4

3

5.

SOKOLI Pardubice - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:5pn
branky: 1. Ondřej Machatý, 12. David Žáček, 15. Adam Šmíd, 59. Marek Ďopan, 60. Marek Ďopan, N Lukáš Prix - 21. Jan Procházka, 37. Tomáš Gärtner, 38. Ivan Pergler, 40. Matěj Horák, 45. Matěj Horák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Matěj Denemark 10 - Roberts Blumbergs 12; po třetinách: 3:0, 0:4, 2:1, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #48 Lukáš Prix a vstřelil rozhodující gól (6:5).
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #24 Petr Hartman , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #15 Martin Zozuĺák a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #99 Jan Procházka a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #23 David Žáček a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #15 Martin Zozuĺák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #48 Lukáš Prix a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #78 Vojtěch Máca , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #24 Petr Hartman a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
62:12 Statistika držení míče zatím na straně Pardubic. Čekáme na vylouženou šanci.
60:20 "Tradiční obrázek" prodloužení, 3 na 3, jeden tým drží míček.
60:00 Zápas se navýší o prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
59:28 Šmíd našel na středu Ďopana, který vymetl pavučinu branky SKV.
59:27 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #84 Marek Ďopan, asistoval #47 Adam Šmíd (5:5)
58:24 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #84 Marek Ďopan, asistoval #67 Jakub Burian (4:5)
58:24 Burian střílel z první od mantinelu, jeho střelu brankář vyrazil, ale na dorážku Ďopana byl krátký.
58:01 Poweplay domácích.
57:42 Timeout SOKOLI Pardubice
56:18 Prix vystřelil z veké dálky, brankář hostů chytá.
55:46 Sokoli vytahují presink, čas rychle ubíhá.
51:40 Křinka měl přes sebou prázdnou branku, ale v cestě stál Stuchlík.
50:10 Šmíd opět natáhl ke střele. Blumbergs jen vyrazil.
48:53 Kohoutek trefuje tyč.
48:15 Střelu hostů zblokoval Slabý až na tribunu.
44:32 Opět "nedáš dostaneš", velká šance Pardubic bez gólu. Následně protiútok hostů, který zakončil Horák po přihrávce Gartnera D.
44:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #30 Matěj Horák, asistoval #74 Daniel Gärtner (3:5)
42:09 Prix natáhl a poté namazal na Plíhala, který pádil do protiútoku. Denemarka neprostřelil.
40:39 Opět Šmíd a zvoní tyč za Blumbergsem.
40:13 Šmíd natáhl ke střele, rozvnil jen síť za brankou.
40:00 Zatím padal góly jen do branky vpravo z pohledu kamery. Bude to platit i nádale?
40:00 Střely ve 2. části: 3:7
39:58 Vyloučen hráč #11 Ondřej Plíhal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
39:49 Opět rychlý protiútok SKV, Gartner T. našel přes celou šíři Horáka, a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě.
39:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #30 Matěj Horák, asistoval #4 Tomáš Gärtner (3:4)
37:53 A máme srovnáno. Začínáme od začátku.
37:38 Míček dostal Pergler na levém mantinelu, chtěl přihrát do předbrankového prostoru, Denemark si míček srazil do branky.
37:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #44 Radek Kužel (3:3)
36:54 Bratrská souhra Gartnerů, Daniel našel Tomáše, který trpělivě natáhl a poté prostřelil Denemarka.
36:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Tomáš Gärtner, asistoval #74 Daniel Gärtner (3:2)
35:28 Stuhlík podražen vlastní tkaničkou.
34:01 Klápa se dostal do dobré pozice na středu, pak se prokličkoval až do rohu hřiště.
31:48 Sokoli nechali za sebou jednoho hráče SKV, který šel sám na Denemarka, ten jeho kličku přečetl a míček vyrazil.
29:37 Vyloučen hráč #32 Pavel Hájek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
29:37 Hájek zbytečně dohrál Machatého, jde si odpočinou na trestnou lavici.
27:51 Ďopan namazal, protiútok SKV zastavil zákrokem Denemark.
25:38 Špatnou rozehrál Kaluže, Vinohrady okamžitě protiútok, jenže zakončení šlo na branku skákajícího Denemarka.
21:00 Procházka vystřelil příklepem po přihrávce od mantinelu, střela prošla Denemarkovi mezi nohami.
20:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (3:1)
20:31 Klápa natáhl ke střele, ta šla ale nad branku Denemarka.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
19:25 V akci Denemark po střele Hartmana z pointu.
18:57 Vyloučen hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
18:40 Hraje se dlouho ber přerušení, na míčku stále domácí.
14:09 Šmíd si narazil s Prixem, a poté natáhl ke střele. Blumbers upadl ke straně, a míček mu proletěl do branky.
14:08 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #48 Lukáš Prix (3:0)
13:34 Hosté drží míček v útočném pásmu, to jim vyhovuje.
12:30 Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení
11:50 Kohoutek nejprve provedl správně bekčeking, poté rozjel situaci 2v1, kterou Žáček nadvakrát proměnil v gól.
11:49 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #55 Petr Křinka (2:0)
10:31 Zvoní tyč za Denemarkem.
09:54 Rychlá rozehrávka Pardubic, Šmíd rozehral volný úder na Zozuláka, který těsně minul branku Blumbergse.
07:39 Pergler vyběhl od mantinelu na střed, trefil Plíhala přes brankou, od něj šel míček za mantinel.
04:51 Plíhal střílel z levé strany, střela šla těsně vedle pravé tyčky.
04:29 D. Gartner se dostal k zakončení ze středu, jeho pokus byl zblokován.
01:55 Sokoli se drží na míčku, chtějí ho mít pod konrolou.
00:52 A máme tu dobrý start od domácích. Po kombinaci za brankou střílel ze středu Zozulák, k míčku se dostal Machatý a otočkou poslal míček do sítě.
00:51 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #15 Martin Zozuĺák (1:0)
00:00 Páteční večer v Pardubicích je ve znamení sokolského derby, v němž se utkají domácí Sokoli a SKV.