5:0
    Jonáš KREYSA
    (Tlapák)

Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:0
branky: 14. Milan Meliš, 23. Martin Šindelář, 26. Milan Meliš, 49. David Šimek, 60. Jonáš Kreysa; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 195; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 19 - Karel Hodík 40; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:0
60:01 Tatran ovládl první domácí utkání v derby s rivalem z Jižního Města v poměru 5:0. Hráči utkání byli po zásluze vyhlášeni oba gólmani. Ode mě je to pro dnešek již vše, děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
60:00 Střely celkem: Tatran 44 - Chodov 19
60:00 Střely ve třetí třetině: Tatran 16 - Chodov 9
60:00 Střely ve 3. části: 14:8
59:59 Jurco udržel čisté konto!
59:31 GÓL Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #5 Adam Tlapák (5:0)
59:31 Prázdná branka čekala jak na podnose pro Kreysu. Pečetí tak pátou branku do sítě Chodova.
59:08 Chodov to znovu zkusí v šesti.
58:48 Desetinami vteřin se posouváme zápasem v rámci tečovaných autů.
58:16 Němeček trefuje boční síť.
57:56 Lavičce Chodova tečou nervy.
56:52 Vyloučen hráč #29 Martin Skřivánek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
56:52 Hodík to stihl zpět na hřiště, ale Skřivánek zbořil všechny včetně mantinelu a téměř i pořadatelského stolku.
56:37 Jurco na několikrát lapá.
55:44 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
55:44 Chodov je v šesti.
55:23 Němeček po souboji zlámal čepel florbalky.
55:13 O první přestávce házeli diváci míčky na hřiště, teď jim jeden přistál do hlediště.
54:25 Hanák na střed do Hodíka.
53:59 Kafka orazítkoval tyč.
52:56 Šmajda ze strany zahrozil.
52:23 Němeček se po trestu vrací na hřiště.
51:36 Dufek rozduněl vestu Jurca.
51:00 Na zápas si našlo cestu 195 skvělých fanoušků. Děkujeme za podporu!
50:23 Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
50:23 Němeček dává k dispozici první přesilovku Chodovu, když hrál příliš hrubě.
49:34 Meliš z půlky trefil Dufka.
48:53 GÓL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #88 Martin Šindelář (4:0)
48:53 Šimek po delší době přinesl další radost domácím fanouškům.
47:21 Havlas do připraveného gólmana.
46:39 Beneš sprintem přes celé hřiště zakončil do chráničů Hodíka.
46:01 Slunečko natlačil Čelakovského do mantinelu.
44:27 Hodík vynuloval Hanákovu sólovku.
43:48 Florbalky se vzájemně dostávají do častého kontaktu.
42:50 Kreysa měl čepel nakloněnou až příliš od země.
42:16 Vávra osamocen nepřekonal Jurca, který si na něj dostatečně dlouho počkal.
41:42 Čermák po proběhnutí brankovištěm skončil na zádech.
40:30 Šmíd proháněl Beneše, ale neměl šanci.
40:01 Týmy jsou zpět na svých původních stranách, a buly náleží Tatranu.
40:00 Střely ve druhé třetině: Tatran 16 - Chodov 6
40:00 Střely ve 2. části: 16:6
39:59 Z této třetiny je to však vše.
39:49 Hodík natažený přes celou šířku branky zamezil gólu.
38:52 Kafka trefil boční síť.
37:50 Jurco se štěstím drží čistý štít.
36:24 Tatranu v zakončení chybí jistá dávka lehkosti, mnoho situací zbytečně přehrává.
35:20 Jurco napodruhé dobře zasáhl proti střele.
34:58 Hdík využil svoji výšku a natáhl se pro míček u mantinelu.
34:12 Meliš se zamotal mezi mnoho hráčů na malém prostoru.
32:17 Hodík uhasil krizovku.
31:14 Meliš jen těsně mimo, Hodík si pro míček došel.
30:29 Z volného úderu trefil Čermák pouze boční síť zvenčí.
30:22 Havlas příťukem nepřemohl Hodíka.
29:19 Tyčka zazněla po střele Beneše.
28:55 Hra nabírá grády, hrajeme nahoru dolů.
28:24 Kreysa skončil v klinči mezi Komárkem a Podhráským.
27:52 Kafkovi na krosu scházel spoluhráč.
27:27 Míček proskákal až k zakleknutému Hodíkovi.
26:47 Beneš napálil Voštův blok.
25:49 Němeček zkušeně nasadil housle clonícímu obránci, Havlas přihrávku poslal do autu.
25:02 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #35 Marek Beneš (3:0)
25:02 Jako přes kopírák s první přesilovkou se prosazuje stejné duo i ve třetí. Jen tentokrát stihli využít přesilovku o poznání rychleji.
24:38 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
24:38 Komárek přiložil pod kotel až příliš.
24:30 Dufek z úhlu mimo.
24:24 Bauerovu střelu vynuloval Jurco.
23:12 Vošta se sám prokličkoval na Jurca, ale byl zablokován. Lavička Chodova se dožadovala vyloučení/nájezdu, ale rozhodčí situaci viděli jinak.
22:24 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář bez asistence (2:0)
22:24 Podhráský namazal Šindelářovi, který pohotově zavěsil za Hodíka. Tatran odskakuje do dvougólového vedení.
21:52 Hodík se natáhnul jak dlouhý tak široký, ale sražená střela skončila na plachtě sponzorů.
21:19 Beneš strefil Hodíka do helmy.
20:48 Kafka z úhlu trefil hruď Jurca.
20:01 Po změně stran ve druhé třetině vybojoval míček Tatran.
20:00 Střely v první třetině: Tatran 12 - Chodov 4
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:59 Ke konci třetiny se ještě musel Hodík činit, ale skóre se neměnilo. Gólově chudá třetina tak končí 1:0 pro Tatran.
19:30 Hanák dostal zřejmě prudší přihrávku než očekával, při proskoku trefil roh hřiště.
18:52 Chodov sportovně vrátil míček Tatranu.
17:56 Tlapák nahrál Doubkovi a pak jen tak tak hasil svoji minelu.
17:24 Chodov oslabení přežil bez ztráty kytičky.
17:13 Melišovu střelu chytá po odskoku Hodík.
17:01 Zajímavá situace, bohužel pro Tatran zakončená nedovoleným zákrokem.
15:56 Meliš zamířil do obrany Chodova a gólmana.
15:24 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
15:24 Jurco si na střídačce při odloženém vyloučení pobyl jen pět vteřin, Komárek sedí za sekeru.
14:32 Havlas minul branku o pár čísel.
13:13 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
13:13 V lehce "smolném čase" se se štěstím trefuje Meliš, který sice trefil brankáře, ale míček pak odskákal za brankovou čáru. Úvodní gól se tak přičítá domácím.
11:55 Vyloučen hráč #29 Martin Skřivánek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky
11:55 Skřivánek se opakovaně provinil menšími přestupky.Tatran má k dispozici první přesilovku.
11:50 Vávra nestihl vypálit.
10:55 Kreysa po krosovce od Čelakovského trefuje hruď Hodíka.
09:57 Jurco na hranici velkého brankoviště zachytává míček.
09:06 Jurco sklapl nohy a mezi nimi i míček.
07:13 Vošta vypálil do autu.
06:40 Meliš cvičně zavěsil za Hodíka, rozhodčí totiž už předtím odpískali přestupek.
06:18 Jurco podržel bližší tyčku.
05:31 Chodov vysoko napadá rozehrávku Tatranu, čímž domácím dost znepříjemňuje pobyt na hřišti.
04:25 Čelakovský do hrudi Hodíka.
03:28 V přihrávkách domácích se množí nepřesnosti.
02:45 Havlas z výšky trefuje síť za hřištěm.
02:15 Míček se dostal na střídačku Chodova, rozehra pro Tatran.
00:57 Šimek byl až moc rozeběhlý na zakončení akce.
00:42 Hodík natáhl nohu, ale míček před ním sebral jeho spoluhráč.
00:01 Úvodní buly je v režii domácích.
00:00 Oba týmy slavnostně nastoupily na hřiště, a mně tak nezbývá, než vám popřát příjemnou zábavu při sledování pražského derby.
00:00 Domácí do sezóny vstoupili výhrou v Riegerových sadech proti SKV Vinohrady (SKV 5:9 Tatran) a ve čtvrtečním TV utkání v Mladé Boleslavi při nervydrásajícím dramatu porazili i Florbal MB (MB 3:4 Tatran). Se šesti body se tak drží v top 3 tabulky. Hosté naproti tomu nový ročník nezahájili ideálně, kdy prohráli 7:3 proti Vítkovicím a těsně 4:5 proti Black Angels. Bez bodu tak jsou naopak ve spodní trojce tabulky. V pražském derby se tak rozhodně máme na co těšit - Tatran se bude chtít předvést doma, Chodov získat první body.
00:00 Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se za pár chvilek odehraje 3. kolo Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a  FAT PIPE FLORBAL CHODOV. První domácí utkání sezóny si můžete již tradičně užít přímo v hale, nebo u video/online přenosu.