0

1

3.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - BLACK ANGELS 3:4pn
branky: 1. Marek Bräuer, 28. Ladislav Gál, 46. Marek Bräuer - 7. Lukáš Sůva, 32. Matěj Boček, 50. Jakub Boček, N Jakub Renčín; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Jan Binder 19 - Daniel Körber 20; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #33 Ladislav Gál , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #17 Matouš Burian , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #53 Marek Bräuer , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #99 Jakub Renčín a vstřelil rozhodující gól (3:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #73 Pavel Barabáš , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
60:00 Zahájení prodloužení
58:56 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:35 Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
53:03 Vyloučen hráč #46 Jan Bauman družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:41 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #7 Matěj Boček (3:3)
45:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #50 Lukáš Pešat (3:2)
31:47 Vyloučen hráč #46 Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
31:06 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #71 Jakub Boček (2:2)
29:12 Vyloučen hráč #85 Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
27:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #16 Lukáš Herblich (2:1)
13:17 Vyloučen hráč #79 Patrik Němec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
06:38 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #86 Adam Bouček (1:1)
00:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #46 Šimon Kuczera (1:0)