boleslavi můžeme hned na začátku vidět taktický tah, kdy na úvodní střešovicou pětici nastupuje druhá formace domácích.
00:00 Dobrý večer, vítáme Vás u online přenosu z utkání, které je reprízou dubnového superfinálového zápasu mezi Předvýběr.cz Florbal MB a Tatranem Střešovice.