• 60 59:39
    4:8
    (Hanák)

ACEMA Sparta Praha - Tatran Střešovice 4:8
branky: 2. Robert Košir, 8. Josef Sedláček, 23. Jakub Mühlfait, 44. Jiří Curney - 3. Adam Tlapák, 15. Bohumil Piskáček, 28. David Šimek, 29. Jonáš Kreysa, 35. Ondřej Němeček, 44. Ondřej Němeček, 44. Marek Beneš, 60. Matěj Havlas; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 960; zásahy brankářů: Martin Beneš 23 - Lukáš Kříž 21; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:3
60:00 Komentář hostů Fridrich Milan (Asistent trenéra): Komentář Milana Fridricha a Šimona Vavrouška: nhttps://www.youtube.com/watch?v=tQ0qjvTzLes
60:00 Komentář domácích Vojta Marek (Trenér): Komentář Marka Vojty a Matěje Prunera: https://www.youtube.com/watch?v=jkBYAJyElrk
60:00 Střely ve 3. části: 5:12
59:59 Pro domácí to dnes bohužel nedopadlo. Body putují do Střešovic. Gratulujeme vítězům a děkujeme fanouškům za dnešní neskutečnou atmosféru. Rozhovory po utkání, Tatran, Sparta
59:40 Sparta už utkání dohraje s Martinem Benešem v brance.
59:39 GÓL Tatran Střešovice! 4:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Tomáš Hanák (4:8)
59:39 Tatranu se nakonec podařilo do prázdné brány umístit balon.
59:29 Hanák získal na půlce míček. Prázdnou branku ale přehodil.
58:43 Timeout ACEMA Sparta Praha
58:43 Sparta zariskuje a na buly v útočném rohu půjde v šesti.
57:52 Martin Beneš je teď pod palbou. Zůstává ale pro toto oslabení neprostřelen.
57:07 Mumraj v obranném rohu Tatranu. Nic z toho nevzniklo.
55:51 Vyloučen hráč #81 Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání
55:51 Sparta teď zbytečnou chybou darovala Tatranu další hru v pěti proti čtyřem.
54:55 Sparta teď zvýšila tlak a vysunula se daleko na útočnou polovinu. Vznikají tak ale velké prostory pro tatranské brejky.
54:11 Sparta má standartní situaci v rohu. Tatran svým rychlým pressem nikam Krbce s balonem nepustil.
53:11 Tatran kombinuje na svojí polovině. Je ale vidět, že s góly ještě rozhodně nehodlají končit.
52:23 Zouzal si míchá tatranskou obranu. Nakonec ale netrefil branku.
50:31 Curney se motá za brankou hostí. Nic kloudného ale nevymyslel.
46:51 Riskantní kličky ve velkém brankovišti předváděl Krbec. Tatran ho o míček ale nedokázal obrat.
44:44 Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za opakované přestupky
44:44 Kolstrunk teď nabídl Spartě napravit svou statistiku v oslabení.
43:53 GÓL Tatran Střešovice! 4:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #71 Ondřej Němeček (4:7)
43:53 Gólové duo Tatranu Němeček-Beneš teď řádí.
43:37 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #89 Mikuláš Krbec (4:6)
43:37 Curney po zemi snižuje.
43:08 GÓL Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #35 Marek Beneš (3:6)
43:08 Nepsané pravidlo florbalu "Nedáš, dostaneš" Matěj Pruner v samostatném úniku trefil ruku Kříže. Na to mu odpověděl Němeček.
42:28 Tatran dorážel na Benešovu svatyní. Beneš za svá záda, ale nikoho a nic nepustil.
41:15 Vyloučen hráč #10 Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
41:15 I Tatran si dnes vyzkouší přesilovou hru.
40:50 Křenek zkusil propálit od půlky. Trefil však prvního hráče před sebou. Zachránil ho ale rošláplý balon
40:33 Zouzal od mantinelu zkusil střelu, Kříž se vytáhl a vyráží.
40:01 Poslední třetina je tady a balonu se po buly ujímá Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:44 Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
39:44 Sparta dostane i třetí možnost v přesile. Po seknutí byl vyloučen kapitán týmu Tatran Střešovice Ondřej Němeček.
38:38 Kříž se teď v brance náležitě předvedl, až celá hala hučela údivem.
38:22 Sparta se snaží najít skulinku v tatranské obraně. Bohužel se jim to nedaří
36:51 Tatran je teď zamčený na vlastním brankovišti.
36:30 Kreysa zajel do Sparťanského obránce Kuchynky. Sparta si tak vyzkouší druhou přesilovku v tomto utkání.
36:03 Sparta se rychlími nahrávkami dostala na útočnou polovinu a kombinuje.
34:43 GÓL Tatran Střešovice! 3:5
34:26 Zouzal na volného Sedláčka na středu. Tomu bohužel střela nesedla.
34:13 Další situace 3 na 1 a Tatran navyšuje své vedení.
33:30 Vyloučen hráč #8 Jonáš Kreysa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
33:25 Sedláček originální kličkou oklamal dva tatranské hráče.Zradily ho však jeho sálovky a tak lehá na hrací plochu.
32:38 Kreysa sám na golmana. Teď už se mu tolik nezadařilo o trefuje pouze boční síť.
31:53 Košir chybně nahrál přímo na Šimkovu čepel. Sparťanskou hru ale jistil Křenek a tatranského útočníka hned zastavil.
30:38 Košir se pokusil o sólo akci, bohužel pro něj byla překažena obráncem Tatranu.
28:55 GÓL Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #5 Adam Tlapák (3:4)
28:55 Smolný moment pro Spartu. Kreysa s velkou dávkou štěstí přehodil Sparťanskégo golmana a Tatran se tak poprvé dnes dostává do vedení.
28:28 Dnes sledujeme opravdu aktivní zápas. Hra se přelíná ze strany na stranu.
27:46 GÓL Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #88 Martin Šindelář (3:3)
27:46 Eliáš na půlce hřiště skolil na zem Košira. Následovalo přečíslení 3 na 1. To zvládl využít Šimek.
26:30 Hned několik šancí od Tatranu na druhé straně. Martin Beneš však v této třetině zatím stále drží čisté konto.
25:44 Kuchynka se dostal ke střele od mantinelu. Míček se přes všechny hráče dostal až k Lukáši Křížovi, který se však vytáhl a střelu vyrazil.
24:30 Krásnou kombinaci Tatranu měl možnost zakončit Eliáš. Trefil ale Beneše přímo doprostřed hrudi.
22:13 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #10 Josef Juha (3:2)
22:13 Elegantní otočkou v přečíslení 2 na 1 našel Juha volného Muhlfaita. Ten zakončuje do plně odkryté branky a vrací Spartě vedení.
21:09 Košir přečetl Sládečkovu kličku a vyrazil sám na Kříže. Golmana si vymíchal, ale branku bohužel netrefil.
20:52 Krbec utekl tatranské obraně a zkoušel Křížovu pozornost. Ten jeho zkouškou prošel na výbornou.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí Spartu.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:20 Ze souboje v rohu se vymotal Kristián Kozák a ohrozil Tatranskou bránu střelou ze zátahu. Kříž však bez problému zneškodnil tento pokus.
17:47 Lukáš Kříž teď podržel svůj tým ukázkovými zákroky.
16:18 Tatran teď nabídl Spartě golovou šanci. Kolstrunk nevyužil.
15:04 Volný úder z velkého brankoviště dostal k dispozici Tatran. Míček se však za Benešova záda nedostal.
14:20 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #16 Martin Mühlfait (2:2)
14:20 Piskáček z přečíslení dorovnává skóre.
13:49 Eliáš se rozeběhl s míčkem na Benešovu branku. Přestřelil..
12:38 Sparta na balonu prohání Tatran po hřišti zatím úspěšně bez ztráty míčku. Tatran se snaží o vysoký press, ale zatím jim to není moc platné.
11:11 Tatran se řítil do nebezpečného přečíslení. Sparťanská obrana však včas zareagovala a brejk zneškodnila.
09:20 Martin Beneš se předvedl paraádním zákrokem a vyhazuje balon na volného Juhu. Toho, bohužel pro domácí, zastavil Tatranský obránce.
08:39 Tatran teď opatreně kombinuje na vlastní polovině.
07:11 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #14 Marek Zouzal (2:1)
07:11 Marek Zouzal perfektní přihávkou před bránu věnoval možnost vrátit Spartě vedení mladému Josefu Sedláčkovi. Ten bez větších problému trefuje.
05:45 Tatran ustál oslabení a hned si dokázal vytvořit nebezpečnou šanci.
04:40 Minuta přesilové hry je pryč, a Sparta se teprve teď dostala k soupeři na dostřel a může kombinovat.
03:58 Čermák po souboji v rohu odchází ze hřiště pokulhávajíc, s bolestivou grimasou v obličeji.
03:42 Vyloučen hráč #37 Matěj Havlas družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
03:42 Sparta se ocitla v situaci 2 na 1. Gól sice nepadl, ale máme tu první vyloučení dnešního utkání.
02:34 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #16 Martin Mühlfait (1:1)
02:34 Rychlý brejk Tatranu a máme vyrovnáno.
01:38 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (1:0)
01:38 Košir ze zátahu přesně trefuje Křížovu branku a dává tak úvodní gól zápasu.
01:14 Sparta se po chybě Tatranu dostala na míček a kombinuje u soupeřovy branky.
00:37 Tatran hned ze začátku zamkl Spartu na obranné polovině hřiště.
00:01 Úvodní buly dnes pro hostující tým.
00:01 Dobrý večer, srdečně vás vítám na dnešním zápase mezi domácím týmem ACEMA Sparta Praha a hostujícími hráči Tatranu Střešovice. Dnešní zápas se nese v duchu Garygame, tak doufám, že si ho všichni užijete.