1

0

3.

FBC Liberec - SOKOLI Pardubice 7:6pn
branky: 2. Vladimír Trčka, 23. Lukáš Macháč, 27. Prokop Ferdan, 30. Šimon Stránský, 34. Vojtěch Janeček, 53. Šimon Stránský, N Vojtěch Wiener - 15. Lukáš Kučera, 21. Přemek Pakosta, 23. Přemek Pakosta, 35. David Žáček, 45. Přemek Pakosta, 55. Martin Zozuĺák; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 160; zásahy brankářů: Daniel Műck 15 - Matěj Denemark 18; po třetinách: 1:1, 4:3, 1:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #47 Adam Šmíd , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #28 Šimon Stránský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #15 Martin Zozuĺák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #73 Vojtěch Wiener a vstřelil rozhodující gól (7:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #48 Lukáš Prix , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ohlasy z utkání naleznete zde: Zdeněk Skružný a Prokop Ferdan, Přemek Pakosta a Ladislav Štancl.
65:00 Střely celkem: Liberec - 24 , Pardubice - 21
65:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Prokop Ferdan , Pardubice - Přemek Pakosta
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
64:59 Celé prodloužení se čekalo, kdo udělá chybu a nestalo se tak. Čekají nás nájezdy.
64:57 Timeout SOKOLI Pardubice
64:47 Vyloučen hráč #55 Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
64:40 Pardubice na míčku na své polovině.
64:10 Probíhá poslední minuta prodloužení.
63:10 Dlesk krásně zablokoval pardubický pokus.
62:30 Za dvě a půl mininuty se nic zajímavého nestalo, většina hráčů stojí a čeká co bude.
60:10 Pardubice na míčku.
60:01 Vidíme prodloužení na 5 minuta 3 na 3, kdo dá gól vyhrál.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
58:30 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:09 Závar před brankou Pardubic dopadl lépe pro hosty.
56:00 Pardubice napadají libereckou rozehrávku.
54:23 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #47 Adam Šmíd (6:6)
54:23 Na střelu z dorážky byl domácí brankář krátký.
53:31 Zozulák trefuje pouze připraveného Mücka.
52:17 GÓL FBC Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #9 Radek Valeš (6:5)
52:17 Stránský vymetl vzdálenější růžek branky.
51:45 Vyloučen hráč #21 Ivo Teichman družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
51:45 Stránský pohotovně zaeagoval na postavení soupeře a získal pro Liberec přesilovou hru.
51:17 Kárník pouze do připraveného bloku.
50:30 Spouta nepřesných přihrávek na straně Liberce.
47:05 Šmíd trefuje tyč.
44:04 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #15 Martin Zozuĺák (5:5)
44:04 Pakosta si připisuje třetí branku v zápase.
42:57 Vyloučen hráč #8 Jan Bitman družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
42:57 Pardubice mají možnost srovnat stav zápasu.
41:50 Pakostovu nahrávku před libereckou bránu odpinkl Ferdan.
40:01 Faksa vybojovat míček na úvodní bul.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:58 Šoltysovu chybu na polovině hřiště dokázal vychytat Mück.
39:35 Ani Stránský a následně Trčka nedokázali svojí střelou překonat Denemarka.
39:05 Začala probíhat poslední minuta druhé třetiny.
37:17 Ferdan s Trčkou šli sami na Denemarka, lépe z toho vyzněl hostující brankář.
35:00 Na dnešní zápas se přišlo podívat 160 diváků.
34:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #22 Jan Nezval (5:4)
34:18 Žáček střelou z půlky prostřelit vše před sebou.
33:08 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #55 Prokop Ferdan (5:3)
33:08 Denemark se nestačil přesunout a toho využívá Janeček.
30:45 Kaluža trefil jenom dobře postaveného Macháče.
29:40 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #55 Prokop Ferdan (4:3)
29:40 Libereckou akci 2 na 1 dokázal Stránský využít střelou na zadní tyč.
26:38 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #28 Šimon Stránský (3:3)
26:38 Ferdan trefuje zcela odkrytou bránu.
25:28 Mück dokázal tentokrát Pakostu vychytat.
22:27 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta bez asistence (2:3)
22:27 Pakosta rychle reaguje na branku Macháče a strhává vedení opět na stranu svého týmu.
22:20 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Lukáš Macháč, asistoval #90 Jan Světlík (2:2)
22:20 Macháč z velkého brankoviště dokázal prostřelit hostujícího brankáře. Macháč si bere míček na památku za svůj první gól v Superlize.
20:30 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #67 Jakub Burian (1:2)
20:30 Druhá branka Pardubic jako přes kopírák té první, Pakosta se trefuje mezi nohy.
20:03 Míček má pod kontrolou Liberec.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:30 Probíhá posledních 30 vteřin první třetiny.
19:09 Smutného střelu dokázal Denemark zachytit mezi ruku a tělo.
18:14 Slabý měl cestu volnou, ale jeho střela šla mimo bránu i mimo hřiště.
16:00 Delší domu dokázal Liberec hrát na polovině soupeře.
14:16 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #21 Ivo Teichman (1:1)
14:16 Kučera našel skulinku mezi nohama domácího golmana.
11:00 Střelu Wienera dokázal Denemark pouze odrazit mimo bránu.
10:18 Liberec se dokázal bez větších problémů ubránit.
08:45 Liberec je sice v oslabení, ale dokáže držet míček na svých hokejkách.
08:18 Vyloučen hráč #17 Vladimír Trčka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
08:18 První přesilová hra patří hostům.
08:10 Odložené vyloučení, výhoda pro Pardubice.
07:50 Pěkná akce libereckého tria.
05:10 Kučera se z otočky snažil překvapit Mücka, ten byl v pozoru.
03:20 Valeš sám před Denemarkem, ten si s jeho střelou dokázal poradit.
01:38 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #28 Šimon Stránský (1:0)
01:38 Stránský zpoza brány našel na středu Trčku, který dokázal svoji střelu umístit přesně za Denemarka.
00:01 Úvodní bule pro Liberec.
00:00 Dobrý den, Vítám Vás u prvního domácího zápasu libereckých mužů. Před zápasem se ještě tým Liberce rozloučí s dlouholetým hráčem Matějem Kluchem, který minulou sezónu ukončil svoji dlouholetou kariéru.